Dow futures: rajd na rynku tego nie zrobi; Akcje BBBY spadły o 45% w przeciwnym kierunku niż Meme

Kontrakty terminowe Dow Jones spadły w ciągu jednej nocy, podobnie jak kontrakty terminowe na S&P 500 i kontrakty terminowe Nasdaq. Zastosowane materiały (AMAT) odnotowano po zamknięciu, podczas gdy akcje BBBY załamały się w nocy. Zwyżka na giełdzie spada w pobliżu głównego oporu, ale tak naprawdę nie jest, z głównymi indeksami rosnącymi w czwartek.
XTo oznaka siły, ale skromne wycofanie byłoby konstruktywne. Inwestorzy powinni być ostrożni, jeśli chodzi o dodawanie znacznych ekspozycji w najbliższej przyszłości.

Zdanie BJ (BJ) A Kanadyjski Solar (CSIQ) poza zasadami opartymi na solidnych dochodach, ponieważ obaj wywodzą się z obszarów o silnej pozycji rynkowej. ExxonMobil (XOM) Miga sygnał kupna, ponieważ zapasy ropy i gazu nadal przodują w miarę wzrostu cen energii. Vertex Pharmaceuticals (VRTX) spada, ale prawdopodobnie stworzy nową możliwość zakupu.

podczas gdy, łóżko kąpiel z tyłu (BBBY) doznał „powrotu do memu”, po czym spadł w czwartek Jim Stop (GME) Prezes Ryan Cohen, główny inwestor w akcje BBBY, ogłosił plany wycofania środków. Akcje BBBY nadal spadały przez noc, gdy Cohen zakończył swoje szybkie odejście.

Zarobki AMAT

Zyski z zastosowanych materiałów W trzecim kwartale fiskalnym był lepszy niż oczekiwano, a gigant sprzętu chipowego również szedł wyżej. Akcje AMAT nieznacznie wzrosły w obrocie nocnym, blisko dwumiesięcznego maksimum. Akcje giganta sprzętu chipowego wzrosły w środę o 2,1 procent do 108,27. Ale akcje Applied Materials są nadal znacznie poniżej 200-dniowej średniej kroczącej.

Zarobki AMAT mogą być dobrą wiadomością dla konkurenta Korporacja KLA. (KLAC). Akcje KLAC zachowywały się spokojnie podczas długich notowań po wzroście o 1,85% do 382,02 w czwartek. Działa na 399,06 kubek z uchwytem Kupowanie punktów, które wkrótce przełamie linię trendu w tym uchwycie, zapewniając wczesne wejście.

Akcje Vertex są uruchomione Tabela liderów IBD i IBD Big Cap 20. Akcje XOM są uruchomione SwingTrader.

Kontrakty terminowe Dow Jones dzisiaj

Kontrakty terminowe Dow spadły o 0,1% w stosunku do wartości godziwej. Kontrakty terminowe na S&P 500 spadły o 0,1%. Kontrakty terminowe Nasdaq 100 spadły o 0,1%, nawet przy niewielkim wzroście w stosunku do akcji AMAT.

Pamiętaj, aby pracować przez noc w Kontrakty terminowe Dow Jones i gdzie indziej, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty nakład w kolejnej sesji regularnej Giełda Papierów Wartościowych sesja.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują możliwe do działania akcje giełdowe na IBD Live


wzrost na giełdzie

Przez większą część czwartkowej sesji zwyżka na giełdzie przebiegała w wąskim przedziale.

READ  Tesla pozwany przez byłych pracowników o „masowe zwolnienia”

Dow Jones Industrial Average wzrósł w czwartek o mniej niż 0,1% handel na giełdzie. S&P 500 i Nasdaq Composite wzrosły o 0,2%. Kapitaliki Russell 2000 wzrosły o 0,7%.

Ceny ropy naftowej w USA wzrosły o 2,7% do 90,50 USD za baryłkę. Kontrakty terminowe na benzynę wzrosły o 3,1%. Kontrakty terminowe na gaz ziemny spadły o 0,6%, ale osiągnęły najwyższy poziom od 14 lat.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych spadła o jeden punkt bazowy do 2,88%.

ETF-y

pomiędzy Najlepsze ETF-yInnowator IBD 50 ETF (pięćdziesiąt) o 1,4%, podczas gdy fundusz ETF Innovator IBD Breakout Opportunities (pasować) wzrosła o 0,5%. iShares Rozszerzony Fundusz Technologii i Oprogramowania (ETF)IGV) Stracił niewielką część. VanEck Vectors Semiconductor Corporation (SMH) wzrósł o 1,4%, a istotnym elementem były akcje AMAT.

SPDR S&P Metals & Mining ETF (XME) wzrósł o 2,4%, a amerykański fundusz ETF Global X Infrastructure Development Fund (kolebka) 0,7%. Amerykańska Fundacja Global Gates (ETF)Samoloty) spadła o 0,3%. SPDR S&P Homebuilders ETF (XHB) wzrosła o 0,4%. Fundusz Energetyczny SPDR (SPDR ETF)XLE) wzrosła o 2,7%, a akcje XOM zajmują dużą przewagę. Fundusz wyboru finansowego SPDR (SPDR)XLF) zapłacił o 0,1% wyższy%. Fundusz Wyboru Sektora Opieki Zdrowotnej SPDR (XLV) spadła o 0,4%.

Akcje odzwierciedlają bardziej spekulacyjne historie, ARK Innovation ETF (do zobaczenia) ETF ARK Genomics spadł o 1,1%ARKG) 1,2%.


5 najlepszych chińskich akcji do obejrzenia teraz


migające sygnały kupna akcji

Akcje BJ wzrosły o 7,2% do 74,09, eliminując 71,10 kup punkt, pomimo wybicia się z maksimum na 77,47 tuż po otwarciu. Inwestorzy nadal mogą kupić lukę lub skorzystać z wykresu dziennego, aby sprawdzić, czy akcje BJ mogą przekroczyć obszar 75,50, mniej więcej w większości czwartkowych notowań. Wczesny czwartek BJ’s Wholesale odnotował trzeci kwartał z rzędu przyspieszonego wzrostu zysków i szybszy drugi kwartał wzrostu przychodów. Na wyższy poziom przeniósł się również łańcuch członkostwa w hurtowni.

Największy konkurent Hurtownia Costco (koszt) wzrósł o 0,8% do 560,96, wygodnie w strefie kupowania od podstawy filiżanki z uchwytem, ​​według Analiza MarketSmith.

Akcje CSIQ wzrosły o 15% do 45,19, utrzymując większość zysków w ciągu dnia. Inwestorzy mogą teraz kupić Canadian Solar lub poczekać, aż najpierw się wzmocni lub skromnie spadnie.

Canadian Solar odnotował 494% wzrost zysku na akcję przy przychodach o 62%. Grupa Energy-Solar zajmuje pierwsze miejsce na 197 z siedzibą w Stanach Zjednoczonych Enfaza energii (ENPH) prowadzić.

Akcje Exxona wzrosły o 2,4% do 94,38, odbijając się od linii 50-dniowej i przełamując trend spadkowy od rozpoczęcia konsolidacji na początku czerwca. Oficjalny punkt zakupu to 105,67. Jako zdywersyfikowany gigant energetyczny ze znaczną ekspozycją na ropę naftową, gaz ziemny i rafinerię, ExxonMobil ma dobrą pozycję.

READ  Najnowszy powód Elona Muska do rezygnacji z umowy na Twitterze

Akcje Vertexu spadły o 1,65% do 294,29, spadając trzecią sesję z rzędu zarówno przy niskich, jak i niskich wolumenach obrotu. Ale akcje znalazły wsparcie przy 21-dniowej średniej kroczącej. Inwestorzy mogą teraz kupić akcje VRTX lub poczekać na odrobinę siły.

ROZKŁAD MAGAZYNÓW BBBY PO POMPIE, ROZŁADUNKU

Akcje BBBY spadły o 19,6% do 18,55 w czwartek, po znacznym wzroście w ostatnich tygodniach. Pod koniec środy Ryan Cohen, prezes pierwotnego GameStop Securities, ogłosił plany sprzedaży swoich nieruchomości Bed Bath & Beyond. Pod koniec czwartku BBBY spadł o 45%, ponieważ Cohen ujawnił, że zakończył sprzedaż swoich udziałów.

Co więcej, Bed Bath & Beyond, firma produkująca sprzęt AGD, która traci pieniądze w realnym świecie i której sprzedaż spada, podobno wynajęła kancelarię zajmującą się prawem upadłościowym, aby pomogła jej uporać się z niemożliwym do opanowania zadłużeniem, podał Bloomberg w czwartek wieczorem, powołując się na źródło.

Indeks BBBY wzrósł w ciągu tygodnia o 132% na najwyższym poziomie ze środy, a teraz jest znacznie niższy w ciągu tygodnia, wliczając spadki po godzinach pracy.

Niedawno, w poniedziałek wieczorem, Cohen ujawnił duże opcje na akcje typu out-of-the-money BBBY, które pomogły we wtorek i środę napędzać gwałtowne wzrosty.

Ale podczas gdy Cohen z GameStop zapewnił bodziec do pompowania i zrzucania, Bed Bath & Beyond dzieli się znanym scenariuszem „odbicia do memu”. Akcje memów często cieszą się ogromnymi wzrostami, które przyciągają uwagę mediów, po czym następuje kolejny duży wzrost w ciągu dnia, który często słabnie lub zamyka się niżej, po czym następuje gwałtowny spadek.

Podczas gdy akcje BBBY rosły wcześniej w sierpniu, wtorkowy 79% wzrost – 29% na zamknięciu – w rekordowym wolumenie zwrócił uwagę. W środę akcje podskoczyły w ciągu dnia o 45% do najwyższego poziomu od pięciu miesięcy, ale spadły do ​​12% zwyżki, blisko sesyjnych minimów.

Jeśli chodzi o inne akcje memów, akcje GME spadły o 6,4% po spadku o 4% w środę. AMC Rozrywka (AMC) spadła o 9,7%, poniżej 200-dniowej serii. Akcje AMC spadły w środę o 14%.

Akcje GME i AMC spadły w nocy.

Analiza wzrostu rynku

Co się stanie, jeśli wzrost na rynku ogłosi wycofanie, ale wycofanie się nie pojawi? Główne indeksy nieznacznie spadły od czasu, gdy S&P 500 prawie osiągnął linię 200 we wtorek, ale żaden z głównych indeksów nie dotknął 10-dniowej średniej ruchomej.

READ  Wydobycie kryptowalut może utrudnić walkę ze zmianami klimatycznymi: Biały Dom

Dow Jones nadal utrzymuje swoją 200-dniową średnią kroczącą, a indeksy S&P 500 i Russell 2000 znajdują się tuż poniżej tego kluczowego poziomu.

Odporność marszowego rynku po silnym rozciągnięciu jest imponująca. Jednak dalszy spadek będzie okazją dla wiodących spółek do utworzenia uchwytów lub wycofania się do linii 21-dniowych. Same główne wskaźniki są tylko o około 3% powyżej 21-dniowej linii.

Poszczególne akcje i sektory są różne. Akcje energetyczne mają wyższe ceny, a Exxon Mobil i kilka innych firm wysyłało w ciągu ostatnich kilku dni sygnały kupna. Nazwy słoneczne brzmią mocno, podczas gdy trwała konstrukcja, stal i niektóre zabawy transportowe.

Wiele nazw żetonów jest mocnych, podobnie jak niektórzy detaliści, tacy jak BJ’s Wholesale.

Firmy biotechnologiczne, takie jak akcje VRTX, wycofują się, co może zaoferować własne możliwości zakupu.

Zwyżka może spokojnie zatrzymać się na kilka dni, a potem wzrosnąć, ale może też pójść w drugą stronę. Nasdaq notował niskie ceny pod koniec zeszłego roku, ponownie na przełomie marca i kwietnia oraz na przełomie maja i czerwca. W każdym przypadku biznes oswajania kończył się ostrą wyprzedażą.


Czas na rynek dzięki strategii rynkowej ETF firmy IBD


Co teraz robisz

Dlatego inwestorzy nie powinni być teraz zbyt agresywni. Istnieje kilka możliwości zakupu i inwestorzy powinni je rozważyć, ale nie należy zwiększać ekspozycji na niejasny trend rynkowy w najbliższym czasie.

Nadal możesz rozważyć realizację częściowych zysków po drodze, ponieważ akcje są nadal podatne na rezygnację z wielu ostatnich wzrostów w związku z rotacją sektora. Jest to również sposób na zarządzanie ogólną ekspozycją portfela.

Spadki rynkowe i ruchy w różnych sektorach tworzą nowe ustawienia, więc nie poddawaj się na swoich listach obserwowanych.

Czytać Wielkie zdjęcie Codziennie nadążać za trendami na rynku, akcjami i wiodącymi sektorami.

Proszę śledzić Eda Carsona na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Aktualizacje giełdowe i nie tylko.

Może Ci się spodobać:

Po co uprościć to narzędzie IBD spalonyklasa najlepsze zapasy

Najlepsze akcje wzrostowe do kupowania i oglądania

IBD Digital: odblokuj notowania giełdowe IBD Premium, narzędzia i analizy już dziś

Tesla kontra BYD: Którego giganta EV najlepiej kupić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.