x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Nowy CITROEN C3

22.02.2013, 18:51 przez Bogusław Korzeniowski

Nowy CITROËN C3 zostanie wprowadzony do sprzedaży w kwietniu 2013 roku i przedłuży sukces jednego z najpopularniejszych modeli marki, którego sprzedaż od 2002 roku osiągnęła blisko 3 miliony egzemplarzy.

Nowy CITROËN C3 to:

- Créative Technologie w postaci szyby przedniej Zénith zapewniającej najlepszą widoczność w swojej kategorii oraz nowych, bardziej efektywnych silników, o poziomie emisji CO2 od 87g/km, w tym silników PureTech które przynoszą wzrost mocy o 15% przy jednoczesnym obniżeniu spalania o 25%

- jeszcze więcej osobowości poprzez bardziej wyrazisty styl, nowy design przodu samochodu i nowe światła tylne.

- przyjemność i komfort dzięki nowym tapicerkom, a także większemu wyborowi elementów wyposażenia poprawiających wygodę i przyjemność jazdy, jak chociażby kamera cofania, która ułatwia codzienne manewrowanie.

Niepowtarzalna osobowość

Nowy CITROËN C3 jest modelem o niepowtarzalnej, łagodnej w swej krągłości i jednocześnie dynamicznej sylwetce. Przód zyskał nowy wyraz, m.in. dzięki podkreśleniu go wbudowane światła dzienne LED. Światła tylne również zostały zmodyfikowane i zyskały na wyrazistości. Nowy, atramentowy lakier Bleu Encre wzbogaca paletę dostępnych lakierów. Nowy CITROËN C3 uwodzi stylem zewnętrznym, ale także wnętrzem starannie wykończonym materiałami wysokiej jakości. Należą do nich chromowane elementy dekoracyjne czy też deska rozdzielcza z miękkiego plastiku, podkreślona listwą występującą w różnych wariantach kolorystycznych. Nowy CITROËN C3 oferuje też nowe tapicerki idealnie dobrane kolorystycznie do deski rozdzielczej. Dopracowany w najdrobniejszych szczegółach zestaw wskaźników z białym podświetleniem wprowadza akcent nowoczesności.

Inteligentna konstrukcja

Nowy CITROËN C3 należy do najbardziej kompaktowych modeli w swojej kategorii. Jego wymiary (3,94 m długości, 1,71 m szerokości) i średnica zawracania wynosząca 10,2 m, sprawiają, że jest on doskonale przystosowany do ruchu miejskiego. Zwarta sylwetka została zaprojektowana bez uszczerbku dla przestronności wnętrza. Nowy CITROËN C3 oferuje dużą przestrzeń w kabinie, pojemność bagażnika wynoszącą 300 litrów, która zapewnia mu miejsce wśród najlepszych w swojej kategorii, a także liczne schowki (m.in.w konsoli, schowku centralnym czy w środkowym podłokietniku). Wysoka pozycja za kierownicą gwarantuje komfort prowadzenia oraz doskonałą widoczność, przekładającą się na bezpieczeństwo podróżowania.

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Aktualności
Citroen C-Ellyse drzwi otwarte
brak komentarzy
Do kawy
Citroen 2CV – pojazd, który ukształtował wizerunek marki
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.