x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Frankfurt 2013 Lancia Ypsilon - polski akcent

10.09.2013, 12:05 przez Paweł

„Taste of the City" to fascynująca podróż na pokładzie Lancii Ypsilon w towarzystwie trojga 'tropicieli trendów' - opowiadających drogą przekazu wirtualnego o wartych uwagi miejscach w najciekawszych miastach Europy według rekomendowanej przez markę Lancia recepty na „urban chic".

Jest to projekt interaktywny, oparty na elektronicznym przetwarzaniu grafiki i obrazów z zamiarem wciągnięcia użytkownika w rodzaj indywidualnej gry, polegającej na znajdowaniu i zgłębianiu treści w różnych wersjach Lancii Ypsilon, wirtualnym kontaktowaniu blogerów i oglądania miejsc przez nich odwiedzanych. Zestaw niewielkich ekranów na ścianach stoiska Lancii pokazuje na video najgorętsze eventy w formie „ukrytej kamery" lecz także szybkiego montażu typowego dla wideoklipów i fotografii modowej w różnorodnych technikach: od tekstowej animacji graficznej, poprzez stopklatkę, aż do projekcji zdjęć.

Lancia Ypsion Elefantino: glamour przystępny dla młodej adeptki motoryzacji

Nazwa Elefantino kojarzona jest z Lancią od czasu premiery rynkowej w roku 1997 kiedy to model Ypsilon Elefantino, dzięki przystępnej cenie i wdziękowi, trafił do serc młodzieżowej klienteli. Dzisiaj Elefantino na sposób współczesny przeżywa swą drugą młodość. Pod względem wyglądu, nowa Lancia Ypsilon Elefantino adresowana jest głównie do młodych kobiet-kierowców, z uwagi na akcenty stylizacyjne w kolorach 'neonowych' i błyszczącej czerni oraz nowy wystrój wnętrza w stylu „urban look".

Zgodnie ze swą tradycją, najnowsza Lancia Ypsilon Elefantino serii specjalnej aż kusi atrakcyjnością: jako alternatywa dla wersji Silver, dzisiejsza specyfikacja bazowa (entry level) obejmuje prawdopodobnie wszystko to, czego młoda adeptka motoryzacji mogłaby się spodziewać w standardzie wyposażenia: manualna klimatyzacja, radioodtwarzacz CD/MP3 i kierownica wraz z gałką lewarka zmiany biegów obszyte skórą. W kategoriach bezpieczeństwa Ypsilon Elefantino posiada w standardzie czołowe i boczne poduszki powietrzne, systemy ABS z EBD i ESP oraz zaczepy mocowania fotelików dziecięcych Isofix.

W zależności od rynku sprzedaży, oferta Elefantino obejmuje pełna gamę jednostek napędowych, współpracujących z manualną skrzynia przekładniową: 69-konną 1.2, 85-konną 0.9 Turbo TwinAir, 95-konną 1.3 MultiJet, 69-konną 1.2 LPG oraz 0.9 Turbo TwinAir Methane o mocy 80 KM. Te ostatni wybrany został ostatnio „Ekologicznym silnikiem roku".
Od czasu premiery rynkowej w kwietniu br. udział Elefantino w product-mix Lancii Ypsilon osiągnął już 30%, ciesząc sie szczególną popularnością wśród najmłodszych legalnie nabywców. W porównaniu do innych wersji Ypsilona przyciąga dwukrotnie większą klientelę w wieku 18-25 lat, przy czym 75% tej grupy stanowią kobiety. Aby lepiej wykorzystać ten trend, Lancia wprowadziła ostatnio nowe elementy indywidualizacji: unikalny kolor turkusowy nadwozia z neonowo-turkusowymi akcentami wystroju karoserii i wnętrza - wraz z turkusową plakietką Elefantino.

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Aktualności
Lancia podczas salonu we Frankfurcie
brak komentarzy
Finanse
Ubezpieczenie OC Link4
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.