Kontrakty terminowe Dow Jones: Wzrost na rynku nabiera tempa wraz ze wzrostem zysków Apple Pops i Amazon

Kontrakty terminowe na Dow niewiele się zmieniły na początku piątku, podczas gdy kontrakty terminowe na S&P 500, a zwłaszcza kontrakty terminowe na Nasdaq, wzrosły, ponieważ jabłko (AAPL) A Amazon.com (AMZN) przebiła kolejną falę zysków z dnia na dzień.
XZwyżka na giełdzie pokazała swoją siłę w czwartek, ignorując cofnięcie się po Fed po Fed i słabe zyski, aby nieznacznie wzrosły.

Duże zyski z dnia na dzień

Oprócz Apple i Amazona Pierwszy Solar (FSLR), Korporacja intelektualna (INTC) A Rocco (ROKU) były godnymi uwagi raportami.

Akcje Apple nieznacznie wzrosły w obrocie nocnym, lepiej niż oczekiwano Zyski finansowe za III kwartał i optymistyczne komentarze.

Akcje Amazon podskoczyły w handlu rozszerzonym. Gigant handlu elektronicznego i przetwarzania w chmurze znalazł się na szczycie listy przychodów.

Akcje FSLR nieznacznie wzrosły w ciągu jednej nocy po tym, jak First Solar z łatwością pobiło oferty EPS, a także przebiło sprzedaż. Akcje wzrosły o 15% w czwartek, ponieważ Kongres poczynił postępy w zakresie ustawodawstwa, które obejmuje zachęty do energii słonecznej i zielonej.

Akcje Intela pogrążyły się w długich działaniach po słabnącym gigancie chipowym Brak złych wyświetleń w drugim kwartale Obniżono szacunki całoroczne.

Akcje Roku załamały się późno po tym, jak platforma streamingowa odnotowała większą niż oczekiwano stratę i spadek przychodów, powołując się na „znaczne spowolnienie” w reklamie. Liczba obserwowanych audycji spadła w porównaniu z pierwszym kwartałem. Spowodowało to również gwałtowny spadek Roku w trzecim kwartale. Akcje Roku mają spaść do najgorszego poziomu od najniższego poziomu od marca 2020 r. z powodu koronawirusa.

wczesny piątek, ExxonMobil (XOM), szewron (CVX), AstraZeneca (AZN) A Abvi (ABBV) z beczki. Akcje AZN i AbbVie nie są dalekie od szczytów. Akcje Chevronu, giganta XOM i Dow Jonesa, zaczęły odreagowywać po spadku.

Kontrakty terminowe Dow Jones dzisiaj

Kontrakty terminowe Dow spadły w stosunku do wartości godziwej. Kontrakty terminowe na S&P 500 wzrosły o 0,5%. Kontrakty terminowe Nasdaq 100 wzrosły o 1,2%. Akcje Apple i Intela są składnikami indeksów Dow Jones, S&P 500 i Nasdaq.

READ  „Oczekiwania inflacyjne nie są warte papieru, na którym jest napisane”: chodzi o reakcję Banku Kanady na inflację, ale tak samo jest w Stanach Zjednoczonych i wszędzie

Pamiętaj, aby pracować przez noc w Kontrakty terminowe Dow Jones i gdzie indziej, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty nakład w kolejnej sesji regularnej Giełda Papierów Wartościowych sesja.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują możliwe do działania akcje giełdowe na IBD Live


wzrost na giełdzie

Zwyżki na giełdzie spadły krótko po otwarciu, ale szybko się umocniły, a główne indeksy silnie wzrosły.

PKB Stanów Zjednoczonych spadł w tempie 0,9% w ujęciu rocznym, drugi kwartał z rzędu, w którym nastąpił nieznaczny spadek aktywności gospodarczej. Jednak wydatki konsumentów pozostały dodatnie. Dane łagodzą oczekiwania na podwyżkę stóp Fed, nie wskazując na znaczący spadek.

Nowe naciski na podatek i wydatki, które obejmują zielone działki, zwiększyły zapasy energii słonecznej i inne gry związane z zieloną energią.

Indeks Dow Jones Industrial Average wzrósł w czwartek o 1% handel na giełdzie. Indeks S&P 500 wzrósł o 1,2%. Indeks Nasdaq Composite wzrósł o 1,1%. Mała kapitalizacja Russell 2000 wzrosła o 1,4%.

Ceny ropy naftowej w USA spadły, spadając o 0,9% do 96,42 USD za baryłkę.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych spadła o 5 punktów bazowych do 2,68%, osiągając najniższy poziom od kwietnia.

Szanse na podwyżkę stóp o 50 punktów bazowych 21 września wzrosły do ​​76% z 60,5% w środę i 40% we wtorek. Rynki obstawiają ruch o ćwierć punktu w listopadzie i być może o ćwierć punktu w grudniu.

ETF-y

pomiędzy Najlepsze ETF-yInnowator IBD 50 ETF (pięćdziesiąt) wzrósł o 1,8%, podczas gdy fundusz ETF Innovator IBD Breakout Opportunities (pasować) odbił 1,75%. iShares Rozszerzony Fundusz Technologii i Oprogramowania (ETF)IGV) zyskał 1,9%. VanEck Vectors Semiconductor Corporation (SMH) wzrosła o 1,2%, ze znaczącym udziałem akcji Intela.

SPDR S&P Metals & Mining ETF (XME) przyznany o 0,75% oraz Global Infrastructure Development Fund (ETF) w USA (kolebka) podskoczyła o 2,7%. Amerykańska Fundacja Global Gates (ETF)Samoloty) wzrosła o 0,5%. SPDR S&P Homebuilders ETF (XHB) wyskoczył o 2,1%. Fundusz Energetyczny SPDR (SPDR ETF)XLE) zyskały 0,6%, przy czym zarówno akcje Exxona, jak i CVX były ogromnymi składnikami. Fundusz wyboru finansowego SPDR (SPDR)XLF) wzrosła o 0,7%. Fundusz Wyboru Sektora Opieki Zdrowotnej SPDR (XLV) wzrosła o 0,6%.

READ  Kontrakty terminowe spadają, aby rozpocząć tydzień z kluczowymi danymi o inflacji i nadchodzącymi zarobkami

Akcje odzwierciedlają bardziej spekulacyjne historie, ARK Innovation ETF (do zobaczenia) spadła o 0,4%, a fundusz ETF ARK Genomics (ARKG) 1,3%. Akcje Roku są jednym ze znaczących zasobów ARKK.


5 najlepszych chińskich akcji do obejrzenia teraz


zarobki z jabłek

Zarobki Apple’a spadły o 8%, ale tylko nieznacznie przekroczyły liczbę odsłon. Sprzedaż wzrosła o 2% do 82,96 mld USD, nieznacznie przewyższając prognozy finansowe za trzeci kwartał. Gigant iPhone’a spodziewa się wzrostu przychodów w przyspieszonym tempie, pomimo „kieszeni odporności”.

Akcje Apple wzrosły o 3% w ciągu nocy, co wskazuje na potencjalny ruch powyżej 200-dniowej linii.

Akcje wzrosły o 0,4% do 157,35 w zwykłym środowym handlu. Akcje AAPL poczyniły znaczne postępy od momentu osiągnięcia 52-tygodniowego minimum 16 czerwca siła względna linii Prawo na nowe wyżyny. Linia RS, niebieska linia na dostarczonych wykresach, śledzi zachowanie akcji w stosunku do indeksu S&P 500.

amazon zarobki

amazon zarobki To było trochę zagmatwane, ponieważ strata netto w wysokości 2 miliardów dolarów była przyćmiona przez różne czynniki własnościowe. Jednak przychody wzrosły o 7% do 121,2 miliarda dolarów, wyprzedzając poglądy, gdy wzrost przychodów Amazon Web Services przyspieszył do 33%.

Amazon również dał zwyżkowe przychody za trzeci kwartał.

Akcje AMZN wzrosły o 14% w wydłużonym ruchu, co wskazuje na ruch w kierunku 200-dniowej linii. Akcje wzrosły w czwartek o 1,1 proc., do 122,28. Akcje Amazon niedawno odzyskały swoją 50-dniową passę.

Analiza wzrostu rynku

Zwyżka na giełdzie spadła w czwartek rano, a Nasdaq spadł w ciągu dnia o ponad 1%. Jednak główne wskaźniki szybko z tego zrezygnowały i wzrosły. Nasdaq przekroczył szczyty z zeszłego tygodnia, po tym jak w środę zrobiły to Dow i Standard & Poor’s.

Wycofanie nie było zaskoczeniem w reakcji na drugi dzień posiedzenia Fed po środowym wielkim rajdzie i przy ważnych wskaźnikach na kilku kluczowych poziomach technicznych. Podwójne zarobki lub wskazówki od metapodkładki (nie żyje), Qualcomm (QCOM) i inne również stanowiły powód do powstrzymania się.

READ  Rajd rynkowy przełamuje poprzedni opór; Bolesna transmisja Tesli

Tak więc czwartkowa akcja na rynku z pewnością pokazała siłę.

Szczyty z początku czerwca to kolejna przeszkoda na rynku. Kilkudniowa lub nawet tygodniowa przerwa na rynku nie byłaby złą rzeczą. Umożliwiłoby to niektórym zasobom uformowanie uchwytów i umożliwiłoby nadrobienie zaległości przez średnie kroczące.

Hershey (HSY) Flirtuj z wczesnym punktem kupna na zyskach, podczas gdy Rollins (rolka) wybiła się mocno w reakcji drugiego dnia na wyniki. Carlisle (CSL) Podstawa wyjścia z zysków w trakcie Usługi ilościowe (PWR) w ramach zastrzyku zielonej energii, ale obaj nieco przedłużyli swoje 50-dniowe pasmo.

Pfizer (PFE) spadł po zyskach, ale odbił się od minimów, niedaleko linii trendu. Vertex Pharmaceuticals (VRTX), wewnątrz strefy kupna, odbił się od linii 50 dni.


Czas na rynek dzięki strategii rynkowej ETF firmy IBD


Co teraz robisz

Widać wyraźnie, że zwyżka na giełdzie jest coraz silniejsza, a wielki tydzień wiadomości zbliża się ku końcowi. Inwestorzy powinni skorzystać na dodaniu ekspozycji. Ale rób to mądrze. Nadal istnieje ryzyko indywidualnych wibracji lub uderzenia rynku.

Rynkowe i sektorowe fundusze ETF pozostają atrakcyjnym sposobem na zwiększenie ekspozycji przy ograniczonej liczbie akcji wysokiej jakości na pozycji.

Pracuj nad tymi listami obserwacyjnymi.

Czytać Wielkie zdjęcie Codziennie nadążać za trendami na rynku, akcjami i wiodącymi sektorami.

Proszę śledzić Eda Carsona na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Aktualizacje giełdowe i nie tylko.

Może Ci się spodobać:

Zdobądź kolejne zwycięskie akcje z MarketSmith

Chcesz szybko zyskać i uniknąć dużych strat? Wypróbuj SwingTrader

Najlepsze akcje wzrostowe do kupowania i oglądania

IBD Digital: odblokuj notowania giełdowe IBD Premium, narzędzia i analizy już dziś

Tesla kontra BYD: Którego giganta EV najlepiej kupić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *