Las Vegas Raiders planują wypuścić RB Kenyan Drake

Henderson, Nevada – Las Vegas Raiders planują uwolnić weterana, który biegnie wstecz Kenijski Drake W tym roku pochłonął 3,6 miliona dolarów limitu wynagrodzeń, aw rezultacie 4,4 miliona dolarów w 2023 r., źródło potwierdziło ESPN.

Wiadomość została po raz pierwszy zgłoszona przez sieć NFL.

28-letni Drake wracał po złamanej prawej kostce, którą doznał w 13 tygodniu ubiegłego sezonu. Do tej pory grał we wszystkich trzech przedsezonowych meczach Raiders i powiedział ESPN po koncercie przeciwko Minnesota Vikings 14 sierpnia, że ​​ich pojawienie się było „biciem serca” i „silnikiem” zespołu.

– Czuję się lepiej – powiedział wtedy Drake. „Psychicznie, czuję się tak, jakbym dostawał dużo zagrywek, gdy wchodzę dalej w powtórzenia meczów, próby. A potem fizycznie, po prostu wychodzę i dostaję po kontuzji. ​​Po prostu czuję się naprawdę pewnie w krokach Wziąłem.”

W swoich trzech meczach przedsezonowych Drake rzucił się na 30 jardów na 12 podręcznych wózkach i złapał pięć podań na 27 jardów.

Drake podpisał dwuletni kontrakt z Raiders o wartości 11 milionów dolarów w zeszłym roku, kiedy Mike Mayock był dyrektorem generalnym, a Jon Gruden był trenerem, ale zrestrukturyzował umowę.

Wydaje się, że nowe zamówienie GM Dave’a Zieglera i trenera Josha McDanielsa było ostrzeżeniem, zatrzymując kilku graczy w Las Vegas na sobotni pokaz Miami Dolphin, gdy Drake wszedł do gry.

Zatłoczone zaplecze to wciąż dawny Pro Bowler Josh JacobsByli gracze New England Patriots Brandon Boldenktóry nie grał jeszcze w przedsezonowym, czwartej rundzie draftu Zamir Whiterunda siódma Brytyjska Brown i weterynarzy Amir Abdullah A Austin WalterPlus, były obrońca Patriotów Jacob Johnson.

Drużyny NFL muszą zmniejszyć swoje składy do 80 graczy do wtorku o 16:00 czasu wschodniego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.