x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Nowa oferta Renault wkracza z prawdziwą pompą!

09.12.2015, 18:38 przez Paulina

Polska premiera trzech nowych modeli Renault – TALISMAN, TALISMAN GRANDTOUR I MEGANE odbyła się w Warszawie. Galę zaszczycił obecnością Ambasador Francji w Polsce, Pierre Buhler. Wśród zebranych na uroczystości gości pojawiło się także wiele znanych osób, m.in. ambasadorzy Renault – Katarzyna Glinka i Bogusław Linda, a także Joanna Krupa, Aleksandra Nieśpielak, Roman Paszke, Lidia Popiel i wiele innych.

Przybyli goście uczestniczyli w wieczorze pełnym atrakcji. Pojawieniu się Renault Talisman Grandtour na scenie towarzyszyło specjalnie przygotowane na tę okazję widowisko 3D. Później goście mogli podziwiać Talisman Show, w trakcie którego aktorzy w wyjątkowej charakteryzacji wcielili się w światowe gwiazdy muzyki, a także nastrojowy koncert Anny Wyszkoni. Wrażenie wyjątkowego wieczoru dopełniała scenografia, specjalnie dobrana pod kolor prezentowanego modelu Talisman.


Premierowo zaprezentowane Renault Talisman to samochód wyposażony w najnowsze systemy i technologie, oferujący zupełnie nowy wymiar komfortu w tym segmencie. Model wychodzi poza klasyczne pojęcie prestiżu, wpisując się doskonale w klasyczną stylistykę biznesowego auta, cenioną przez klientów z segmentu D. Na szczególną uwagę zasługuje system Multi-Sense, który pozwala każdemu kierowcy dostosować parametry samochodu do warunków drogowych oraz własnych preferencji i upodobań. W Polsce Renault Talisman pojawi się w salonach w styczniu, a Talisman Grandtour w maju 2016 roku.


Nowy Megane oferuje nową koncepcję wnętrza wzorowaną na kokpicie samolotu. Nowy Megane wyróżnia się zaawansowanymi technologiami typowymi dla wyższych segmentów. Jako pierwszy samochód w segmencie oferuje system czterech kół skrętnych 4 Control. Nowe Renault Mégane, w tym również jego sportowa wersja GT, w Polsce pojawi się w marcu 2016 roku.

Podobne artykuły

Premiery
Poznaj nowe Renault Megane!
brak komentarzy
Premiery
Odkryj Renault Talisman - znamy już ceny!
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.