x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Ubezpieczenie OC Allianz Direct

12.09.2013, 12:51 przez marta

Ubezpieczenie OC Allianz Direct można wygodnie kupić przez Internet, a jeśli mamy trochę szczęścia, załapiemy się na cotygodniowe promocje Allianz Direct, w których zwykle określone grupy, na przykład posiadacze samochodu danej marki czy z konkretnego rocznika, otrzymują zniżkę na zakup ubezpieczenia OC Allianz czy AC Allianz.


Specjalnie dla użytkowników FURORA.TV
Ubezpieczenie OC od 313 zł na rok! 

Kalkulator OC AXA

Ubezpieczenie OC Allianz Direct otrzymujemy razem z gratisowym ubezpieczeniem Mini Car Assistance, które gwarantuje szybką i kompletną pomoc wszystkim uczestnikom wypadku, 24 godziny na dobę, na terenie całej Polski. W Allianz Direct są honorowane zniżki za bezszkodową jazdę nabyte w innych towarzystwach; maksymalnie można dostać 60% zniżki na ubezpieczenie OC Allianz Direct. Za kontynuację ubezpieczenia Allianz Direct można otrzymać dodatkowe 5% zniżki. Ubezpieczenie OC Allianz Direct można kupić przez Internet, płacąc kartą lub przelewem.

Czy można kupić OC Allianz Direct na raty?

Tak, Allianz Direct umożliwia płatność ratalną za ubezpieczenie OC. Allianz OC można opłacić na2 lub 3 raty.

Kalkulator OC Allianz Direct

Składki OC AC Allianz Direct można obliczyć samodzielnie, dzięki internetowemu narzędziu, jakim jest kalkulator OC Allianz Direct. Liczenie idzie szybko i sprawnie, kalkulator OC Allianz domyślnie ma zaznaczonych wiele opcji, co znacznie przyspiesza liczenie. Udostępniany przez Allianz kalkulator pozwala na wygodne przeliczanie ceny ubezpieczenia w zależności od płatności na raty. Jednak za każdym razem trzeba klikać, by uzyskać żądaną sumę. Nie pozwala to wygodnie porównać ze sobą cen, każdą z nich trzeba byłoby sobie zanotować. Poza tym jednak kalkulator OC Allianz Direct nie ma wad.

Przykładowe składki OC AC Allianz Direct

Skorzystaliśmy z narzędzia, jakim jest kalkulator OC Allianz Direct i obliczyliśmy, ile kosztuje ubezpieczenie OC Allianz, a także AC Allianz dla przykładowego kierowcy. Jest nim dwudziestosiedmioletni prawnik z Piły, kawaler z 30% zniżką na OC i AC, właściciel Opla Corsy 1.2 D z 2007 roku, na benzynę, który przejechał 60 000 km. Koszt OC Allianz to dla niego 542 zł, a koszt AC Allianz Direct to 1 530 zł – oczywiście, jeśli zdecyduje się na płatność jednorazową. Jeśli zechce kupić OC Allianz na 2 raty, zapłaci 566 zł; natomiast za AC Allianz na 2 raty - 1 606 zł.

Może też kupić ubezpieczenie Allianz na 3 raty. Wtedy za OC zapłaci 580 zł, a za AC: 1 652 zł. W kalkulacji założyliśmy 10% udział własny w przypadku szkody kradzieżowej z miejsca niestrzeżonego.

Pozostałe ubezpieczenia komunikacyjne Allianz Direct:

-Ubezpieczenie AC Allianz Direct: jak zapewnia ubezpieczyciel, to najwyższy standard obsługi i najszybszy proces likwidacji szkód, potwierdzony w prestiżowych rankingach niezawodności. Ubezpieczenie Autocasco Allianz Direct obejmuje nie tylko uszkodzenie pojazdu przez osoby trzecie, ale także uszkodzenie pojazdu na skutek zdarzeń losowych, takich jak huragan, powódź, grad czy pożar oraz zniszczenie czy kradzież samochodu. Allianz AC dotyczy również wyposażenia pojazdu - bejmuje bowiem wszystkie elementy zamontowane na stałe w pojeździe - nawet dziecięcy fotelik. Kupując ubezpieczenie Allianz AC, ubezpieczenie Car Assistance Allianz otrzymamy gratis. Klienci Allianz mają możliwość pobrania darmowej aplikacji na telefon Allianz Pomoc, dzięki której mogą m.in. zgłosić szkodę z ubezpieczenia AC oraz uzyskać szybką pomoc w ramach assistance. Ubezpieczenie Allianz Direct AC można opłacić jednorazowo, jak również w dwóch lub trzech ratach.

- Ubezpieczenie Start Casco – to ciekawy produkt ubezpieczeniowy. Kierowca sam ustala wysokość składki na AC Allianz, a ubezpieczyciel daje pełną ochronę w przypadku kradzieży samochodu lub gdy dojdzie do szkody całkowitej – w tych wypadkach Allianz zawsze wypłaca 100% . Jeśli natomiast szkoda będzie jedynie częściowa, Start Casco gwarantuje, że Allianz pokryje od 30% do 100% wartości szkody, w zależności od wybranego wariantu ubezpieczenia AC. Do tego ubezpieczenia Allianz Direct dodaje ubezpieczenie Car Assistance gratis. Ubezpieczenie Allianz Direct AC Start Casco można opłacić jednorazowo, jak również w dwóch lub trzech ratach.

- Ubezpieczenie NNW Allianz Direct - obejmuje ochroną zarówno kierowcę, jak i pasażerów ubezpieczonego pojazdu, którzy ulegli wypadkowi na terenie Rzeczypospolitej Polskiej i poza jej granicami. Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje także zdarzenia zaistniałe podczas wsiadania i wysiadania z pojazdu, bezpośrednio przy jego załadowaniu lub wyładowaniu a także podczas zatrzymania, postoju lub naprawy pojazdu. Gdy z powodu wypadku dojdzie do trwałego uszczerbku na zdrowiu suma ubezpieczenia NNW wyniesie 10 000 zł dla każdej ubezpieczonej osoby. W szczególnych przypadkach, o których mowa w OWU NNW, suma na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu może wynieść nawet 20 000 zł dla każdej ubezpieczonej osoby. W przypadku śmierci suma ubezpieczenia NNW to kwota 5 000 zł.

- Ubezpieczenie Ochrony Prawnej - zapewnia kierowcom refundację sporów prawnych, związanych z ruchem drogowym i ubezpieczonym pojazdem. Pozwala pokryć koszty adwokata lub radcy prawnego nawet do 30 000 zł. Refundacja może też dotyczyć kosztów związanych z postępowaniem sądowym i egzekucyjnym, pracą biegłych i tłumaczy.

- Ubezpieczenie Car Assistance jest dodwane gratis do ubezpieczenia autocasco (AC), zakupionego w Allianz Direct. Pomoc świadczona jest 24 godziny na dobę na terenie Polski oraz Europy. Ubezpieczenie Car Assistance w Allianz Direct to gwarancja udzielenia pomocy zarówno kierowcy, jak i pasażerom ubezpieczonego pojazdu, w sytuacjach takich jak: wypadek, awaria akumulatora, ogumienia, oświetlenia czy wycieraczek, a nawet gdy zatrzaśniesz kluczyki wewnątrz samochodu lub zabraknie paliwa.

- Ubezpieczenie Mini Car Assistance jest dodawane gratis do ubezpieczenia OC. Gwarantuje szybką i kompletną pomoc wszystkim uczestnikom wypadku. Pomoc świadczona jest 24 godziny na dobę na terenie całej Polski. Allianz gwarantuje naprawę i holowanie samochodu sprawcy oraz innych pojazdów uszkodzonych w wypadku, za który odpowiedzialność ponosi posiadacz polisy OC Allianz.

Podobne artykuły

Finanse
Ubezpieczenie OC Axa Direct
brak komentarzy
Aktualności
Ile naprawdę można zaoszczędzić na OC i AC - 400 zł czy 4 000 zł?
5 komentarze

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.