x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Jakość i bezpieczeństwo Mitsubishi o 20% taniej!

01.04.2015, 11:20 przez Paulina

Polski oddział Mitsubishi Motors ma dla polskich klientów dobrą wiadomość: ceny na oryginalne części zamienne tej marki, objęte 2-letnią gwarancją producenta spadły aż o 20%. Obniżka dotyczy zarówno części karoseryjnych, jak i mechanicznych i dotyczy kilkuset tysięcy pozycji. Pozwoli to szerszej grupie właścicieli nie tylko nowych, ale także używanych aut marki spod znaku Trzech Diamentów na bezpieczne i fachowe naprawy pojazdów. 

Cała gama

Nowy, o 20% niższy cennik dotyczy ogromnej gamy części karoseryjnych i mechanicznych do wszystkich modeli Mitsubishi – od niedostępnych już w Polsce, ale dobrze znanych modeli takich, jak Colt, Carisma czy Galant przez popularne nowe pojazdy Mitsubishi Lancer, ASX, Outlander (także II generacji), do terenowego Pajero i pickupa L200. Pozwoli to na tańsze naprawy usterek mechanicznych oraz wszelkich uszkodzeń nadwozia z użyciem niezawodnych części Mitsubishi Motors.

Jakość i bezpieczeństwo 

Oprócz niższej ceny części i gwarancji Mitsubishi Motors na oryginalne podzespoły najwyższej jakości, właściciele zyskują trudną do przecenienia pewność bezpiecznej i fachowej naprawy w autoryzowanym serwisie tej marki, która przebiega zgodnie z najsurowszymi standardami jakości japońskiego producenta. Warto pamiętać, że wysoko wykwalifikowani i wyspecjalizowani pracownicy autoryzowanych stacji serwisowych Mitsubishi Motors są w stałym kontakcie z producentem i korzystają z pełnej dokumentacji oraz specjalistycznych, niezwykle kosztownych narzędzi i oprogramowania. Dzięki systematycznym szkoleniom ich kwalifikacje są doskonalone a wiedza i umiejętności regularnie weryfikowane za sprawą skomplikowanych testów i egzaminów praktycznych. Specjalistyczna wiedza pozwala na szybką diagnozę i naprawę, a także pomaga unikać błędów. Użycie niewłaściwych lub słabych jakościowo części i materiałów może mieć poważne konsekwencje i negatywnie wpływać na zużycie najważniejszych podzespołów w aucie, a także narazić na nieskuteczne, ale kosztowne naprawy. Fachowcy z autoryzowanych serwisów sieci Mitsubishi Motors pracują według rygorystycznych norm dotyczących jakości pracy, szkoleń i obsługi klientów, którzy mają możliwość oceny pracy serwisu. Uwagi są wnikliwie analizowane, dzięki czemu jakość pracy serwisu jest stale doskonalona.

Wyższa wartość przy odsprzedaży

Serwisowanie i naprawy w autoryzowanych serwisach Mitsubishi Motors dają także pewność, że książka serwisowa auta będzie prowadzona starannie i rzetelnie. Dzięki temu, przy sprzedaży auta, klienci mogą uzyskać za nie wyższą cenę, ponieważ kupujący ma gwarancję, że dane zawarte w książce serwisowej są zgodne z rzeczywistością.

2-letnia gwarancja

Autoryzowane serwisy Mitsubishi dają klientom 2-letnią gwarancję na części i wykonane usługi, co pozwala uniknąć dodatkowych kosztów. Więcej szczegółów na temat 20% obniżki cen części Mitsubishi można znaleźć na stronie www.mitsubishi.pl , gdzie można także znaleźć najbliższy autoryzowany serwis tej marki.

Podobne artykuły

Aktualności
Nadjeżdża nowy Mitsubishi Outlander
brak komentarzy
Aktualności
Powitanie wiosny z Mitsubishi
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.