Źródła podają, że Los Angeles Lakers wyznaczyli asystenta Milwaukee Bucks, Darwina Hamma, na swojego następnego głównego trenera.

Źródła powiedziały w piątek ESPN, że asystent Milwaukee Bucks, Darwin Hamm, zgodził się na czteroletni kontrakt, aby zostać następnym trenerem Los Angeles Lakers.

Źródła podają, że Ham podzielił się w ostatnich dniach, przeprowadzając wywiad z urzędnikami Lockers w czwartek i promując okazję w piątek po południu. Źródła podają, że Lakersi zostali sprzedani ze względu na wzrost i wytrzymałość Hamina, jego historię trenowania gwiazdorskich zawodników oraz mistrzostwo jako asystent i zawodnik. Historia Hamina z posiadaniem szafek przez dwa sezony 2011-2013 również odegrała rolę w jego zatrudnieniu.

Ham zostanie oskarżony o wysłanie Lakersów z powrotem na sezon 33-49 po tym, jak stracił pracę na rzecz Franka Vocala. Jedno z najważniejszych poleceń Hama: Znalezienie sposobu na dołączenie do przyszłej Straży Hall of Fame Russell Westbrook W ramach właściciela James Lebron I Antoniego Davisa. To był główny temat każdego wywiadu szkoleniowego w zakresie szafek, podają źródła.

„Bardzo podekscytowani !!!!!!! Gratulacje i witam trenera !!” James Tweeted Piątkowy wieczór w odpowiedzi na zatrudnienie.

Pod wodzą trenera Bucks Mike’a Budenholzera Ham był częścią najbardziej utytułowanego ośrodka treningowego w lidze, w tym Taylora Jenkinsa z Memphis, Queen Snyder z Utah i asystenta Golden State Warriors Kenny’ego Atkinsona. Ham spędził dziewięć sezonów z Budenholzerem w Atlancie i Milwaukee, zdobywając razem mistrzostwo NBA 2021.

Ham grał w NBA przez osiem sezonów, zdobywając mistrzostwo w 2004 roku z Detroit Pistons.

The Lockers przeprowadziło w tym tygodniu wywiady z dwoma z trzech finalistów – Ham i Terry Stots, podają źródła. Po rozmowie z szynką liderzy właściciela dowiedzieli się o obecności swojego trenera.

READ  Handel kontraktami terminowymi na akcje jest wysoki przed zamknięciem Fed

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.