OSTATNIA ROZMOWA: Zaoszczędź do 1000 USD na Galaxy Z Fold 4 i Z Flip 4 tylko w przypadku zamówień w przedsprzedaży już dziś


Ostatnia rozmowa: zaoszczędź do 1000 USD na Galaxy Z Fold 4 i Z Flip 4 tylko w przedsprzedaży dzisiaj – CNET
Chcesz, aby CNET powiadamiał Cię o obniżkach cen i najnowszych wiadomościach?

Dlaczego możesz zaufać CNET

Wybieramy produkty i usługi, o których piszemy. Jeśli kupujesz przez nasze linki, możemy otrzymać prowizję.

Przegląd deklaracji etyki

Ponieważ nowe składane urządzenia Samsunga trafią do sklepów w piątek, zostało niewiele czasu na zniżki przedpremierowe.

Pudełko Galaxy Z Flip 4 obok pudełka Z Fold 4

Najnowsze składane urządzenie klasy premium firmy Samsung jest dostarczane w dwukolorowych obudowach z metalowymi napisami.

Patrick Holland / CNET

Najnowszy składany telefon Samsunga niedługo trafi na rynek. Niedawno odsłonięty Złożenie Galaxy Z 4 A Galaxy Z Klapka 4 W piątek 26 sierpnia trafi na półki sklepowe i do drzwi klientów, co oznacza, że ​​obecnie dostępne oferty przedsprzedażowe wygasną w tym dniu. Jeśli masz ochotę włożyć do kieszeni jeden z flagowych telefonów Samsunga ze zniżką, nie możesz się doczekać.

READ  Raport stwierdza, że ​​Amazon wykorzystuje dane z inteligentnych głośników Alexa do wyświetlania ukierunkowanych reklam

Wśród najlepszych Oferty Galaxy Z Fold 4 A Sprzedaż Z Flip 4 Oto niektóre z doskonałych ofert dostępnych bezpośrednio w Samsungu, w których możesz uzyskać do 1000 USD zniżki na kolejną aktualizację, oddając stary telefon. Oferuje również bezpłatne rozszerzenie przestrzeni dyskowej dla tych, którzy zamówią w przedsprzedaży, bezpłatne środki w sklepie Samsung, a także kilka kuszących ofert, które obejmują inne nowe produkty Samsung, takie jak Zegarek Galaxy 5 A Galaxy Buds 2 Pro. Zewnętrzni przewoźnicy i sprzedawcy detaliczni również mają atrakcyjne oferty.

Więcej ofert Galaxy Z Fold 4

Więcej ofert Galaxy Z Flip 4

Po zablokowaniu rabatu za zamówienie w przedsprzedaży następny zakup powinien stanowić pewną ochronę dla nowego, lśniącego urządzenia. Zestawiliśmy już listy najlepszych Etui do Galaxy Z Fold 4 A Etui na Galaxy Z Flip 4 Aby było ci łatwiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *