x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Audi A3 Limousine za 1 155 zł miesięcznie

07.09.2013, 12:59 przez Bogusław Korzeniowski

Audi A3 Limousine to najnowsza propozycja producenta z Ingolstadt. Model łączy klasyczny podział bryły samochodu na trzy strefy z dynamiką auta coupé.

Lekka konstrukcja, mocny i efektywny układ napędowy oraz innowacyjne rozwiązania z zakresu infotainment i najnowocześniejsze systemy wsparcia kierowcy to cechy charakterystyczne nowego Audi A3 Limousine. Wzorową dynamikę jazdy gwarantują nowoczesne silniki TFSI i TDI

Nowe Audi A3 Limousine z pewnością znajdzie wielu nabywców w Polsce zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Dzięki elastycznej ofercie Audi Finance, auto jest dostępne już od 1 155 zł brutto miesięcznie. W zależności od indywidualnych potrzeb, klienci mogą wybrać jedno z trzech optymalnych rozwiązań finansowych – mówi Adam Sakławski, Brand Manager w Dziale Rozwoju Produktu i Współpracy z Importerem w Volkswagen Bank Polska S.A.

Trzy rozwiązania finansowe Audi Finance – najkrótsza droga do nowego Audi A3 Limousine Samochód można nabyć już od 1155 zł miesięcznie. Tak niska rata jest dostępna w trzech różnych rozwiązaniach finansowych z oferty Audi Finance – od krótkoterminowych po długoterminowe, z wymianą auta lub bez. W zależności od preferencji i oczekiwań, klienci mogą skorzystać z kredytów: AutoCredit lub Kredyt Opłacalna Rata oraz z Leasingu Opłacalna Rata 104,99%.  

Klientom salonów Audi zainteresowanym niską miesięczną ratą i komfortową wymianą auta na nowe, Audi Finance oferuje innowacyjne rozwiązanie kredytowe – AutoCredit. To produkt, dzięki któremu po trzech lub czterech latach z łatwością można wymienić auto na nowe. W przypadku gdy właściciel będzie chciał zwrócić samochód, Volkswagen Bank Polska gwarantuje jego odkup. Dzięki temu klient nie musi się martwić o sprzedaż auta na rynku wtórnym. Jeśli klient zdecyduje się na zachowanie samochodu, może go zatrzymać w ramach spłaty jednorazowej lub rozłożonej na raty. AutoCredit jest dostępny bez konieczności angażowania kapitału własnego na zakup samochodu – wkład własny już od 0%. Klienci mogą wybrać dogodny okres kredytowania (36 lub 48 m-cy), wysokość wkładu własnego (od 0% do 30%) oraz limit rocznego przebiegu (20 lub 30 tys. km rocznie). Oprocentowanie nominalne wynosi 4,99%.

Klienci zainteresowani zakupem nowego Audi A3, mogą również skorzystać z Kredytu Opłacalna Rata dostępnego w ofercie Audi Finance. Jest to klasyczny kredyt ratalny z atrakcyjnym oprocentowaniem, wynoszącym 4,99%. Wysokość miesięcznych rat jest dostosowywana do potrzeb i możliwości klienta. Kredyt Opłacalna Rata charakteryzuje się długim okresem kredytowania – od 12 aż do 84 miesięcy oraz indywidualnie ustalaną wysokością wkładu własnego (już od 0%).  

Dla przedsiębiorców Audi A3 Limousine dostępne jest również w promocyjnej ofercie Audi Leasing 104,99%. W ramach Leasingu Opłacalna Rata klienci mogą wybrać dogodny okres leasingowania (od 24 aż do 60 m-cy) oraz wysokość opłaty wstępnej (od 10% do 45%). Dodatkowo indywidualnie ustalana jest wartość wykupu samochodu.

()

Podobne artykuły

Premiery
Audi A3 Limousine– dynamiczny kompakt
brak komentarzy
Testy samochodów
Test: Audi A3 Sportback 2.0 TDI - Better Faster Stronger
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.