x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Wyniki „Fleet Derby” 2013 – Lancia Voyager najlepsza

30.04.2013, 15:34 przez Bogusław Korzeniowski

Magazyn „Fleet" już po raz drugi ogłosił zwycięzców branżowego wydarzenia „Fleet Derby", w którym wyłaniane są najlepsze samochody wchodzące w skład firmowych flot. Laureatem kategorii „Duży MPV", czyli najlepszym dużym pojazdem wielofunkcyjnym, została Lancia Voyager.

„Fleet Derby" to plebiscyt mający na celu wskazanie wiodących pojazdów, produktów i usług na polskim rynku flotowym. Składają się na niego test samochodowy, w którym przeszło stu niezależnych specjalistów poddaje ocenie pojazdy sklasyfikowane w 16 kategoriach, oraz plebiscyt rozwiązań przeznaczonych do obsługi flot.

Tegoroczna edycja testu flotowego odbyła się w połowie kwietnia na Autodromie Automobilklubu Polski Warszawa-Bemowo. Zgłoszono do niej ponad 80 pojazdów podzielonych na segmenty zatwierdzone przez partnera testu, Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego. Ich przydatność w firmowych parkach opiniowała komisja złożona z niezależnych fleet managerów, przedstawicieli firm z sektora Car Fleet Management i najważniejszych instytucji motoryzacyjnych w kraju oraz reprezentantów branżowych mediów. Ich wiedza i kompetencje zagwarantowały obiektywne oceny testu. To właśnie Ci eksperci przyznali największą liczbę punktów samochodowi Lancia Voyager.

Lancia Voyager została Najlepszym Samochodem Flotowym w kategorii „Duży MPV" (Multi Purpose Vehicle). Pojazd ten ma 29-letnią historię i przeszło 13 milionów egzemplarzy sprzedanych na 120 rynkach. Voyager idealnie łączy dziś wiedzę Chryslera z włoskim stylem Lancii i dbałością o doskonałe właściwości jezdne, komfort podróży i najwyższą jakość wykonania. Na tle konkurencji model ten wyróżnia wyjątkowo przestronna kabina, którą można dowolnie konfigurować za pomocą innowacyjnego systemu Stow'n Go. Pozwala on zamiennie wykorzystywać Voyagera jako van osobowy lub furgon bagażowy bez konieczności wyjmowania siedzeń.

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Aktualności
Sprinter nagrodzony statuetką Fleet Derby
1 komentarz
Aktualności
Nagroda flotowa dla Clio
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.