Wziąłem czujnik temperatury Pixela 8 Pro za wartość nominalną

Chyba wszyscy mają nadzieję, że czujnik podczerwieni Pixela 8 Pro robi coś więcej niż tylko temperaturę. Aplikacje aparatu są wielkim życzeniem, ale nie mamy jeszcze dowodów na poparcie tego.


9to5Google ma plik Uruchom ponownie biuletyn która podkreśla największe historie Google z dodanymi komentarzami i innymi ciekawostkami. Zarejestruj się, aby otrzymać go wcześniej w swojej skrzynce odbiorczej lub kontynuuj czytanie poniższego formularza płatności 9to5Google:


W związku z tym załóżmy, że nowy dodatek Pixel 8 Pro z lewego pola służy wyłącznie zdrowiu – cóż, pozostawia to wiele pytań bez odpowiedzi.

Na początek, jaka jest wartość możliwości zmierzenia rzeczywistej temperatury? Podwyższone temperatury są dobrym wskaźnikiem choroby i informują, kiedy należy się ukryć i odizolować. Jest szczególnie korzystna w okresie jesienno-zimowych zachorowań na grypę, a także w czasie epidemii.

Niektórzy eksperci uważają, że epidemie są możliwe tylko wzrośnie Również z powodu wylesiania i wymierania zwierząt Zmiana klimatu. To niewygodne pojęcie, ale jest to solidny argument, który Google może uzasadnić tę funkcję. Jestem pewien, że istnieje trzeźwy sposób, aby to stwierdzić pod pozorem środków ostrożności, ale byłoby to bardzo dziwne, gdyby firma elektroniki użytkowej to zrobiła. Lepiej pochodzić od Fitbit.

(Mówiąc o Fitbit, jestem zaskoczony, że Google uważa, że ​​telefony potrzebują tej funkcji. W tej chwili urządzenia do noszenia Fitbit zmieniają temperaturę skóry tylko w ciągu nocy, co nie zapewnia dokładnego pomiaru. Fitbit Sense 2 ma czujnik temperatury Rzeczywista, ale nie daje odczyt, tylko wahania. Apple Watch Series 8 działa głęboko w Apple Health, ale tak naprawdę nie ma wyskakiwać i czytać w ten sposób. Z tego wynika, że ​​​​urządzenia do noszenia mogą wreszcie być w stanie mierzyć temperaturę Dokładne odczyty, które faktycznie mają miejsce w tle i nie wymaga żadnych działań ręcznych).

READ  Hitman III zmienia nazwę na Hitman: World of Assassination 26 stycznia

Tymczasem śledzenie temperatury jest przydatne do śledzenia cyklu, ponieważ Apple wykorzystuje do tego odczyty z nadgarstka Retrospektywne szacunki owulacji i lepsze przewidywania okresu. „

Zagłębiając się w mechanikę, jaka aplikacja będzie odpowiedzialna za pomiary? Czy będzie wbudowany w aplikację Fitbit, czy też będzie jakieś narzędzie systemowe dedykowane do wykonywania odczytów i wyświetlania danych? Google będzie musiało również wziąć pod uwagę, że to urządzenie, podobnie jak rzeczywiste termometry, prawdopodobnie będzie udostępniane. Czy istnieje wieloużytkownikowe doświadczenie pierwszego dnia, które uwzględnia odczyty, które nie należą do Ciebie, ale które nadal chcesz zachować, tak jak Twoja rodzina? Powinien też istnieć tryb zbliżony do incognito dla znajomych, którzy chcą natychmiast przeczytać, ponieważ wiedzą, że masz Pixela 8 Pro.

Zawsze posiadanie termometru na urządzeniu jest naprawdę przydatne do natychmiastowych odczytów. Fakt, że wynik można wykreślić automatycznie i nigdy go nie stracić, jest również nowością w znajdowaniu trendów, które mogą łączyć się z innymi danymi zdrowotnymi, takimi jak liczba kroków i dystans, ponieważ telefony Pixel oferują również śledzenie snu.

Jednakże, aby istniały trendy, zakłada się, że odczyty muszą być dokonywane w spójnych czasach i warunkach ciała. Z mojej głowy, po przebudzeniu może być najlepszy okres, aby być w tym samym stanie. Czy wystarczy jeden dzień czytania? Jeśli musisz wziąć kilka razy, może to stać się stresujące, zwłaszcza jeśli musi być rozłożone i czasami musi się zdarzyć, gdy nie jesteś w zaciszu własnego domu. Widzieliśmy, że odczyt może zająć tylko pięć sekund. Proces robienia tego nie jest szczególnie dziwny, ale nadal nie chciałbym tego robić publicznie.

Inną kwestią jest to, jak konsekwentni są ludzie w wykonywaniu codziennych nagrań, nawet jeśli są o to proszeni. Dane mogą być przydatne z perspektywy czasu, ale jeśli nie uzyskają z nich żadnej wartości w krótkim okresie, mogę zobaczyć, że ten nawyk się nie tworzy.

READ  Alan Wake Remastered On Switch wygląda szorstko

Z 9to5Google

Źródło: aktualizacja Big Pixel Buds Pro dodająca funkcję Clear Calling i nie tylko

Komentarz: YouTube Premium potrzebuje niedrogiej opcji, ponieważ reklamy są coraz gorsze

Google wkrótce pozwoli telefonom Pixel pełnić funkcję kamer samochodowych

Recenzja: ThinkPhone firmy Motorola to profesjonalne wejście do „okrętu flagowego”

Korzystanie z nowego filmu Project Starline i How MKBHD daje wyobrażenie o tym, jak to jest

Materiały, których używasz w Wear OS 4, sprawią, że Twój zegarek będzie bardziej kolorowy [Gallery]

Poradnik dla kupujących Pixela z połowy 2023 r.: Jak wybrać odpowiedni telefon [Video]


Wprowadzono Google Home 2.66 dla Wear OS: przeprojektowanie, ulubione, sterowanie multimediami i nie tylko

Aktualizacja New Matter 1.1 usprawnia proces obsługi nowych urządzeń, udostępniając 1135 certyfikowanych produktów

Chromebook HP Dragonfly Pro jest ponownie dostępny i będzie dostępny w czerwcu

Bezpieczeństwo osobiste Uzyskaj integrację z Asystentem Google na swoim Pixelu

Nowa środkowa ramka Pixela 7a jest trwała i upraszcza naprawę ekranu i baterii

Google aktualizuje napisy na żywo na tablety, Lookout dodaje podsumowania zdjęć z pytaniami i odpowiedziami i nie tylko

YouTube na telewizory wyświetla 30-sekundowe reklamy niemożliwe do pominięcia i wstrzymuje reklamy ekranowe

Google dokucza więcej Workspace AI: org skrzynki odbiorczej Gmaila, notatki Meet i kreator ścieżki dźwiękowej do prezentacji

Od reszty 9 do 5

9to5Mac: Wiadomości tekstowe między użytkownikami iPhone’a i Androida są obecnie zepsute z powodu tego dziwnego błędu

Elektryczny: Czy Geely może przekształcić Astona Martina w energię elektryczną po podwojeniu swojej kwoty?

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *