x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Suzuki Hustler „Samochodem Roku 2015” RJC

18.11.2014, 13:25 przez Bogusław Korzeniowski

Suzuki Motor Corporation otrzymało wyjątkowe wyróżnienie dla modelu Hustler, który podczas Konferencji Japońskich Naukowców i Dziennikarzy Motoryzacyjnych w Japonii został uznany „Samochodem Roku 2015”.

Oferowany na japońskim rynku model Hustler to już piąty zdobywca nagrody „Samochód Roku” RJC dla marki Suzuki. Poprzednimi laureatami były modele: Wagon R w 1993 roku, Swift w 2006 roku, Wagon R i Wagon R Stingray w roku 2008 oraz Nowy Swift w 2011.

- Hustler jest pionierem nowego gatunku, lekkich mini SUV-ów. Zadbano nie tylko o doskonałe właściwości jezdne, ale także o ciekawą paletę kolorów nadwozia. Hustler zapewnia także komfortowe warunki przemieszania się w środowisku miejskim. Docenią go zarówno rodziny, single, jak i pary – podsumowano model Hustler podczas Konferencji Japońskich Naukowców i Dziennikarzy Motoryzacyjnych.

Od wprowadzenia do sprzedaży w styczniu 2014 roku Hustler cieszy się dużą popularnością pośród różnych grup klientów, a zwłaszcza młodych osób. Do końca października w Japonii zarejestrowano 86 918 sztuk tego modelu.

Podobne artykuły

Aktualności
Suzuki SX4 S-CROSS już od 59 900 zł!
brak komentarzy
Aktualności
Nowy SUV od Suzuki
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.