x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Ubezpieczenie OC Aviva

31.07.2013, 13:30 przez marta

Ubezpieczenie OC Avivato ciekawa propozycja, jeśli idzie o obowiązkowe ubezpieczenie dla posiadaczy samochodów. Wyróżnia się możliwością przenoszenia zniżek pomiędzy małżonkami, a także możliwością ochrony zniżek za bezszkodową jazdę.


Sprawdź składkę OC AC w Aviva
Kalkulator OC Aviva

Specjalnie dla użytkowników FURORA.TV
Dodatkowe 25% zniżki na OC i AC w Axa Direct


Kalkulator OC AXA

Do ubezpieczenia OC Aviva gratis dodawane jest ubezpieczenie Assistance Aviva w wersji podstawowej, zapewniające pomoc informacyjną w zakresie warsztatów naprawczych oraz informacji medycznych oraz holowanie pojazdu i transport ubezpieczonych z miejsca zdarzenia do miejsca holowania pojazdu. Na życzenie klienta Aviva dosyła bezpłatnie certyfikat Zielona Karta.

Ubezpieczenie OC Aviva można kupić przez Internet.

Czy można kupić OC Aviva na raty?

Tak, istnieje możliwość ratalnej płatności za Aviva OC. Za OC Aviva można zapłacić w jednej albo w dwóch ratach, jednak koszt, jeśli kupujemy OC Aviva na 2 raty będzie wyższy.

Kalkulator OC Aviva

Aviva kalkulator OC to popularne narzędzie, dostępne w sieci. Służy do samodzielnego wyliczania swojej składki OC Aviva. Dzięki niemu każdy może poznać ceny OC Aviva, a także zobaczyć, jak zmieniają się one, jeśli do ubezpieczenia wybierzemy dodatkowe opcje, bądź zdecydujemy się kupić OC Aviva na raty. Licznik oc Aviva jest wyjątkowo przyjazny w obsłudze, wyliczenie swojej składki OC Aviva następuje bardzo szybko. Po otrzymaniu ceny OC Aviva, można dowolnie przeliczać koszt OC Aviva w zależności od wybranych opcji, także płatności za oc na raty.

Do ubezpieczenia OC Aviva można dokupić następujące dodatkowe ubezpieczenia:

- Ubezpieczenie Assistance Aviva: ubezpieczenie Assistance w wariancie podstawowym do Aviva OC dodawane jest gratis. Jeśli jednak zależy nam na szerszym zakresie ochrony, możemy dokupić Assitance Aviva w wariancie Rozszerzonym bądź Maksymalnym. Różnią się one zakresem oferowanych w ramach ubezpieczenia świadczeń, należą do nich na przykład usprawnienie pojazdu na miejscu zdarzenia, zapewnienie kontynuacji podróży, noclegu dla podróżujących czy przyjazdu osób bliskich.

- Ubezpieczenie NNW Aviva: chroni kierowcę i pasażerów pojazdu przed finansowymi następstwami nieszczęśliwych wypadków, których skutkiem jest trwały uszczerbek na zdrowiu lub śmierć ubezpieczonych. Zapewnia nawet pokrycie kosztów operacji plastycznej (do 1 000 euro). Sprzedawane jest w dwóch wariantach: podstawowym oraz rozszerzonym, gwarantującym ochronę w życiu prywatnym w sytuacjach niezwiązanych z ruchem pojazdu.

- Ubezpieczenie ochrony prawnej Aviva: gwarantuje ochronę prawną interesów osób upoważnionych do kierowania pojazdem. Obejmuje pomoc informacyjną – fachowe porady prawne związane z posiadaniem, użytkowaniem oraz sprzedażą samochodu, ale także pokrycie kosztów ochrony prawnej (zwrot kosztów adwokata, kosztów procesowych i sądowych).

- Ubezpieczenie szyb Aviva: zapewnia zorganizowanie i pokrycie kosztów wymiany bądź naprawy uszkodzonych szyb. Ubezpieczenie szyb Aviva obejmuje szyby czołową, tylną oraz szyby boczne. Naprawa zostanie wykonana we współpracy z serwisem szyb samochodowych NordGlass lub Pilkington. Co ważne, wystąpienie szkody nie powoduje utraty zniżki OC Aviva.

Pakiet OC AC Aviva

Aviva ubezpieczenie OC można także kupić w pakiecie razem z ubezpieczeniem Autocasco Aviva. Kupując ubezpieczenia samochodu Aviva w pakiecie, można dostać aż 12% zniżki. Do zalet ubezpieczenia Autocasco Aviva należy możliwość przenoszenia zniżki AC Aviva pomiędzy małżonkami, bezpłatne ubezpieczenie Assistance w wariancie podstawowym, ubezpieczenie fotelika dziecięcego w cenie oraz odszkodowanie, pozwalające na zakup nowego samochodu. Dodatkowo, Aviva zapewnia samochód zastępczy oraz dwuletnią gwarancję na wykonane naprawy. Udogodnieniem mogą być informacje w formie SMS o postępach w naprawie pojazdu.

Przykładowe składki OC Aviva

Postanowiliśmy własnoręcznie skorzystać z narzędzia, jakim jest kalkulator OC Aviva i wyliczyliśmy, jaki jest koszt OC Aviva dla przykładowego kierowcy.

Dwudziestosiedmioletni mieszkaniec Piły, kawaler z prawem jazdy od 2009 roku i 3 latami bezszkodowej jazdy zapłaci za OC Aviva dla swojego Opla Corsa 1.2 Cosmo 651 zł, jeśli zapłaci jednorazowo. Jeśli zechce kupić OC Aviva na 2 raty, będzie go to kosztować 737 zł

Dane Kontaktowe AVIVA
Biuro Obsługi Klienta

ul. Domaniewska 44, 02-672 Warszawa
biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 18:00

Aviva Sp. z o.o
ul. Domaniewska 44, 02-672 Warszawa
bok@aviva.pl
tel. (22) 557 40 50, faks (22) 557 40 75

Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.
ul. Domaniewska 44, 02-672 Warszawa
bok@aviva.pl
tel. (22) 557 40 50, faks (22) 557 40 75

Aviva Powszechne Towarzystwo Emerytalne Aviva BZ WBK S.A.
ul. Domaniewska 44, 02-672 Warszawa
bok_ofe@aviva.pl
tel. (22) 557 40 50; faks: (22) 557 40 39

Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A.
ul. Domaniewska 44, 02-672 Warszawa
bok@aviva.pl
tel. (22) 557 40 50; faks (22) 557 49 22

Ubezpieczenia samochodowe - direct
skr. poczt. 11, 00-800 Warszawa 66
kontakt@aviva.pl


Wyświetl większą mapę

Podobne artykuły

Finanse
Ubezpieczenie OC Axa Direct
brak komentarzy
Porady
Sprzedaż samochodu a ubezpieczenie OC
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.