x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Zobacz co ma do zaoferowania nowy Seat Alhambra

20.07.2015, 11:19 przez Paulina

SEAT idzie za ciosem i pokazuje światu nową twarz lidera swojego segmentu - modelu Alhambra. Dzięki zupełnie nowym silnikom TSI i TDI, zmianom stylistycznym i innowacyjnej technologii, to auto otwiera drzwi do zupełnie nowych wrażeń z jazdy – dla całej rodziny.

Nowa Alhambra to nowe możliwości. Jak na rodzinny samochód przystało, model ten priorytetowo traktuje przestronność bagażnika i ilość miejsca we wnętrzu, wzbogacając to nowymi technologiami. Największy członek rodziny SEAT jest pod tym względem niedościgniony. Teraz, ze względu na nowatorskie multimedia, nowe ekrany dotykowe i system MirrorLink, będzie również pionierski.

„Rozbudowujemy nasze modele , aby połączyć najnowsze aplikacje multimedialne z koncepcją, która zapewnia bezpieczeństwo i wydajność” – mówi dr Matthias Rabe, wiceprezes ds. Badań i Rozwoju marki SEAT. „Dodatkowo Alhambra pozostaje w ścisłej czołówce jeśli chodzi o niskie zużycie paliwa i emisję CO2. To auto zapewnia najlepsze możliwe połączenie dynamicznej jazdy z codziennym komfortem.”

MirrorLink – lustrzane odbicie

SEAT idąc z duchem czasu wprowadza do swoich modeli funkcję MirrorLink, która perfekcyjnie łączy działanie smartfona z ekranem samochodu. W Alhambrze jego działanie również sprawi, że kierowca będzie mógł korzystać ze swojego telefonu za pośrednictwem wyświetlacza na desce rozdzielczej.

Nowy świat technologii Alhambry wprowadzi go w możliwość korzystania z map, muzyki, zdjęć i kontaktów, które znajdują się w pamięci smarfona. To nieograniczona łączność ze światem na każdym kilometrze.

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Aktualności
Nowy SEAT Alhambra – inteligentny i innowacyjny
brak komentarzy
Testy samochodów
Test Seat Alhambra – czy to kanibalizm?
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.