Zainwestuj w odważne progresywne dziennikarstwo

Gdy zbliża się wiosna, walka o demokrację się nie kończy. Chociaż sprawy mają się dobrze dla Joe Bidena, biała nacjonalistyczna i nienawistna retoryka Donalda Trumpa wyraźnie zakorzeniła się w Partii Republikańskiej. Walka o Amerykę będzie kontynuowana, ponieważ Mitch McConnell i Senacko-Republikanie będą starać się uniemożliwić Demokratom uchwalenie nawet najbardziej popularnych środków za prezydentury Bidena.

Pandemia trwa, podczas gdy Amerykanie tacy jak ty nadal walczą o reprezentację i przeciwstawiają się wzrostowi faszyzmu. Pomimo wyzwań stojących przed branżą dziennikarską i rosnącego stresu finansowego spowodowanego pandemią, mieliśmy szczęście mieć lojalną bazę czytelników i jak dotąd mogliśmy poruszać się po tym krajobrazie. Jeśli jesteś jednym z naszych ponad 5000 subskrybentów, nie możemy Ci wystarczająco podziękować. Chcemy być w stanie zachować świętość naszego newsroomu podczas kryzysu gospodarczego i publicznego, kiedy tego najbardziej potrzebujemy.

Nie możemy nawet zacząć wyrażać naszej wdzięczności – naszym czytelnikom, darczyńcom i subskrybentom – za zaangażowanie w Raw Story. Jeśli nie możesz wnieść wkładu, twoi czytelnicy są więcej niż wystarczająco. Gdybyś jednak mógł, oznaczałoby to dla nas cały świat. Subskrypcje i darowizny są niezbędne dla zrównoważonego rozwoju branży informacyjnej. Nie możemy walczyć bez ciebie.

podarować 10 dolców Albo więcej miesięczny/95 Albo więcej RazOtrzymasz również zaawansowany, pozbawiony reklam dostęp do oryginalnych raportów Raw Story i AlterNet, ekskluzywnych treści śledczych i nie tylko.

Jeśli zamiast tego chcesz przekazać jednorazową darowiznę, kliknij tutaj.

Aby przekazać darowiznę przez PayPal, kliknij tutaj.

Wolisz stary sposób? Swoją darowiznę możesz przesłać czekiem na adres: Raw Story Media, Inc. Skrytka pocztowa 38771, Pittsburgh, PA 15238

Wsparcie Raw Story jest przeznaczane na oryginalne raporty śledcze i program członkowski RawStory+. Darowizny nie podlegają odliczeniu od podatku.

READ  Pierwsze zapierające dech w piersiach zdjęcia Mgławicy Oriona wykonane przez astronomów z kosmicznego teleskopu internetowego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.