x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Poznaj nowe Renault Megane!

28.11.2015, 18:15 przez Paulina

Zaprezentowane we wrześniu br. na salonie samochodowym we Frankfurcie, Nowe Renault Mégane, zwraca uwagę starannie dopracowanym i dynamicznym designem nadwozia oraz unikatową ofertą zaawansowanych technologii przejętych z wyższego segmentu. Nowy model reprezentuje najwyższy poziom, a oferowana gama silników spełnia wszystkie potrzeby klientów.

Nowe Renault Mégane można prowadzić z wykorzystaniem mobilnych technologii dzięki systemowi 
R-LINK 2, stanowiącemu prawdziwe centrum kontroli, z pionowo ustawionym ekranem o przekątnej 8,7”. Kierowca ma również możliwość personalizacji stylu jazdy dzięki technologii MULTI-SENSE. Bezpieczeństwo jazdy zapewniają najnowszej generacji systemy wspomagające prowadzenie, łatwe w użyciu m.in. dzięki kolorowemu, przeziernemu wyświetlaczowi Head-Up.

W wersji GT system 4CONTROL, dostępny po raz pierwszy w tym segmencie, w połączeniu z układem jezdnym opracowanym przez inżynierów z Renault Sport, zapewnia jeszcze większą przyjemność prowadzenia. Gwarantuje dynamiczną, sportową jazdę i precyzyjne pokonywanie zakrętów.

Dzięki swoim zaletom jezdnym, doskonałemu zawieszeniu i układowi jezdnemu Nowe Renault Mégane stanowi bardzo atrakcyjną ofertę w segmencie kompaktowych hatchbacków.

To model o doskonałym zachowaniu na drodze i ofercie silników o mocy od 90 do 205 KM, spełniających wszystkie potrzeby, a także starannie dopracowanym komforcie podczas jazdy i akustyce.

Nowe Renault Mégane, w tym również jego sportowa wersja GT, trafi do sprzedaży już w styczniu 2016 r. 
w zależności od rynku, w Polsce pojawi się w marcu 2016 r.

Podobne artykuły

Premiery
Oblicze Renault Megane RS 275 Trophy
brak komentarzy
Premiery
Megane RS Red Bull Racing – seria limitowana
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.