Miss USA, Miss Teen USA rezygnuje po „zastraszaniu” podczas konkursu: źródło

Styl życia

Ekskluzywne detale


Scena konkursu piękności stała się brzydka.

Na początku tygodnia Miss USA Noelia Voigt w szokujący sposób ogłosiła, że ​​po siedmiu miesiącach na tronie rezygnuje z tronu ze względu na problemy ze zdrowiem psychicznym.

Voigt (24 lata) jest pierwszym posiadaczem tytułu w 72-letniej historii zawodów, który dobrowolnie ustąpił.

W środę rezygnację złożyła także 17-letnia Miss Teen USA Uma Sofia Srivastava – była Miss New Jersey USA. – czytamy w oświadczeniu Że jej osobiste wartości „nie są już w pełni zgodne z kierunkiem organizacji”.

W środę Miss Teen USA Uma Sofia Srivastava zrezygnowała ze swojego tytułu – kilka dni po tym, jak Miss Teen USA Noelia Voigt zrobiła to samo. Obrazy Getty dla modeli bez ograniczeń
Znawcy mówią The Post Voigt i Srivastava od miesięcy noszą kolczaste korony – żelazne naszyjniki zmuszają ich do cichego uśmiechania się pomimo „szkodliwych warunków pracy”.
Obrazy Getty dla modeli bez ograniczeń
Na początku tygodnia zaniepokojeni fani zwrócili uwagę na Instagramie, że pierwsza litera w każdym zdaniu rezygnacji Voigta zawiera przesłanie: „Milczę”. Źródła podają, że było to zamierzone. Instagram/@noeliavoigt

Znawcy mówią The Post Voigt i Srivastava od miesięcy noszą kolczaste korony – żelazne naszyjniki zmuszają ich do cichego uśmiechania się pomimo „szkodliwych warunków pracy”.

„Ta toksyczna atmosfera stanowi poważny problem” – powiedziało The Washington Post źródło zbliżone do sytuacji.

„Istnieje pilna potrzeba interwencji na poziomie przywództwa”.

Wszystko to po tym, jak 3 maja dyrektor ds. mediów społecznościowych Miss USA, Claudia Michele, ustąpiła ze stanowiska. „Uważam, że sposób, w jaki obecna administracja mówi o posiadaczach tytułów, jest nieprofesjonalny i niewłaściwy” – napisała Michelle w poście na Instagramie. Wypieram się toksyczności w miejscu pracy i wszelkiego rodzaju znęcania się.

Źródło podało The Post, że rodzice Srivastavy niedawno nie zgodzili się, aby przewodnicząca organizacji Miss USA Layla Rose rozmawiała z ich córką. Obrazy Getty dla modeli bez ograniczeń

„Myślę, że zdrowie psychiczne i szczęście Nolii i Umy miały ogromny wpływ i nie mogę o tym milczeć” – dodała.

Osoba znająca te trzy kobiety powiedziała gazecie, że wspólnie zdecydowały się na rezygnację i strategicznie określiły moment swojej rezygnacji.

„Decyzja nie była łatwa. Noelia i UmaSofia to dwie bardzo oddane osoby, które niesamowicie ciężko pracowały dla zawodów. Decyzje nie są podejmowane łatwo. Wszystkie zdecydowały się zrobić to razem” – powiedział informator w tej chwili zabierają więcej głosu ze względu na organizację. Nie chcą. Chcą, aby nie miało to trwałego szkodliwego wpływu na ich przyszłość.

READ  Kim Kardashian mówi, że próbowała jechać autostradą podczas ataków Kanye
W oświadczeniu o rezygnacji Umasophia Srivastava oświadczyła, że ​​jej osobiste wartości „nie są już w pełni zgodne z kierunkiem organizacji”. Instagrama

Jak podało bliskie źródło The Post, ostatnio rzekome molestowanie i znęcanie się stało się naprawdę poważne dla rodziców Srivastavy. Nie zgodzili się, aby przewodnicząca organizacji Miss USA Layla Rose rozmawiała z córką.

„Cała korespondencja musiała przechodzić przez jej rodziców. Jej rodzice spotykają się co tydzień z organizacją Miss Universe, aby spróbować zmienić sytuację Miss USA, ale nigdy nic nie zostało zrobione. Nie ma żadnych zmian, nic” – podało bliskie źródło.

Na początku tygodnia zaniepokojeni fani zwrócili uwagę na Instagramie, że pierwsza litera w każdym zdaniu rezygnacji Voigta zawiera przesłanie: „Milczę”. Źródła podają, że było to zamierzone.

„Noelia budzi się codziennie zdenerwowana irytującymi e-mailami [from pageant organizers]Źródło zbliżone do sytuacji poinformowało gazetę. Instagrama
Osoba znająca obie kobiety powiedziała The Post, że wspólnie zdecydowały się zrezygnować ze stanowiska – wraz z dyrektorką ds. mediów społecznościowych Claudią Michele – i postanowiły strategicznie zaplanować swoją rezygnację. Tutaj pokazano Srivastavę, byłą nastoletnią Miss New Jersey USA. Instagrama

„Noelia budzi się codziennie zdenerwowana irytującymi e-mailami [from pageant organizers]: „Nie rób tego”, „Nie rób tamtego”, „Usuń ten post” w przeciwieństwie do tego posta. „Nie możesz z nikim rozmawiać, pamiętaj o umowie NDA i nie możesz tu przychodzić, dopóki tego nie potwierdzimy” – powiedziało The Post źródło bliskie sytuacji. „To mikrozarządzanie do n-tego stopnia i nękanie”.

„Umowa Noelii i jej pensja zostały wykorzystane przeciwko niej” – Michelle powiedziała The Post. „Grozili jej, mówiąc: «Jeśli nie zrobisz tego w mediach społecznościowych, jeszcze tego nie widziałam.

„Głęboko doceniam znaczenie podejmowania decyzji, które są dobre dla Ciebie i Twojego zdrowia psychicznego” – napisała Voigt, Amerykanka pochodzenia wenezuelskiego, która we wrześniu 2023 r. została koronowana na Miss USA po kilku latach udziału w konkursie, napisała w poście dotyczącym rezygnacji.

Źródło bliskie The Post twierdziło, że prezydent Miss USA Lily Rose potajemnie publikowała posty, jakby była Voigtem (powyżej). Instagram/@missusa
W sierpniu 2023 roku Rose, projektantka mody z linii Lily Rose Couture, zdobyła zarówno licencje Miss USA, jak i Miss Teen USA. Pani USA

Źródło zbliżone do The Post twierdziło, że prezydent Miss USA Lily Rose odgrywała rolę mistrza marionetek i potajemnie publikowała pod nazwiskami Voigt i Srivastra.

W sierpniu 2023 roku Rose, projektantka mody z linii Laylah Rose Couture, nabyła licencje Miss USA i Miss Teen USA w ramach organizacji Miss Universe, które w 2022 roku zakupiła tajska potentata biznesowego Ann Jakavong JKN Global Group.

READ  Tom Cruise Loppied Studios w SAG-AFTRA Stunt i AI Positions - The Hollywood Reporter

„Noelii i UmaSofii zakazano publikowania postów na stronie Miss USA na Instagramie” – powiedziało bliskie źródło The Post.

Jedno ze źródeł twierdziło, że Rose opublikowała post na Instagramie tak, jakby była Srivastavą (powyżej). Instagrama

„Laila zamieszczała posty jako Noelia i ludzie mogliby pomyśleć, że Noelia zamieszcza post, ponieważ wypowiada się w jej imieniu. Właśnie wczoraj opublikowała post w UmaSofii, w którym napisała: „Wspieram moją królową piękności”. Bliskie źródło twierdzi, że UmaSofia nie poruszyła tego tematu. „Ona stara się być głosem dziewcząt, ale nie robi tego. Dziewczęta mogą nawet mówić o sobie. To takie śmieszne.

„Naszym nadrzędnym celem w Miss USA jest celebrowanie i wzmacnianie pozycji kobiet” – powiedziała Rose „The Post”. „Nasze uczestniczki naprawdę zmieniają sytuację w tym kraju i na całym świecie”.

„Przez cały czas moim osobistym celem jako prezes tej organizacji było inspirowanie kobiet, aby zawsze tworzyły nowe marzenia, miały odwagę odkrywać to wszystko i przy okazji nadal zachowywały uczciwość, którą ja sama kieruję się tymi samymi wysokimi standardami Bardzo poważnie podchodzę do tych zarzutów. Zapewniam, że dobro wszystkich osób związanych z Miss USA jest dla mnie najwyższym priorytetem.

„Proszę mieć pewność, że bezpieczeństwo wszystkich osób związanych z Miss USA jest moim najwyższym priorytetem” – Rose powiedziała The Washington Post. Instagrama

Źródła podają, że problemy Voigt zaczęły się, gdy organizatorzy konkursów obiecali jej mieszkanie na Manhattanie lub w Los Angeles – w przeszłości Miss USA i Miss Universe mieszkały razem – ale to nie nastąpiło przez pięć miesięcy. W końcu załatwili jej zamieszkanie na Florydzie.

W październiku 2023 roku spółka JKN Global Group, będąca właścicielem konkurencji, złożyła wniosek o upadłość.

Bliskie źródło powiedziało także The Post, że Rose również odrzuciła twierdzenia Voigt, że była nękana podczas bożonarodzeniowego występu, w którym uczestniczyła w zeszłym roku na rzecz tej organizacji.

Organizacja Miss Universe, w skład której wchodzą Miss USA i Miss Teen USA, została zakupiona w 2022 roku przez tajskiego potentata biznesowego An Jakaponga (powyżej) JKN Global Group. W październiku 2023 roku JKN Global Group ogłosiła upadłość. AFP za pośrednictwem Getty Images

„Była w samochodzie z mężczyzną, który ją molestował. Poczuła się bardzo niekomfortowo. Powiedziała o tym terapeucie, który zareagował bardzo lekceważąco. Powiedziała: „No cóż, musisz się do tego przyzwyczaić, bo jesteś pełni teraz rolę publiczną” – twierdzi źródło zbliżone do „Washington Post”. Post.

READ  Narzeczona Aarona Cartera, Melanie Martin, spędza Święto Dziękczynienia z synem Prince'a, oddając cześć Aaronowi

Źródła podają, że ostatnia kropla przelała się podczas ostatniego oficjalnego występu Voigt jako Miss USA podczas Kentucky Derby 5 maja.

Rzekomo została zatwierdzona do udziału w zajęciach, ale potem powiedziano jej, że nie może przyjechać, ponieważ terapeuta odpuścił. Voigt i tak poszedł.

Była Miss USA Chesley Crist skoczyła z wieżowca na Manhattanie w 2022 roku. Obraz drutu

Dani Walker, była Miss Montana i trenerka konkursów, Porozmawiajcie o tym problemie W filmie na YouTube opublikowanym w środę.

„Jak moglibyśmy nie nadać priorytetu zdrowiu psychicznemu obrońców tytułu w świetle tego, co stało się z Chesleyem Cristem?” – powiedziała, odnosząc się do byłej Miss USA, która w 2022 roku skoczyła z apartamentowca na Manhattanie.

„Według mnie nie ma uzasadnionego powodu, aby Noelia złożyła rezygnację ze względu na zdrowie psychiczne” – stwierdził Walker, dodając, że Rose zatrudniła ją w 2022 r. do zorganizowania gali charytatywnej podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku.

Jak podają źródła, przełom nastąpił 5 maja podczas ostatniego oficjalnego występu Voigt jako Miss USA podczas Kentucky Derby. Rzekomo została zatwierdzona do udziału w zajęciach, ale potem powiedziano jej, że nie może przyjechać, ponieważ trener odpuścił jej zajęcia. Voigt i tak poszedł. Reutera
Źródła podają, że problemy Voigt zaczęły się, gdy organizatorzy konkursów obiecali jej mieszkanie na Manhattanie – w przeszłości Miss USA, Miss Universe i Miss Teen USA mieszkały razem – ale tak się nie stało przez pięć miesięcy. Obrazy Getty’ego

„Noelia bierze udział w konkursach piękności od siedmiu lat. Wyobraź sobie, że udało Ci się spełnić to jedyne w swoim życiu marzenie, a potem w tak publiczny sposób zrezygnować z niego. Zostały Ci tylko dwa miesiące” – powiedział Walker w filmie. Wyobraź sobie, przez co przechodziła”.

Zanim Rose przejęła władzę, Miss USA była przedmiotem oskarżeń o oszustwo, a niektóre uczestniczki sugerowały, że konkurs mógł zostać zorganizowany na korzyść zwycięzcy Riboniego Gabriela.

„Większość uczestniczek Miss USA jest głęboko przekonana, że ​​istnieje faworyzowanie Miss Texas USA, a my mamy rachunki, które to potwierdzają” – stwierdziła w oświadczeniu panna Montana Heather Lee O’Keefe. TIK Tok Film w październiku 2022 r.

Zarówno Organizacja Miss Universe, jak i Gabrielle zaprzeczyły jakimkolwiek zarzutom o oszustwo.
Załaduj więcej…

https://nypost.com/2024/05/08/lifestyle/miss-usa-miss-teen-usa-quit-after-pageant-bullying-source/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *