Brandon Marsh, JD Realmudo pomaga Philsowi podzielić Braves, dotrzeć do NLCS

PHILADELPHIA – Philadelphia Phillies spędził weekend pełen wirusowych wydarzeń, kiedy pokonali Atlanta Braves 8:3 w sobotnim meczu 4 NL Division Series i po raz pierwszy od 2010 roku awansowali do National League Championship Series.

Trafienie obejmowało trzy biegi środkowego obrońcy Brandon Marsh W drugiej rundzie, w parku prowadzonym przez łapacza JD Realmudo Strzał z trzeciego i przeciwnego pola Port Bryce Ósma. Phillies pokonali Atlantę 17-4 w grach 3 i 4.

„Ostatnie 24 godziny pokazują, przez co przeszliśmy” – powiedział Marsh po wygranej. „W tym klubie dzieje się wiele dobrych rzeczy. Musimy po prostu kontynuować, trzymać głowy spuszczone i skupić się na zadaniu. To było naprawdę zabawne przez ostatnie 24 godziny”.

Home run Hoskinsa i skok na nietoperza w grze 3 był momentem zmieniającym grę, ale uderzenie bazy Realmuto w grze 4 po uderzeniu piłki nad ścianą pola środkowego może być jednym z definiujących serię.

„Zazwyczaj nie jestem facetem, który okazuje dużo emocji” – powiedział Realmudo. „Kiedy wjechałem do domu na łyżwach, nie mogłem się powstrzymać. Byłem bardzo podekscytowany. Podekscytowany tym miastem. Podekscytowany tym zespołem. To był jeden z tych momentów, które zawsze będę pamiętać”.

Fani będą pamiętać, kiedy Realmudo zajął trzecie miejsce. Gracze entuzjastycznie relacjonowali, jak wierni z Filadelfii pojawili się na dwa mecze u siebie po tym, jak drużyna zakończyła sezon o trzy tygodnie. Długa podróż objazdowa obejmowała również wygraną w serii dzikich kart przeciwko St. Louis Cardinals.

Obserwując powracających absolwentów i rozmawiających o tym wszystkich z zespołu z lat 80. i 1993, każdego wieczoru myślę o tym, co robi to miasto, jak się za wami trzymają, jacy są zaciekli i pełni pasji. Patrzymy na to – powiedziała Harper. – To była dla nich świetna zabawa, gdy wychodzili przez ostatnie kilka dni.

READ  Pożar Home Depot: Władze zidentyfikowały Dillin Jaycruz Coke jako podejrzanego, który celowo wywołał 5 alarm w San Jose.

Były zawodnik Phillies, Pat Burrell, rzucił pierwsze boisko w sobotę, dzień po tym, jak zrobił to były kolega z drużyny Shane Victorino.

Tymczasem Harper awansował do swoich pierwszych głównych mistrzostw ligowych od czasu podpisania kontraktu z Phillies przed sezonem 2019. Drużyna dodała sluggery Kyle Schwarber I Nick Castellanos Wcześniej w tym sezonie, ale z powolnym początkiem, doprowadziło to do zmiany kierownictwa. Trener ławki Rob Thompson przejął kontrolę i sprawy zaczęły się odwracać.

„Mieliśmy wzloty i upadki podczas sezonu, jak każdy klub” – powiedział Thompson. „Ale w pewnym momencie wiedzieli, że wyjdą z tego i znów zaczną wygrywać. I tak zrobiliśmy.

„Czasami trzeba je trochę zresetować, bez względu na to, czy zabierasz im określoną rolę, czy dasz im dzień wolny, czy cokolwiek to jest.

Phillies zdobyli 24 runy w serii czterech meczów, mimo że zostali wykluczeni w drugim meczu.

Homer Marsha zostawił rozrusznik Braves Charliego MortonaChwilę później łokciem odbiła się linia od nietoperza starszego praworęcznego. Alec Baum.

Morton ostatecznie opuścił grę, kontynuując trend kiepskich występów starterów z Atlanty. Obie Maksymalnie smażone I Spencer Strider Były też bad tripy.

Podczas gdy Braves próbowali rozgryźć sprawę na kopcu, Phillies skorzystali.

– To naprawdę fajne, gdy wszyscy w sali mają wspólny cel – powiedział lewy obrońca Kyle Schwarber.

Schwarber powiedział, że podpisał kontrakt z Filadelfią z jednego powodu: wiedział, że klub ma szansę wygrać. Castellanos powtórzył ten sam sentyment – ​​Harper, który w serii wypadł 8 na 16.

„Myślę, że celem jest zawsze dotarcie tam, gdzie jesteśmy teraz” – powiedział Harper. „Ale musimy uzyskać więcej niż to. To jest drugi krok w tym, przez co przeszliśmy. Jednym z nich jest dzika karta. To jest krok drugi i [now] Mamy jeszcze dwa.”

READ  Pelosi odbywa niezapowiedzianą podróż na spotkanie z Żeleńskim w Kijowie

Rotacja Phillies powinna być ładnie ustawiona na rozpoczęcie NLCS we wtorek. Obie Zack Wheeler I Aaron Nola Pozostawić do całkowitego odpoczynku przed ponownym zabrudzeniem.

„Przed nami jeszcze długa droga, ale pochłońmy ją dzisiaj” – powiedziała Nola. „Drużyna dobrze grała w tej serii.”

Filadelfia może zyskać na sile dzięki bliższemu torowaniu David Robertson Twierdzi, że prawie wyzdrowiał po kontuzji łydki doznanej podczas świętowania w serii dzikich kart.

Wkraczając do Final Four w baseballu, Phillies są zdrowi i pewni siebie.

„Miłą rzeczą w tym wszystkim jest to, że nikt nie wie, przez co przeszedł ten zespół, chyba że jesteś tu codziennie” – powiedział Schwarber. „Widzenie tego całego zespołu razem, przyprawia mnie o gęsią skórkę”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.