Khris Middleton cierpi na zwichnięcie MCL, gdy Milwaukee Bucks przegrywa mecz 2 z Chicago Bulls

Milwaukee – Dolary naprzód Chris Middleton Mike Budenholzer, trener Mike Budenholzer powiedział po meczu, że naciągnął więzadło poboczne przyśrodkowe w lewym kolanie podczas czwartej kwarty przegranej 114:110 Milwaukee z Chicago Bulls w środę.

W czwartek Middleton zostanie poddany rezonansowi magnetycznemu, który określi stopień kontuzji i dostarczy zespołowi więcej informacji na temat jego harmonogramu powrotów.

Middleton wpadł do kosza mniej więcej w połowie czwartej kwarty w drugim meczu tej serii pierwszej rundy, kończąc podanie do Brooke Lopez On również upadł na ziemię. Middleton natychmiast zaczął faworyzować lewą nogę, próbując rozprostować i zgiąć nogę na linii bocznej przed udaniem się do szatni.

Middleton zakończył z 18 punktami, 8 asystami i 5 zbiórkami w 33 minuty dla Bucks.

„Oczekujesz, że wstanie, wyjdzie i wróci do gry, ale widzisz, że kulał, kulał i kulał i myślisz: „Och, mam nadzieję, że nie jest źle, mam nadzieję, że nie jest tak źle”, „Star Bucks Giannis Antikonmo Powiedział po meczu. „Potrzebujemy tego faceta. Kiedy prosi o zastępstwo, wiesz, że go to denerwuje, ponieważ nie opuszcza gry”.

W ciągu ostatnich dwóch sezonów wartość monet wynosiła 86-34 (.717), gdy Antetokounmpo, Middleton i Święto Jura Wszyscy są razem na ziemi, łącznie z play-offami. Jednak Milwaukee przewyższało przeciwników o 7,8 punktu na 100 piłek, gdy Antetokounmpo i Holiday grali bez Middletona na parkiecie.

– Mamy tutaj zadanie do wykonania – powiedział Antetokounmue, który zakończył mecz z 33 punktami i 18 zbiórkami. „Khris jest zdecydowanie jednym z najlepszych graczy w drużynie, jeśli nie będzie w stanie z nami być, będzie to dla nas ogromna strata”.

Bucks stracili już kolejnego kluczowego członka swojej rotacji, Bobby Portezwcześniej w Game 2. Został znokautowany w pierwszej kwarcie po uderzeniu w twarz łokciem ze środka Bulls Tristan Thompson Podczas gdy dwójka wspinała się, żeby się odbić.

READ  Arsenal - Leicester: Premier League - na żywo! | piłka nożna

Żaden faul nie został orzeczony, ale Portis upadł na ziemię po kontakcie i po grze krwawił w okolicach prawego oka. Raport zebrany z szefem załogi Kenem Fitzgeraldem powiedział, że urzędnicy nie widzieli łokcia podczas gry.

Portis próbował krótko się rozgrzać po przerwie, ale pozostał na boisku tylko przez chwilę, zanim wrócił do szatni. Niedługo po rozpoczęciu trzeciej kwarty Bucks wykluczyli go do końca meczu z prawym okularem.

Portez zdobył dwa punkty i odbił się w ciągu sześciu minut.

„Oczekujemy, że przez jakiś czas będzie dobrze i że powinno być dobrze” – powiedział Budenholzer.

Wiadomość o kontuzji nie była dużo lepsza przed drugim meczem mistrza NBA. Budenholzer powiedział, że w poprzednim okresie media podawały, że weteran bramkarzy George Hill Nie spodziewano się, że wróci w najbliższym czasie z powodu napięcia brzucha, które uniemożliwiło mu granie w serial.

„Nie spodziewamy się tego w krótkim okresie” – powiedział Budenholzer.

Budenholzer powiedział, że problem nie był związany z kontuzją szyi, która spowodowała, że ​​Hill opuścił 17 meczów na początku sezonu. Hill powiedział po powrocie z kontuzji, że miał do czynienia z częściowym rozdarciem między szóstym a siódmym kręgiem piersiowym kręgosłupa.

Według Budenholzera, ostatnia kontuzja wynika z czegoś, co wydarzyło się podczas meczu Bucks 8 kwietnia w Detroit. Hill od tego czasu nie grał.

„Zobaczymy, jak się rozwija w ciągu następnego dnia, powiem kilka dni lub dłużej” – powiedział Budenholzer.

35-letni Hill rozegrał 54 mecze w sezonie zasadniczym i zdobył średnio 6,2 punktu, 2,9 zbiórki, 2,2 asysty i 23,2 minuty.

Jevon Carter Hill zajął jego miejsce w rotacji, wygrywając 93-86 w pierwszym meczu i zdobywając trzy punkty w 10 minut. Dwukrotnie przyczynił się do odbicia w środę w dziewięć minut.

Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *