x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Alfa Romeo 4C Frankfurt 2013

10.09.2013, 13:04 przez Paweł

Pojęcia „Lekkości i Wydajności", „Włoskiego Stylu", „Wiodącej Technologii" i „Dynamizmu" materializują się w formule nowej Alfy Romeo 4C - pojazdu bezkompromisowego, a technologicznie i emocjonalnie autentycznego super-samochodu o niezrównanej precyzji prowadzenia, zwinności i doskonałych osiągach.

W znacznym skrócie - to samochód to jazdy pełnej satysfakcji zarówno na drodze jak i torze wyczynowym - cała Alfa. I tym właśnie błyszczy Alfa Romeo, marka o stuletniej historii, która pozostaje wciąż jednym z najbardziej znanych i cenionych ambasadorów Italii na rynkach świata.

Ikona globalnej marki i wyzwanie dla rynku Premium

Alfa Romeo 4C dostępna będzie na wszystkich głównych rynkach światowych. Szczegółowe ceny ogłoszone zostaną w momencie wejścia do sprzedaży i uwzględniać będą stan konkurencji na danym rynku. Z uwagi na pewne ograniczenia techniczne i technologiczne, roczna oferta Alfy 4C nie przekroczy 3 500 egzemplarzy, z których 1 000 przeznaczonych jest dla krajów Europy.

Samochód ten wyznacza punkt startowy w planie globalnej ekspansji Alfy Romeo, która na bazie kolejnych modeli staje się marką o zasięgu światowym, konkurującą w samym sercu rynku Premium. Jest to również początek synergii z innymi markami Premium w ramach Fiat-Chrysler Group oraz Maserati celem konsolidacji historii, potencjału innowacyjnego i promocji w skali światowej. W tym sensie super-samochód 4C staje się produktem na miarę symbolu o wyjątkowym wyrafinowaniu jakościowym i technologicznym, który ucieleśnia podstawowe wartości marki Alfa Romeo.

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Aktualności
Alfa Romeo we Frankfurcie
brak komentarzy
Finanse
Ubezpieczenie OC Link4
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.