Wspornik play-offów NFL 2023: harmonogram dywizji, telewizja, szanse, gdy Cowboys i 49ers zaktualizują wyścig play-off

Nazwijmy to super weekendem z dziką kartą. sobota, godz San Francisco 49ers Poszło na 25-punktowej biegu w drugiej połowie, aby pokonać rywala Seattle SeahawksA Trevor Lawrence rzucił cztery proste przyłożenia po czterech prostych przechwytach, aby zakończyć trzeci co do wielkości powrót w historii NFL po przegranej 27-0. Ładowarki z Los Angeles. Niedziela również była pełna niespodzianek.

Skyler Thompson i Delfiny z Miami dał Rachunki Buffalo Tak przestraszony, Giganci z Nowego Jorku Smutek Wikingowie z Minnesoty Za znakomity występ Daniela Jonesa w Minneapolis Bengale z Cincinnati wygrał zacięty mecz z Kruki z Baltimore.

W poniedziałkowy wieczór Dallas Cowboys pokonali Toma Brady’ego i Tampa Bay Buccaneers, wygrywając osiem meczów play-off.

W nadchodzącym tygodniu numer 1-nasiona Szefowie Kansas City I Orły z Filadelfii Wejdź do walki. Pamiętaj, że pożegnania w pierwszej rundzie nie pomogły drużynom, które w zeszłym roku zajęły pierwsze miejsce Tytani z Tennessee I Pakowacze Green Bay Byli zdenerwowani w drugiej rundzie play-offów. Co wydarzy się w tym roku? Rozpiszemy się poniżej Okrągły stół dywizji NFL, czasy rozpoczęcia, spready i więcej. Jesteśmy o jedną rundę bliżej do Super Bowl LVII.

Wszystko Kursy NFL Zakłady sportowe Via Caesars.

AFC

Kiedy: Sobota, 16:30 czasu wschodniego
TELEWIZOR: NBC | Strumień: FuboTV
linia: Szefowie -8,5, O/U 52

Obie drużyny spotkały się w listopadzie, a Chiefs pokonali Jaguary 27-17. Obrona Jacksonville z trudem powstrzymała Patricka Mahomesa, który rzucił na 331 jardów, cztery przyłożenia i jedno przechwycenie. Jednak obrona Jaguara gra dobrą piłkę. Wygrali mecz z Tytanami w 18. tygodniu, aby zapewnić sobie miejsce w play-off, a następnie utrzymali Chargers do zaledwie trzech punktów w drugiej połowie sobotniej nocy.

To mówi coś o Zags, że byli w stanie ukończyć trzeci największy powrót w historii NFL po sezonie, a Lawrence zasługuje na mnóstwo uznania. W swoich pierwszych siedmiu przejazdach wykonał 5 z 18 podań na 35 jardów i cztery przechwyty. W swoich ostatnich pięciu przejazdach wykonał 23 z 29 podań na 253 jardy i zdobył przyłożenie, wygrywając 31-30.

READ  Berkshire Hathaway BRK Przychody za drugi kwartał 2022 r

Patrząc w przyszłość na następny weekend, ofensywa Jaguarów nie może rozpocząć się powoli. Statystycznie czołowy atak w lidze. Miejmy nadzieję, że jesteśmy w strzelaninie, a obaj ofensywni wymieniają się ciosami.

(3) Cincinnati Bengals (2) w Buffalo Bills

Kiedy: niedziela, 15:00 czasu wschodniego
TELEWIZOR: CBS | Strumień: Paramount+
linia: Rachunki -5, O/U 50

Czuje się dobrze, że mamy to dopasowanie. Mecz Bills vs. Bengals miał być naszym finałowym poniedziałkowym wieczorem w 17. tygodniu, ale wszystko zatrzymało się z piskiem, gdy Tamar Hamlin doznała zawału serca na boisku. Na szczęście wyzdrowiał i obie drużyny mogły skupić się na piłce nożnej. Wyglądało na to, że byliśmy w samym środku wydarzeń, zanim doszło do tego niefortunnego zdarzenia, a teraz odzyskaliśmy rywalizację.

The Bills pokonali Dolphins 34-31 w Super Wild Card Weekend, ale nie wydawało się to dużą wygraną. Pomimo grania jako trzeciorzędny debiutant, Skylar Thompson i Dolphins wygrali 17:0 w drugiej kwarcie i zremisowali na 33 sekundy przed przerwą. . Do przerwy prowadzili 24:20. Chociaż Buffalo ostatecznie wygrał, Bills byli Runda dzikich kart NFL jest faworytem w historii. Nie sprostali oczekiwaniom.

Josh Allen rzucił na 352 jardy i trzy przyłożenia, ale rzucił dwa przechwyty i trzykrotnie zmarnował, przegrywając jedno z nich. Buffalo nie może przegrać bitwy o obroty z Cincinnati, jeśli chce awansować do AFC Championship Game.

Cincinnati nie tylko stworzyło niesamowicie imponujący występ w Super Wild Card Weekend, Joe Burrow i spółka. Pokonali Kruki 24-17. Tylera Huntleya i J.K. Dobbins dał Ci szansę, ale A 98-jardowe przyłożenie odzyskiwania fumble Obrońca Bengals, Sam Hubbard, zdobył zwycięskie przyłożenie na początku czwartej kwarty.

Obie drużyny muszą grać dobrze i robić postępy. Nie wiem, ilu spodziewało się, że Miami straci 31 punktów w stosunku do Buffalo z rozgrywającym z trzeciej linii, a Ravens zanotują łącznie 364 jardy w ataku z kontuzjowanym rezerwowym rozgrywającym.

READ  Kirk Cousins ​​ma roczne przedłużenie o 35 mln dolarów z Wikingami do 2023

NFC

(6) New York Giants w Philadelphia Eagles (1)

Kiedy: Sobota, 20:15 czasu wschodniego
TELEWIZOR: Lis | Strumień: FuboTV
linia: Orły -7,5, O/U 47,5

Oto pojedynek dywizji w rundzie dywizji. The Eagles przetoczyli serię sezonu z Giants w tym roku, znokautując ich 26 punktami w grudniu, a następnie Davis Webb utrzymał blisko rewanż w finale sezonu regularnego, który Giants ostatecznie przegrali 22-16.

Ofensywa Giants była fantastyczna w wygranym 31-24 meczu z Wikingami w niedzielę. Daniel Jones został pierwszym graczem w historii playoffów NFL, który w swoim pierwszym starcie w sezonie zanotował ponad 300 podań, dwa podania przyłożenia i ponad 70 jardów w biegu, podczas gdy Isaiah Hodgins złapał osiem podań na 105 jardów i jedno przyłożenie. Saquon Barkley też nie był zbyt nędzny, ponieważ zanotował 109 jardów przed wznowieniem i zdobył dwa przyłożenia. Niedziela była pierwszym zwycięstwem Giants w fazie play-off nad Super Bowl XLVI Patrioci nowej Anglii 5 lutego 2012 r.

Podczas gdy Giants byli w stanie wykorzystać słabą obronę w pierwszej rundzie play-offów, w następny weekend czeka ich znacznie trudniejsze wyzwanie. Eagles są jedyną drużyną, która znajduje się w pierwszej trójce ataku i pierwszej trójce obrony w NFL, ponieważ od początku sezonu 2022 wyglądali jak elitarna drużyna. Filadelfia rządzi, gdy Jalen Hurts wychodzi na boisko, by po raz drugi w karierze rozpocząć play-off.

(5) Kowboje z Dallas w (2) San Francisco 49ers

Kiedy: Niedziela, 18:30 czasu wschodniego
linia: 49ers -3,5, O/U 46

Przerywając passę ośmiu porażek w fazie play-off, Cowboys będą starali się przenieść impet zwycięstwa z Bucs do Santa Clara, kiedy zmierzą się z 49ers. Ostatni raz te dwie drużyny spotkały się w zeszłym sezonie, kiedy San Francisco pojechało na stadion AT&T i wysłało Dallas do domu na Super Wild Card Weekend.

READ  Handlowcy kryptowalut tracą 300 mln USD w przepływach pieniężnych w wyniku krachu Bitcoina i kryptowalut

Gdy chcą pomścić stratę sprzed roku, Dak Prescott powinien być najlepszą obroną w Niners NFL. Ta jednostka utrzymała Seahawks do zaledwie sześciu punktów w drugiej połowie sobotniego zwycięstwa w fazie playoff, a także może pochwalić się atakiem napędzanym przez sensację pierwszego roku, Brocka Purdy’ego. Co ciekawe, zarówno Purdy, jak i Prescott rzucili się na wiele przyłożeń i rzucili się na wynik w swoich zwycięstwach w fazie playoff. Nie brakuje mocy gwiazd na poziomach umiejętności na tej głowie, z Christianem McCaffreyem, Seadee Lambem, Deebo Samuelem i Tonym Pollardem.