x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Ubezpieczenie OC Axa Direct

29.07.2013, 16:57 przez marta

Na tapecie ubezpieczenie samochodu Axa Direct OC, AC i inne, dodatkowe ubezpieczenia, ceny OC Axa, kalkulator OC Axa oraz aktualne promocje. Jeśli chcesz tańsze OC, przeczytaj koniecznie!


Specjalnie dla użytkowników FURORA.TV
AXA Direct - Ubezpieczenie OC od 313 zł/rok 

Kalkulator OC AXA

Ubezpieczenie OC Axa Direct zgodnie z ustawą, zapewnia ochronę przed odpowiedzialnością finansową za szkody wyrządzone w wyniku ruchu samochodu.

Klienci Axa ubezpieczenie OC mogą kupić w systemie direct, jak i za pośrednictwem przedstawiciela Axa. Do ubezpieczenia OC Axa gratis dodawane jest ubezpieczenie Assistance Mini, zapewniające podstawową pomoc w nieprzewidzianych sytuacjach na drodze oraz ubezpieczenie Zielona Karta, umożliwiające wjazd do wielu krajów (Albanii, Białorusi, Bośni i Hercegowiny, Iranu, Izraela, Macedonii, Maroko, Mołdawii, Rosji, Czarnogóry, Tunezji, Turcji i oraz na Ukrainę).

Promocje OC Axa Direct

Axa Direct ma stałe promocje OCAXA, przeznaczone dla stałych oraz nowych klientów. Promocje OC Axa dla nowych klientów to przeniesienie zniżek z OC na AC, gwarancja ceny dla kupującego pojazd ubezpieczony w Axa Direct, 10% zniżki dla posiadaczy kart kredytowych Sygma Bank oraz Cetelem Bank, 5% zniżki dla klientów Citi Handlowy, 5% zniżki dla klientów Banku Millenium oraz ubezpieczenie opon Axa od 5 zł.

Dla stałych klientów Axa Direct ma następujące promocje OC: 5% zniżki na ubezpieczenie kolejnego pojazdu w Axa Direct, promocja Rozdawaj Zniżki Znajomym, 60 zł zniżki dla sprzedającego pojazd ubezpieczony w Axa Direct (na ubezpieczenie nowego auta), 5% zniżki dla klientów Citi Handlowy.

Zniżki OC Axa Direct

Axa Direct honoruje zniżki uzyskane u innych ubezpieczycieli. Istnieje możliwość przeniesienia zniżki OC na AC.

Za dodatkową opłatą do ubezpieczenia OC Axa można nabyć:

·  - Assistance Midi lub Assistance Maxi: dostępne w trzech wariantach na Polskę oraz dwóch na Europę, dzięki temu płacimy tylko za to, czego naprawdę potrzebujemy.

·  - Ubezpieczenie NNW Axa Direct: zapewnia świadczenie finansowe w przypadku urazu ciała w następstwie wypadku komunikacyjnego, środki do życia na wypadek niezdolności do pracy spowodowanej wypadkiem komunikacyjnym. Ubezpieczenie NNW Axa pozwala zabezpieczyć finansowo rodzinę w przypadku śmierci ubezpieczonego w wypadku komunikacyjnym. Ubezpieczający może wybrać ubezpieczenie NNW tylko dla kierowcy, albo także dla pasażerów. Axa szczyci się jednymi z najwyższych na rynku sum ubezpieczenia NNW. Składki NNW Axa Direct zaczynają się od 9 zł na rok.

- Ubezpieczenie szyb Axa Direct: pokrywa koszty naprawy lub wymiany szyb do 2 000 zł. Za stosunkowo niewielką kwotę zapewnia ochronę przed skutkami najczęściej  występującej szkody – szkody szybowej. Axa zapewnia bezgotówkowe rozliczenie, minimum formalności oraz szybką naprawę – nawet w ciągu 2 dni – w renomowanej sieci warsztatów. Co ważne, zgłoszenie szkody szybowej nie powoduje utraty zniżki Axa Direct.

- Ubezpieczenie opon Axa Direct: zapewnia pomoc przy wymianie koła oraz pokrycie kosztów naprawy uszkodzonej opony, a także – w przypadku, gdy wymiana nie jest możliwa - holowanie do najbliższego warsztatu. Koszt ubezpieczenia opon Axa Direct zaczyna się już od 5 zł na rok. Co ważne, zgłoszenie szkody nie powoduje utraty zniżki Axa Direct.

- ubezpieczenie samochód zastępczy Axa Direct: zapewnia samochód zastępczy – w zależności od wariantu - w razie wypadku, kradzieży lub awarii ubezpieczonego pojazdu. Koszt ubezpieczenia samochód zastępczy Axa Direct zaczyna się już od 29 zł zł za rok.

- ubezpieczenie od pożaru i kradzieży Axa Direct: to ciekawe ubezpieczenie dla osób, które nie chcą kupować AC, ale za mniejszą kwotę pragną ochrony od wybranych ryzyk: pożaru i kradzieży. Koszt ubezpieczenia od pożaru i kradzieży samochodu Axa Direct zaczyna się od 43 zł na rok. Zastosowany udział w odszkodowaniu wynosi do wyboru 15 lub 25%.

Kalkulator OC Axa Direct

W sieci można znaleźć kalkulator OC Axa, służący do samodzielnego obliczania składki OC Axa. Udostępniając kalkulator OC Axa udowodniła, że nie wstydzi się ceny OC Axa, gdyż za jego pomocą każdy w ciągu kilku minut może poznać swoje składki OC Axa. Warto skorzystać z narzędzia, jakim jest kalkulator OC Axa, gdyż za poświęcenie kilku minut możemy otrzymać tańsze OC. Dzięki licznikowi OC można także sprawdzać ceny różnych wariantów ubezpieczenia samochodu Axa – dowiemy się, jak zmieni się cena, jeśli dołożymy na przykład NNW dla kierowcy i pasażerów i rozbijemy płatność za OC na raty. Dzieki temu można optymalnie dobrać swoje ubezpieczenie samochodu Axa.

Pakiet OC AC Axa Direct

Dla tych, którzy pragną kompleksowej ochrony swego samochodu Axa Direct przygotowała ubezpieczenie OC w pakiecie, razem z ubezpieczeniem Autocasco Axa.

Pakiet OC AC Axa Direct zawiera ubezpieczenie OC Axa, ubezpieczenie AC Axa oraz Assistance Mini oraz Zieloną Kartę. Ubezpieczenie Autocasco Axa zapewnia pokrycie kosztów naprawy bądź wypłatę odszkodowania w razie różnych zdarzeń: od drobnych uszkodzeń (np.: stłuczki, wandalizmu), aż do szkody całkowitej (np.: utraty samochodu w wyniku pożaru, działania sił natury, kasacji po wypadku). 

Podobne artykuły

Porady
Sprzedaż samochodu a ubezpieczenie OC
brak komentarzy
Aktualności
Ile naprawdę można zaoszczędzić na OC i AC - 400 zł czy 4 000 zł?
5 komentarze

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.