Wyścig Nascar Cup Series w Teksasie: aktualizacje na żywo, najważniejsze wydarzenia, tabela wyników

Seria NASCAR Cup przenosi się na 2,5-kilometrowy szybki tor Texas Motor Speedway na niedzielny wyścig samochodowy Autotrader EchoPark.

Joe Gibbs Racing i Hendrick Motorsports zdominowały pierwsze dwa miesiące sezonu, wygrywając jak dotąd siedem z ośmiu wyścigów w 2024 roku.

Kyle Larson jest na pole position w niedzielnym wyścigu, co jest jego trzecim pole position z rzędu w sezonie.

Śledź nasze aktualizacje wyścigów na żywo – zielona flaga wywiesza się w niedzielę po 14:30 czasu środkowoeuropejskiego.

Wyjściowy skład: NASCAR Cup Series w Teksasie: skład startowy, program telewizyjny na niedzielny wyścig

Typy na niedzielny wyścig: Prognozy NASCAR Texas na rok 2024: typy ekspertów dotyczące wyścigu Cup Series na torze Texas Motor Speedway

Wyścigi Nascar Cup Series w Teksasie: aktualizacje na żywo, najważniejsze wydarzenia, tabela wyników na żywo

Tabela liderów na żywo: Kompletna tabela liderów w zawodach NASCAR Cup Series Autotrader EchoPark Automotive 400 w Teksasie

NASCAR ma zmienioną listę najlepszych 10, z Bradem Keselowskim na drugim miejscu.

Najlepsze 10:

 1. Chase Elliott, Chevrolet nr 9 Hendrick Motorsports
 2. Brad Keselowski, Ford wyścigowy nr 6 Roush Fenway Keselowski
 3. William Byron, Chevrolet nr 24 Hendrick Motorsports
 4. Tyler Reddick, Toyota wyścigowa nr 45 23XI
 5. Daniel Suarez, Chevrolet wyścigowy nr 99 Trackhouse
 6. Chase Briscoe, Ford wyścigowy Stewart-Haas nr 14
 7. Bubba Wallace, nr 23 23XI Racing Toyota
 8. Austin Dillon, numer 3 Richard Childress Racing Chevrolet
 9. Kyle Busch, numer 8 Richard Childress Racing Chevrolet
 10. Carson Hocevar, Chevrolet nr 77 Spire Motorsports

RCR ma dwóch graczy w pierwszej dziesiątce, co jest dobrym znakiem dla obu drużyn. Carson Hocevar znalazł się w pierwszej dziesiątce zawodów Spire Motorsports.

Wyniki Teksasu: Kto wygrał wyścig Nascar Cup w Teksasie? Zwycięzcą został Chase Elliott oraz pełne wyniki

Chase Elliott usuwa Rossa Chastaina z czwartego zakrętu pod białą flagę, aby objąć prowadzenie i odjechać. Chastain biegnie na plecach, a Elliott znajduje się kilka długości samochodu przed nim. Fala ostrożności i nauka jest zmienna.

Chastain został zatrzymany na drugim zakręcie przez Williama Byrona; Wygląda na to, że Byron błędnie ocenił, gdzie po zewnętrznej stronie zakrętu znajdzie się samochód nr 1.

Chase Elliott jest zwycięzcą. Pierwsze zwycięstwo kierowcy Chevroleta z numerem 9 w 42 wyścigach.

Chase Elliott prowadził Rossa Chastaina, gdy zderzyli się z tyłu stawki. Kaz Grala i Harrison Burton spacerują.

Ile razy widzieliśmy to dzisiaj w turach 3 i 4? Pojazd zewnętrzny z tego czy innego powodu traci kontrolę. Tym razem wygrywa Denny Hamlin! Chase Elliott i Hamlin dają z siebie wszystko, a Elliott nieco traci równowagę. Hamlin odwraca się i wraca do zewnętrznej ściany.

Nadchodzą zielono-białe skrzynki. Elliott będzie prowadzony przez Rossa Chastaina, Brada Keselowskiego i Williama Byrona na początek.

Kyle Larson po ponownym uruchomieniu wjechał w pierwszy zakręt. Ciężki dzień dla Chevroleta nr 5.

Chase Elliott i Denny Hamlin byli obok siebie, gdy powiewała żółta flaga. NASCAR ma Elliotta na czele w tabeli liderów. Pozostało 6 okrążeń.

Ricky Stenhouse Jr. wypadł z drugiego zakrętu z 19. pozycji. Trochę wnika w ścianę.

Brad Keselowski przypiął Chase'a Elliotta i zajął drugie miejsce, a w chwili ostrzeżenia czołowa trójka dzieliła jedna sekunda różnicy. Weźcie oddech, wszyscy.

Denny Hamlin ciężko pracuje, aby wyprzedzić Chase'a Elliotta i obecnie wyprzedza samochód nr 9 o kilka długości samochodu. Tu trzecie miejsce Brad Keselowski na nowych oponach!

READ  Łomaczenko przywołuje „No Mas-Czenko”; Co dalej z Kambososem?

Tyler Reddick wyczyścił tor i stracił kilka pozycji, walcząc z Keselowskim o trzecie miejsce.

Chase Elliott i Denny Hamlin wyprzedzają Rossa Chastaina o ponad sekundę. Przewaga Elliotta nad Hamlinem słabnie i spada z dwóch długości samochodu do około sześciu, w zależności od okrążenia. Czyste powietrze było najważniejsze, ale zobaczymy, czy Hamlin ma słabość do samochodu nr 9.

Chase Elliott schodzi nisko i wyprzedza Tylera Reddicka i Denny'ego Hamlina na prowadzenie. Hamlin jest teraz na drugim miejscu, a Ross Chastain na trzecim. Riddick jest czwarty.

John Hunter Nemechek rozbija się i w zakręcie 4 ponownie uderza w zewnętrzną ścianę. Tyler Reddick, Denny Hamlin, Chase Elliott itd. z pewnością nie zjadą ponownie do pit stopu? Pozycja na torze ma dziś duże znaczenie. Top 12 z pewnością będzie musiało się przebić.

Riddick, Hamlin, Eliot i William Byron zostają na zewnątrz.

Tyler Reddick pokonuje Denny’ego Hamlina i będzie liderem po zakończeniu rundy w boksie. Reddick pokazał prawdziwą prędkość na ostatnim etapie.

Załoga Martina Truexa Jr. nie. Lewy tylny podnośnik został zabezpieczony, zanim opuścił serwis, więc wrócił do boksu po raz drugi. Stracił kilka okrążeń i nie będzie to miało znaczenia. Gorzko rozczarowujący koniec dnia Trux.

Denny Hamlin odziedziczy prowadzenie, jeśli dołek zostanie oddany pod greenem. Reddick zrobił pauzę na 18 sekund.

Reddick nadal jednak kontaktuje się z Hamlinem. Ostatnie 50 okrążeń powinno być świetne.

Na większości pola będą miały miejsce ostatnie przystanki zielonej flagi. Tyler Reddick prowadzi Denny’ego Hamlina o cztery sekundy. Chase Elliott był trzeci ze stratą 8 sekund.

Kyle Larson wraca do pierwszej dwudziestki.

Tyler Reddick wyprzedził Harrisona Burtona i objął prowadzenie, a za nim uplasowali się Denny Hamlin i Chase Elliott.

Elliott jest trzeci za dwoma Toyotami, a pierwszą piątkę zamykają William Byron i Zane Smith. Kyle Larson znajduje się na czele okrążenia, ale znajduje się w grupie samochodów spoza czołowej dwudziestki.

Co za niechlujna bułka. John Hunter Nemechek jest w ścianie, ale nie ma ostrzeżenia. Następnie Ryan Blaney w drugiej turze strzelił w zewnętrzną ścianę i wywieszona została żółta flaga.

Wygląda na to, że Blaney otrzymał pomoc. Zespół Penske Ford nr 12 nie weźmie dziś udziału w zawodach.

Na początku drugiej połowy Harrison Burton trzykrotnie wyprowadza Bubbę Wallace'a i Chase'a Briscoe w zakręt nr 3. Zarówno Wallace, jak i Briscoe prawie wpadli na zewnętrzną ścianę. Uwaga. Liderem jest Harrison Burton.

Tego rodzaju wyścigi są niewłaściwe. Szybsze samochody nie mogą wyprzedzić wolniejszych samochodów ze starszymi oponami. Carson Hocevar został prawie przejechany przez Ty Gibbsa, Chase'a Elliotta i innych na dziewiątym miejscu. Nic nie jest łatwe i nic wielkiego się nie dzieje.

Z wyjątkiem Rossa Chastaina prowadzącego do końca drugiego etapu. Bubba Wallace mocno naciskał z drugiego miejsca, aby zmniejszyć przewagę, ale nie trafił w podanie. Wygląda podobnie?

Najlepsze 10:

 1. Rossa Chastaina
 2. Bubba Wallace
 3. Ryana Blaneya
 4. Erica Jonesa
 5. Ścigaj Briscoe
 6. Brada Keselowskiego
 7. Harrisona Burtona
 8. Ricky Stenhouse Jr
 9. Ty'a Gibbsa
 10. Ścigaj Elliotta

Ross Chastain ponownie uruchomił wyścig, usuwając dużą grupę samochodów na starszych oponach i szybsze samochody na nowszych oponach, takie jak Denny Hamlin i Ryan Blaney.

Tandem Michaela McDowella i Rossa Chastaina pozostaje na prowadzeniu po ponownym uruchomieniu, ale McDowell uderza w nierówności w czwartym zakręcie, co spowodowało dzisiaj jak dotąd dwie straty, obracając się i mocno uderzając w zewnętrzną ścianę.

READ  New England Patriots nabyło WR DeVante Parker poprzez handel z Miami Dolphins

To była bardzo dobra bitwa, ale wybój na zakręcie nr 4 wymaga dzisiaj innego samochodu. McDowell zakończył swoje zadanie na dany dzień.

Kyle Larson stracił jedno okrążenie, ale wciąż miał jedno okrążenie straty.

Josh Berry ponownie się obraca i w drugiej turze wraca do zewnętrznej ściany. I to będzie koniec dnia.

Na zewnątrz pozostało kilka samochodów, w tym Ross Chastain i Michael McDowell.

Chase Elliott dwukrotnie wykorzystuje powietrze na Tylerze Reddicku, a następnie blokuje Reddicka, aby zakończyć podanie na 7. miejscu. Reddick musi być sfrustrowany całą tą sekwencją po ponownym uruchomieniu. Reddick wrócił teraz na 10. miejsce.

Tymczasem Ross Chastain wyprzedził Martina Truexa Jr. i zajął drugie miejsce.

Po ponownym uruchomieniu Denny Hamlin prowadzi Martina Truexa Jr. Tyler Reddick musi uniknąć utraty przyczepności przez Rossa Chastaina na dolnym rowku i utraty dwóch punktów. Chastain jest teraz na trzecim miejscu.

Josh Perry cofa swój samochód w zewnętrzną ścianę w zakrętach 1 i 2 po korkociągu. Ricky Stenhouse Jr. mógł mieć kontakt z przednim nosem Perry'ego w pierwszym zakręcie.

Denny Hamlin pozwala innym Toyotom poprowadzić start.

Lewe tylne koło Kyle'a Larsona wysuwa się z samochodu ostrożnie! Larson myślał, że może pęknąć mu opona, ale odpadło całe koło. Odbędą się dwie sesje. Ważny moment w tym wyścigu.

Carson Hocevar obraca się w pierwszej turze, ale unika uderzenia w cokolwiek. Kyle Busch jest zajęty podaniem Hocevara na zewnątrz, ale podaje, nie uderzając w nic.

Aktualizacja poprzedniego ostrzeżenia: Alex Bowman zakończył dzień, a Christopher Bell tracił dwa okrążenia.

Kyle Larson po ponownym uruchomieniu eliminuje Todda Gillilanda, który pozostał na starych oponach i oddala się od prowadzenia. Bubba Wallace i Ty Gibbs, obaj spoza pierwszej dziesiątki, wypadają ze swoich głównych rowów i spadają na koniec stawki. Jak dotąd ciężki dzień dla Gibbsa.

Christopher Bell wypada z zakrętu nr 4 w stylu Jimmiego Johnsona i uderza go tyłem w zewnętrzną ścianę. Alex Bowman i John Hunter Nemechek zderzają się, próbując ominąć 20. samochód. Poważne uszkodzenie samochodu Bowmana. Bell doznał również znacznych uszkodzeń pleców.

Przed wypadkiem Austin Hill wszedł do garażu.

Ryan Blaney prowadził cztery samochody, które pozostały na torze, a reszta stawki zjechała do boksu. Blaney oczyszcza Austin Hill i przejmuje prowadzenie.

Kyle Larson dominuje i wygrywa pierwszy etap.

Najlepsze 10

 1. Kyle’a Larsona
 2. Krzysztof Bell
 3. Denny’ego Hamlina
 4. Tylera Reddicka
 5. Ścigaj Briscoe
 6. Ryana Blaneya
 7. Ścigaj Elliotta
 8. Michaela McDowella
 9. Williama Byrona
 10. Bubba Wallace

Kyle Larson usuwa Christophera Bella z drugiej tury i odzyskuje prowadzenie na początku drugiej połowy. Austin Cindric stracił dużo pozycji na początku drugiej połowy, awansując z pierwszej szóstki na 15. miejsce.

Ty Gibbs zjeżdża do pit-roadu za innymi. Transmisja FOX doniosła o poluzowanym kole w Toyocie nr 54.

Chase Elliott rozpocznie grę z numerem 8. Pierwsze sześć samochodów pozostało na zewnątrz.

Jimmie Johnson wypadł z czwartego zakrętu i w nic nie uderzył, ale spadła żółta kartka. Chase Elliott i Todd Gilliland nie zatrzymali się, więc zrobią to w okresie ostrzegawczym i powinni dobrze sobie poradzić w kolejności startowej. Na pierwszym okrążeniu było tylko 18 samochodów, a przed zjazdem do pit-stopu Elliott znajdował się poza czołową dwudziestką.

READ  Plotki o NBA: Oczekuje się, że Jalen Bronson podpisze kontrakt z The Knicks. PJ Tucker prawdopodobnie dołączy do Sixers

Ty Gibbs musi poczekać kilka okrążeń, aż ogień w boksie za jego pit-roadem zostanie ugaszony, a następnie powoli zatrzymuje się na lewym tylnym kole.

Gibbs był drugi przed stopem. Jest teraz czwarty wśród zatrzymanych i dziewięć sekund za Kylem Larsonem.

Kyle Larson zajmuje 38. miejsce Kaz Grala. Kilku kierowców wyprzedza go o sekundę.

Zbliżają się postoje z zieloną flagą. Martin Truex Jr. jest jednym z tych, którzy są na początku. Spadł na 14. miejsce. Okrążenie później Larson dotarł do pierwszego przystanku.

Kyle Busch i Jimmie Johnson nie przesunęli się szybko w górę tabeli liderów. Bush jest 33., a Johnson 35. Brad Keselowski szybko spada na 32. miejsce.

Kyle Larson podjedzie do tych samochodów na długo przed pierwszym pit stopem z zieloną flagą, prawdopodobnie około 40. okrążenia.

Zielona flaga, Autotrader EchoPark Automotive 400 w akcji. Kyle Larson obejmuje prowadzenie, oczyszcza Ty Gibbsa i wypada z gry.

Jimmie Johnson po raz drugi startuje w sezonie w Legacy Motor Club Toyota nr 84. Po wraku treningowym wystartuje z 35. pozycji.

Johnson zajął 28. miejsce w biegu 500. W ciągu czterech startów w ciągu dwóch lat w Legacy Motor Club był to najlepszy wynik Johnsona.

Kyle Larson zdobył pole position w niedzielnym wyścigu, co było jego trzecim pole position z rzędu w sezonie.

Najlepsze 10:

 • 1. Kyle Larson, Chevrolet nr 5 Hendrick Motorsports
 • 2. Ty Gibbs, nr 54 Joe Gibbs Racing Toyota
 • 3. Christopher Bell, nr 20 Joe Gibbs Racing Toyota
 • 4. Tyler Reddick, Toyota wyścigowa nr 45 23XI
 • 5. Chase Briscoe, Ford wyścigowy Stewart-Haas nr 14
 • 6. William Byron, Chevrolet nr 24 Hendrick Motorsports
 • 7. Ryan Blaney, zespół nr 12 Penske Ford
 • 8. Austin Cindric, zespół nr 2 Penske Ford
 • 9. Martin Truex Jr., nr 19 Joe Gibbs Racing Toyota
 • 10. Bubba Wallace, nr 23 23XI Racing Toyota

Pełny skład wyjściowy znajdziesz tutaj.

Wyścig Autotrader EchoPark Automotive 400 w Teksasie będzie transmitowany w radiu przez Performance Racing Network. PRN ma oddziały w całym kraju, a ich kanały mogą być również nadawane GoPRN.com i dalej nascar.com A także aplikacja Nascar. Wyścig można także usłyszeć w radiu SiriusXM NASCAR na kanale 90.

 • Czas zielonej flagi: prawie. 14:30 czasu centralnego w niedzielę, 14 kwietnia
 • Relacja telewizyjna: FS1 (zasięg rozpoczyna się o 13:00 w niedzielę środkową)
 • radio: PRN (do ustalenia w Nashville)
 • przepływ: Fubo (Dostępny bezpłatny okres próbny); Aplikacja FOX Sports (wymagana subskrypcja); GoPRN.com i SiriusXM dla dźwięku (wymagana subskrypcja).

Targi Autotrader EchoPark Automotive 400 będą transmitowane w całym kraju na antenie FS1. Opcje transmisji strumieniowej wyścigu obejmują aplikację FOX Sports i Fuboktóry przedstawia A Bezpłatny okres próbny Dla potencjalnych abonentów.

 • Wyścig jesienią 2023 r.: Williama Byrona
 • Wyścig jesienią 2022 r.: Tylera Reddicka
 • Jesienny wyścig 2021: Kyle’a Larsona
 • Jesienny wyścig 2020: Kyle’a Buscha

Czasami polecamy ciekawe produkty i usługi. Jeśli dokonasz zakupu, klikając jeden z naszych linków, możemy otrzymać opłaty partnerskie. Newsroomy sieci USA TODAY działają niezależnie i nie mają wpływu na nasze relacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *