Producent Mother 3 dzieli się swoimi przemyśleniami na temat lokalizacji i dlaczego tak się nie stało

Jedną z najbardziej poszukiwanych witryn GBA jest RPG z 2006 roku matka 3. W lutym słyszeliśmy o tym, ile zarobi producent gier Shinichi Kameoka Bardzo chciałbym zobaczyć, jak ten specjalny wpis zostanie wydany na całym świecieDlaczego tak się nie stało?

W ostatnim odcinku Kit i Krysta Podcast na YouTubePodczas segmentu pytań i odpowiedzi dla fanów, Kameoka został zapytany, dlaczego uważa, że ​​Mother 3 nie został jeszcze wydany poza Japonią. Oto pełna wymiana:

Pytanie Do pana Kameoki (jestem pewien, że wiele osób zapyta) – Czy masz pojęcie, dlaczego Mother 3 nie jest wypuszczane poza Japonią? A jakie są według Ciebie szanse na jego wydanie? Bardzo chciałbym go wesprzeć i polecić znajomym”

Shinichi Kamioka: „Osobiście uważam, że największym atutem Matki 3 jest unikalny styl pisania Shigesatao Itoi; tłumaczenie uroków i niuansów jego pisarstwa na inne języki jest dość trudne i być może dlatego tak długo zajęło przyjrzenie się międzynarodowym wydaniom Matki 3. ”

Bez oficjalnego wydania lokalnie, fani na Zachodzie całkiem ładnie wzięli sprawy w swoje ręce Korekta tłumaczenia wykonana przez fanów. Były prezes Nintendo of America Jak Reggie wcześniej żartował o powrocie Mami 3.

Czy chciałbyś, aby Matka 3 udała się na Zachód? Czy kiedykolwiek myślałeś, że tak się stanie? Zostaw swoje myśli poniżej.

READ  Random: Modyfikacje konsoli sprawiają, że „Dummy Portable GameCube” staje się rzeczywistością

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *