W końcu Pixel Watch technicznie obsługuje zakresy 20 mm

Google Pixel Watch jest dostarczany z inteligentnym złączem do swoich pasków, ale unikalne złącze oznacza, że ​​paski innych firm nie działają. Przynajmniej nie jest to oficjalne. Ale pasek „Crafted Leather” firmy Google faktycznie odblokowuje obsługę zewnętrznego paska 20 mm w zegarku Pixel Watch.

Większość smartwatchy sprzedawanych użytkownikom Androida, w tym seria Samsung Galaxy Watch i zdecydowana większość smartwatchów Wear OS, obsługuje użycie tradycyjnego złącza pinowego dla bransoletki. Korzystanie z szybkozłączek stało się popularne w tym standardzie, ale to nie powstrzymało Apple przed używaniem zastrzeżonego złącza z Apple Watch, a Fitbit użył również własnych złączy w swoich smartwatchach i trackerach.

Ogólnie jesteśmy fanami Google Connector na Pixel Watch. Przycisk szybkiego zwalniania na zegarku pozwala wysunąć pasek z miejsca w celu znacznie szybszego upięcia, a także zapewnia ładny, gładki wygląd pasków.

Związane z: Wstępna recenzja Google Pixel Watch: spodziewaj się rozczarowania, nigdy nie będziesz rozczarowany

Jednak naprawdę frustrujące jest to, że bardzo trudno jest uzyskać zastępcze paski do zegarków. Google sprzedaje dołączony zegarek Pixel Watch tylko w różnych kolorach Active Band, a obecnie jest ich wiele Za późno lub wyprzedane.

Dan Seifert w krawędź znaleźli To, że pasek „Crafted Leather” zegarka Pixel Watch faktycznie obsługuje użycie paska 20 mm przy użyciu klasycznego złącza pinowego. Złącze paska „Crafted Leather” dodaje występy po obu stronach zegarka Pixel Watch, aby utrzymać pasek na miejscu, ale używa tylko typowego złącza pinowego. Nie ma jednak łatwego sposobu na usunięcie wcześniej zainstalowanej domeny. Będziesz potrzebować narzędzia do usuwania szpilek, aby wyjąć taśmę z uchwytu, ale potem możesz zatrzasnąć pręt o średnicy 20 mm.

Niestety, opaska „Crafted Leather” do zegarka Pixel Watch jest obecnie prawie niedostępna. Kolor „Ivy” jest całkowicie niedostępny i nie kwalifikuje się do listy oczekujących, podczas gdy „Obsidian” jest obecnie dostępny w mniejszym rozmiarze. Dla konwertera zasięgu nie byłby to problem, ale jeśli potrzebujesz większego rozmiaru, to na pewno będzie wstyd Wydaj 80 USD na zespół Nie możesz tego użyć.

READ  .hack Zwiastun serialu z okazji dwudziestej rocznicy

Mamy nadzieję, że na czas pojawią się niedrogie adaptery innych firm.

Więcej o zegarku Pixel:

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.