x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Nigel Mansell, legenda Formuły 1, otwiera nowy salon Mitsubishi

25.09.2014, 16:17 przez Paulina

Były mistrz świata otworzył przedstawicielstwo Mitsubishi na zasadach franszyzy, przy istniejącym już rodzinnym salonie sprzedaży na wyspie Jersey. Otwarcie salonu połączonego z autoryzowaną stacją obsługi, którymi zarządzał będzie jego syn Leo, odbyło się 16 września.     

Mansell, który lubi wyzwania i wiedzie bardzo aktywne życie, dołącza do zespołu Mitsubishi w wyjątkowo gorącym okresie, bowiem w ubiegłym roku firma ta zyskała w Wielkiej Brytanii status najszybciej rozwijającej się marki w gronie największych graczy przemysłu motoryzacyjnego, a sprzedaż jej produktów w 2014 poszybowała w górę o imponujące 36%. Co więcej, ze statystyk opublikowanych przez Brytyjskie Stowarzyszenie Producentów i Sprzedawców Samochodów (SMMT - Society of Motor Manufacturers and Traders) wynika, iż flagowy model koncernu, nowy Outlander PHEV, to obecnie najlepiej sprzedający się na Wyspach pojazd z napędem hybrydowym typu plug-in.     

Mansell, który piastuje stanowisko prezesa zarządu salonu sprzedaży Mansell Collection otwartego w St Helier w 2013 roku, powiedział: Nasz salon odnosi coraz większe sukcesy i nadszedł czas na franszyzę. Szukaliśmy marki, która posiada ogromne doświadczenie w różnych obszarach ogólnie pojętej motoryzacji, a do Mitsubishi przekonało nas bogactwo ich oferty. W Mitsubishi najbardziej podobają mi się właśnie ich wszechstronne i ciekawe produkty. Sport motorowy od zawsze stanowił istotną część mego życia i teraz dostajemy szansę sprzedaży naprawdę wyjątkowych pojazdów. Moje doświadczenia z Formułą 1 nauczyły mnie, jak istotna jest dbałość o najdrobniejsze nawet szczegóły i dlatego dołożę wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług oraz szacunek na jaki zasługują. Jesteśmy naprawdę bardzo podekscytowani tym przedsięwzięciem.   

W salonie można również podziwiać wystawę Nigel Mansell Story, która dokumentuje sukcesy i trofea mistrza oraz niektóre z jego wyścigowych maszyn, m.in. bolid Williams FW14B, z którym Mansell sięgnął po mistrzowski tytuł w 1992 roku. Podczas pobytu na wyspie Mansell będzie aktywnie uczestniczył w życiu salonu, m.in. wręczając nabywcom kluczyki do ich nowych pojazdów. Dawniej Nigel Mansell zachwycał widzów i fanów odważnymi manewrami i śmiałym stylem jazdy. Dziś chce urzec klientów oferując usługi najwyższej jakości. A jego syn Leo, który również ma za sobą przeszłość w sportach motorowych, będzie zarządzał salonem, gdzie zatrudnienie znalazło 14 osób.     

Leo Mansell: Mitsubishi to dla nas partner idealny. Zachwyciła mnie ich oferta, a taka współpraca stanowi dla nas ogromną szansę. Dodatkowym atutem naszego salonu jest muzeum poświęcone karierze ojca. Dotychczasowy sukces przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Praca w rodzinnym gronie to wielka przyjemność. Podobnie, jak możliwość zaoferowania produktów Mitsubishi na Jersey. Myślę, że lokalni mieszkańcy będą bardzo mile zaskoczeni bogactwem oferty tej marki.

Lance Bradley, dyrektor zarządzający Mitsubishi Motors UK: Decyzja Nigela i Leo o wyborze Mitsubishi to fakt wiele mówiący o naszej obecnej i przyszłej ofercie, bowiem wiele marek chciałoby mieć w zespole takich ludzi. Ich wizja biznesu opiera się na najwyższej jakości usług, co idealnie zbiega się z naszym podejściem. Dlatego jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że to właśnie nam przypadnie zaszczyt współpracy z nimi.

Podobne artykuły

Aktualności
Znakomity pierwszy kwartał Mitsubishi!
brak komentarzy
Aktualności
Mitsubishi zaprasza na przygodę 4x4
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.