x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Wyścigowy SEAT Leon odwiedzi Kraków

22.05.2015, 16:31 przez Paulina

Zbliża się kolejny weekend pełen moto-emocji. Na targach MOTO SHOW w Krakowie, które odbędą się w weekend 23-24 maja, pojawi się wyjątkowy duet – jedyny w Polsce SEAT Leon Cup Racer i jego kierowca, Gosia Rdest.

Targi MOTO SHOW w Krakowie znane są z niezwykłych samochodów. W tym roku jedną z największych atrakcji tego wydarzenia będzie gwiazda pucharu SEAT Leon Eurocup, czyli wyścigowy model Leon Cup Racer. Obecnie to jedyne tego typu auto w Polsce. Nad jego mocą 330 KM idących w parze z 400 Nm momentu obrotowego potrafi zapanować tylko pewna ręka – w tym przypadku jest to ręka Gosi Rdest, czyli jednej z najszybszych kobiet w Polsce.

SEAT Leon Cup Racer to wzór w świecie motorsportu – posiada 2-litrowy silnik, przekładnię DSG, sportowe zawieszenie i sześciotłoczkowe hamulce. O odpowiednią aerodynamikę dbają spoilery i lekkie nadwozie. Wszystko to pozwala wycisnąć z niego jak najwięcej i przełamywać kolejne bariery na torach całej Europy. Razem z Gosią Rdest stanowią wyjątkowy duet.

Zbliżające się krakowskie targi MOTO SHOW to niepowtarzalna okazja, by poznać ten samochód z bliska i porozmawiać z jego utalentowanym kierowcą wyścigowym.

To jednak nie koniec emocji w świecie SEAT. Goście krakowskich targów będą mogli poznać także inne modele hiszpańskiej marki: wszechstronnego Leona X-Perience oraz dynamicznego Leona FR. Pierwszy z nich przemawia all-roadowym charakterem, napędem 4x4 ze sprzęgłem Haldex 5. generacji i pojemnym bagażnikiem, drugi zaś uwodzi usportowionym designem, efektowym wnętrzem i wyposażeniem z najwyższej półki.

Oprócz ekspozycji aut na stoisku, którego opiekunem jest autoryzowany dealer SEAT Dynamica, odwiedzający będą mogli skorzystać z jazd próbnych w specjalnym punkcie na zewnątrz hali ekspozycyjnej.

Podobne artykuły

Aktualności
SEAT Leon ST CUPRA podbija Nurburgring
brak komentarzy
Testy samochodów
Test Seat Leon ST – tajemnice kombi
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.