Donna Kelsey została pierwszą mamą, której dwóch synów grało przeciwko sobie w Super BowlCNN

Każdy rodzic chce widzieć sukces swoich dzieci. Ale dla Donny Kelsey sukces jej dwóch synów doprowadziłby do konfliktu interesów.

Dwaj synowie Donny – Jason i Travis – są gwiazdami NFL i obaj są najsilniejszymi graczami w każdym z nich Orły z Filadelfii i Kansas City Chiefs, aw niedzielę cała rodzina Kelce miała pamiętny dzień, ponieważ zarówno Eagles, jak i Chiefs zarezerwowali bilety na Super Bowl LVII w Arizonie, gdzie zmierzą się ze sobą w Pucharze Lombardi.

Kiedy to zrobią, Donna oficjalnie zostanie pierwszą mamą, której dwóch synów gra przeciwko sobie w Super Bowl, zgodnie z Pro Football Hall of Fame.

Świętowała, gdy jej synowie dotarli do Super Bowl Świergot: „#HeightsHighandUCBearcatSuperBowl” – odniesienie do obu synów uczęszczających do Cleveland Heights High School i University of Cincinnati.

Chociaż tak naprawdę nie będą grać w tym samym czasie, co w ataku — Jason jest centrum All-Pro, a Travis jest w All-Pro tight-end — prawdopodobnie oglądanie meczu dla Donny będzie równie trudne, jak jej wszystkim synowie będą chcieli się ubiegać o swój drugi Super Bowl w karierze.

Obie drużyny odegrały kluczową rolę w swoich zespołach awansujących do finału sezonu 2022: Jason rządzi dla Eagles w ich dominującym zwycięstwie nad San Francisco 49ers w mistrzostwach NFC, a Travis zakończył z siedmioma łapami na 78 jardów i przyłożeniem przeciwko Cincinnati Bengals w mistrzostwach AFC.

Niestety dla Donny, inaczej niż w przeszłości, nie mogła oglądać swoich dwóch synów grających w meczach mistrzostw konferencji ze względu na termin niedzielnych meczów.

W zeszłym roku po sezonie Donna mogła szybko przeskoczyć z Tampy do Kansas City, aby zobaczyć, jak Eagles i Chiefs grają w gry z dziką kartą tego samego dnia.

READ  Jaki byłby skutek obniżenia ratingu, gdyby Red Sox handlowali wewnętrznie Xanderem Bogaertsem?

Według Donny osobiście oglądała mecz Jasona w Filadelfii, zanim obejrzała mecz Travisa na Lincoln Financial Stadium.

„To twoje nadzieje i marzenia, które się spełniają, ale to twój najgorszy strach” – Donna Powiedz PJ Zieglerowi z FOX 8. „Ktoś wróci do domu przegrany, a żaden nie przegrywa dobrze”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *