x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Audi S3 Sportback – sportowy, pięciodrzwiowy kompakt

13.02.2013, 13:27 przez Bogusław Korzeniowski

Poziome podwójne użebrowanie osłony chłodnicy, charakterystycznej dla modeli S, utrzymane jest w kolorze aluminium.

Kratownica osłony ma platynowo - szarą i matową barwę. W przednim zderzaku znajdują się wloty powietrza z podwójnym użebrowaniem również w kolorze aluminium. Obok montowanych seryjnie reflektorów ksenonowych Xenon plus, producent oferuje reflektory diodowe rozwiązanie zapożyczone z klasy luksusowych limuzyn. To pierwsze cechy nowego S3 Sportback

Lusterka boczne z obudową utrzymaną w optyce aluminium i charakterystyczne listwy progowe, to wyraziste akcenty na bokach nowego Audi S3 Sportback. Nową formę ma również tylny zderzak. Przy platynowo-szarym dyfuzorze, zamontowano cztery owalne końcówki rur układu wydechowego, którym dodano chromowane osłony. Światła tylne zbudowano z diod. Lakierowany w kolorze samochodu, charakterystyczny dla modeli S spojler, wydłuża optycznie dach. Wśród 14 dostępnych kolorów, najbardziej ekskluzywne są lakiery z efektem kryształowym: czarny Panther i niebieski Estoril.

Wnętrzu samochodu niepowtarzalnego charakteru dodają: okrągłe wyloty powietrza, elegancki panel automatycznej klimatyzacji i dekoracyjne listwy z matowego szczotkowanego aluminium lub czarne z trójwymiarowym efektem. Przyrządy pokładowe, jak w każdym Audi, obsługuje się łatwo i intuicyjnie. Jakość wykończenia jest najwyższa, a cały przedział pasażerski, również z tyłu, cechuje się przestronnością. Na życzenie dostępna jest wielofunkcyjna kierownica sportowa z wieńcem spłaszczonym u dołu. Pedały i podparcia stóp wykonano ze szczotkowanego aluminium. Podziałki przyrządów mają kolor ciemnoszary, a ich wskazówki są białe. Na tarczy obrotomierza umieszczono wskaźnik ciśnienia doładowania. Do elementów wyposażenia seryjnego nowego Audi S3 Sportback należy także kolorowy system informacji kierowcy z rekomendacją przerw podczas jazdy oraz – w pojazdach wyposażonych w radio MMI – monitor pokładowy, który wysuwa się automatycznie i przy odpalaniu samochodu, na powitanie kierowcy, wyświetla na ekranie logo S3. Kolorowe stebnowania, to kontrastujące akcenty ozdobne, w utrzymanym w czerni wnętrzu pojazdu. Alternatywą do tak zaprojektowanego wnętrza, jest dwubarwna linia wzornicza Audi design selection, w kolorach czarny/czerwony Korso. Montowane seryjnie siedzenia sportowe dostępne są w trzech wariantach obić. Na życzenie, Audi dostarcza siedzenia sportowe, ze zintegrowanymi zagłówkami i stebnowaniem w kształcie rombów.

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Aktualności
Audi DTM. Kadra skompletowana
brak komentarzy
Premiery
Nowe Audi S3
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.