Gwiazda „Wieloryba”, Brendan Fraser, wygłasza emocjonalne przemówienie podczas Critics Choice Awards po zdobyciu nagrody dla najlepszego aktora Deadline

Brendana Frasera Zdobył nagrodę dla najlepszego aktora Nagrody krytyków za jego pracę Wieloryb I wygłosił jedno z najbardziej emocjonalnych przemówień wieczoru.

Fraser zaczął płakać, kiedy ogłosił swoje nazwisko jako zwycięzca, a kiedy wszedł na scenę, zacytował, że Herman Melville „napisał kiedyś, że w Ameryce jest tylko pięciu krytyków, reszta śpi”. Chociaż aktor powiedział, że nie wie dokładnie, co to znaczy, powiedział, że jest „podekscytowany [the critics] Obudziłeś się dla mnie”.

Kontynuował: „Ten film, WielorybChodzi o miłość, o odkupienie. Chodzi o znalezienie światła w ciemnym miejscu, a ja mam szczęście, że mogłem pracować z niesamowitym zespołem”.

Powiązany: Seth Rogen wysadza The CW na Critics 'Choice Awards: „Jesteśmy w twojej najmniej ulubionej sieci”

Fraser następnie zidentyfikował postacie, które nazwał Hong Zhao, mówiąc, że „muszą mieć własny film oparty na każdej postaci, którą kiedykolwiek grałem”. Sadie Sink również otrzymała okrzyk, stwierdzając, że jest „niesamowita”. Fraser nazwał Sama Huntera „latarnią morską” i powiedział, że Ty Simpkins „wygrywał piłkę każdego dnia”.

Dodał: „Darren Aronofsky, byłem na pustyni i prawdopodobnie powinienem był zostawić ślad z okruchów chleba, ale ty mnie znalazłeś”. „I jak wszyscy najlepsi reżyserzy, po prostu pokazała mi, gdzie mam się udać, gdzie muszę być”.

Fraser zakończył, dzieląc się mocnym przesłaniem, mówiąc: „Jeśli, tak jak człowiek taki jak Charlie, którego grałem w tym filmie, jesteś w jakikolwiek sposób otyły lub czujesz się jak w ciemnym morzu. Chcę, żebyś o tym wiedział. jeśli ty też jesteś, możesz. Masz siłę, by po prostu wstać i wyjść na światło. Dobre rzeczy się przytrafią”.

Powiązany: Zdjęcia Critics’ Choice Awards: Transmisja na żywo z czerwonego dywanu i gali

Kiedy aktor zszedł za kulisy, powiedział, że nagroda znaczy „więcej, niż potrafię to wyrazić słowami”, dodając, że zrobienie filmu było „aktem wiary. Wszyscy potraktowaliśmy ten utwór tak, jakby był to pierwszy i ostatni raz, kiedy byliśmy będę miał szansę wykonać tego rodzaju pracę… Myślę, że ten film może zdziałać wiele dobrego ”.

READ  Gwiazda „SNL” Chris Reed przechodzi operację po ataku

Zobaczcie jego przemówienie w nagraniu zamieszczonym poniżej.

Powiązany: Kalendarz sezonu rozdania nagród 2022–23 — daty rozdania Oscarów, nagród Grammy, syndykatów i nie tylko

Katie Campione Weź udział w tym raporcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *