Rozwój sieci dealerskiej Audi

29.01.2014, 12:42 przez Bogusław Korzeniowski

Koncern Audi rozwija się dynamicznie na całym świecie, inwestuje w swój rozwój rozbudowując sieć produkcyjną i handlową. W roku 2013 produkcję podjęła zmodernizowana i dostosowana do wymogów pełnej produkcji fabryka Audi w Györ na Węgrzech. Z jej taśm produkcyjnych zjeżdżać będzie 125 tys. Samochodów rocznie, z nowym modelem, A3 Limousine, na czele. Rozpoczęto także prace budowlane przy wznoszeniu pierwszej fabryki Audi na kontynencie amerykańskim – w San José Chiapa w Meksyku. W nowej meksykańskiej fabryce, Audi będzie produkować następcę aktualnego modelu Audi Q5. Rozpoczęcie produkcji przewidziano na 2016 rok. W ubiegłym roku podjęto również decyzję o inwestycji  w fabrykę w São José dos Pinhais w Brazylii, która począwszy od roku 2015 produkować będzie Audi A3 Limousine i Audi Q3.

Sieć sprzedaży w Polsce obejmuje 23 salony sprzedaży z serwisem, z czego 22 powstały wg. Koncepcji stylistycznej „Hangar”, a najnowszy w Rzeszowie, zgodnie z nowymi założeniami koncernu, wg. Koncepcji „Audi Terminal”. Do sieci Audi należy także 13 autoryzowanych punktów serwisowych.

Nowoczesny, zbudowany w roku 2013 salon Audi w Rzeszowie – Autorud, to pierwszy w Polsce obiekt, który powstał w oparciu o koncepcję stylistyczną Audi Terminal. Zgodnie z nią, wszystkie budynki mają ujednolicony wygląd oraz wyposażenie. Koncepcja Audi Terminal podkreśla wiele innowacyjnych aspektów marki Audi. Charakterystyczną stylistykę, z jej fasadą wykonaną z aluminium i z przestrzenią ekspozycyjną stanowiącą metaforę toru wyścigowego, można podziwiać już w blisko 400 miejscach na całym świecie. Całkowita powierzchnia rzeszowskiego salonu Audi to 2000 m2. W części wystawienniczej stanąć może nawet 15 samochodów. Klienci stawiający na niepowtarzalność swojego nowego auta, skorzystać mogą ze specjalnej oferty dostępnej na wydzielonym stoisku Audi Exclusive Corner, pozwalającej na daleko idącą indywidualizację swojego pojazdu.

Audi Exclusive Corner z powodzeniem funkcjonują w 10 salonach Audi na terenie całej Polski. Oferta Audi Exclusive z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. W roku 2013 skorzystało z niej aż o 84 procent więcej klientów, niż w roku 2012. Stopni indywidualizacji w ramach tego programu jest kilka. Począwszy od wybranych elementów Audi Exclusive, gdzie dobierać można np. indywidualne kolory podsufitki, pasów bezpieczeństwa, unikalny lakier, aplikacje dekoracyjne czy dodatki typu stolik/barek przy tylnych siedzeniach, przez Audi Exclusive line dające możliwość zamówienia np. sportowych siedzeń obszytych dwubarwną skórą czy dekoracyjnych aplikacji ze szczotkowanego aluminium lub lakieru Piano, aż po indywidualne pakiety stylistyczne.

Obecnie wszyscy dealerzy Audi oferują swoim klientom również samochody używane. W ramach programu Audi Select: plus dostępne są kompleksowo sprawdzone samochody używane, spełniające najwyższe kryteria jakości marki Audi. Każdy z takich samochodów przechodzi przegląd, podczas którego sprawdzanych jest aż 117 punktów kontrolnych. Sprawdza się również przebieg i pochodzenie samochodu, a kupujący otrzymuje co najmniej dwunastomiesięczną gwarancję dla takiego pojazdu. Ponadto, Audi Select: plus oferuje wiele usług dodatkowych, z atrakcyjnymi produktami finansowymi Audi Kredyt i Audi Leasing oraz ofertą ubezpieczeniową Audi Serwis Ubezpieczeniowy na czele.

czytaj dalej »

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.