Rodzina Willa Smitha odpowiada na wideo z przeprosinami Chrisa Rocka, Oscar slap

Cała miłość. Rodzina Willa Smitha jest z niego dumna po tym, jak publicznie przeprosił Chrisa Rocka. Źródła ujawniają, że kocha go bez względu na jej entuzjazm i że zrobił krok we właściwym kierunku.

Źródła bliskie rodzinie Smith ujawniły się Hollywood na żywo 2 sierpnia 2022 w pełni rozumieją działania Willa, aby przeprosić. „Jada jest dumna, że ​​w końcu podjęła decyzję o publicznym przeprosinach” – podało źródło. „Czuje, że oprócz pisemnych przeprosin, mówienie o tym było najlepszym sposobem, aby wydobyć prawdę do jego serca. Will chciałby móc to wszystko cofnąć, ale nie może i jedyne, co może zrobić, to spróbować uleczyć rany stąd.” Jeśli chodzi o to, co myśli o przeprosinach, źródło zauważyło, że Will chciał na niego poczekać. Źródło kontynuowało: „To coś, co cierpiał, ponieważ nie chciał brzmieć jak nierealne lub zwodnicze przeprosiny”. Potrzebował trochę czasu na poszukiwania duszy i chciał odpowiednio zareagować. Chociaż Will przeprasza, rozumie, że Chris nie jest gotowy na przyjęcie tego w tym momencie. Zdał sobie sprawę, że policzek wpłynął nie tylko na Chrisa, ale także na jego karierę, rodzinę i przyjaciół, wpłynął na każdy aspekt jego życia. Będzie wiedział, że nie może tego kontrolować; Wszystko, co może zrobić, to spróbować pokazać, jak bardzo jest mu przykro i iść dalej.

Jego dzieci, Jaden i Willow, wspierają go od czasu incydentu z Oscarem. „Willow i jej brat nie byli w żaden sposób zaangażowani w to, co się wydarzyło, ale poświęcili wiele uwagi, aby wesprzeć ojca w następstwie wypadku i z tego powodu doznali wielu luzów – w ich karierze i z przyjaciółmi ”. „Oboje są naprawdę dumni ze swojego taty i naprawdę mają nadzieję, że to zacznie się leczyć, aby każdy mógł przejść od tego i dostać się do miejsca miłości”. W niedawnym wywiadzie z obrazWillow opowiedziała o tym, co naprawdę czuła w związku z tym incydentem. „[It] Nie wstrząsnęło mną tak bardzo, jak moje wewnętrzne demony. „Ze względu na sytuację, w jakiej się znajdujemy, czasami nasze człowieczeństwo nie jest akceptowane i oczekuje się od nas działania, które nie prowadzi do zdrowego życia ludzkiego i nie sprzyja uczciwości”.

READ  Richard Dreyfuss krytykuje nowe standardy różnorodności dla pretendentów do Oscara - Różnorodność

zwolni wideo 29 lipca 2022 jako kolejne publiczne przeprosiny dla Chrisa. „Skontaktowałem się z Chrisem i wiadomość, która wróciła, jest taka, że ​​nie jest gotowy do rozmowy, a kiedy jest, skontaktuje się z nim” – powiedział w filmie. „Więc powiem ci, Chris, przepraszam cię. Moje zachowanie było nie do przyjęcia. Chcę przeprosić matkę Chrisa” – kontynuował. „Widziałem wywiad, którego udzieliła matka Chrisa. I to była jedna z rzeczy, z których nie zdawałem sobie wtedy sprawy. Nie myślałem, ale ile osób zostało rannych w tym momencie. Więc chcę przeprosić matkę Chrisa. Chcę przeprosić rodzinę Chrisa. W szczególności Tony Rock, mieliśmy świetny związek. Tony Rock był moim człowiekiem. I to jest prawdopodobnie nie do naprawienia”. Kontynuował: „Spędziłem ostatnie trzy miesiące na ponownym przedstawianiu i rozumieniu zawiłości i niuansów tego, co się wydarzyło. Nie będę próbowała teraz tego wszystkiego rozpakowywać, ale mogę ci powiedzieć, że żadna część mnie nie myślała, że ​​to właściwy sposób działania w tym momencie.

według CNN , Chris umiejętnie zacienione Przeprosiny Willa na jego stronie komediowej. „Każdy próbuje być samotną ofiarą. Jeśli wszyscy twierdzą, że są ofiarami, nikt nie usłyszy prawdziwych ofiar”, powiedział Chris podczas swojego występu, „nawet zostałem spoliczkowany przez Suge Smith. Poszedłem do pracy następnego dnia, mam dzieci. Każdy, kto wypowiada bolesne słowa, nie został uderzony w twarz”.

Uderzenie Oscara miało miejsce cztery miesiące wcześniej podczas rozdania Oscarów 27 marca 2022 r., Po tym, jak Chris zażartował z żony Willa, Jady Pinkett Smith. Akademia Filmu i Nauki Smith zbanowany przyszłych wydarzeń na najbliższe dziesięć lat. W liście otwartym Akademia ogłosiła: „Zarząd ustalił, na okres 10 lat, począwszy od 8 kwietnia 2022 r., że pan Smith nie będzie mógł uczestniczyć w żadnych wydarzeniach ani programach akademickich, osobiście lub fizycznie, w tym, ale nie ogranicza się do Oscarów.” Akademia przeprosiła The Rocka, resztę Akademii i na razie publiczność: „Chcemy wyrazić naszą najgłębszą wdzięczność Panu Rockowi za zachowanie opanowania w nadzwyczajnych okolicznościach. Chcielibyśmy również podziękować naszym gospodarzom , nominowanym, prezenterom i zwycięzcom za opanowanie i wdzięk podczas transmisji telewizyjnej”. Kowal Zaakceptowano ban Wcześniej zrezygnował z akademii 1 kwietnia 2022 roku.

Zdjęcie: Penguin Press.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Willa Smitha, przeczytaj jego wspomnienia, Będzie. Książka, która zajęła pierwsze miejsce na liście bestsellerów New York Timesa, prowadzi czytelników przez życie Smitha, od jego dzieciństwa w zachodniej Filadelfii i wczesnych stadiów rapu, po jego awans na jedną z największych gwiazd filmowych w Hollywood. Autobiografia – opisana przez Oprah Winfrey jako „najlepszy pamiętnik, jaki kiedykolwiek czytałem” – bada również stronę życia Smitha, której nigdy wcześniej nie widzieli. „Będzie to opowieść o tym, jak ktoś panuje nad swoimi emocjami, napisana w sposób, który może pomóc innym zrobić to samo” – czytamy w opisie wydawcy książki. „Niewielu z nas zna presję związaną z występowaniem na największych scenach świata o najwyższą stawkę, ale wszyscy możemy zrozumieć, że paliwo, które napędza. Działa w pewnym momencie naszej podróży, która może wymagać zmiany, jeśli chcemy dotrzeć do domu.

READ  Królowa ogłasza, że ​​nie weźmie udziału w letnich garden party

Naszą misją w STYLECASTER jest dostarczanie ludziom stylu, dlatego oferujemy tylko produkty, które naszym zdaniem pokochasz tak samo jak my. Pamiętaj, że jeśli kupisz coś, klikając link w tej historii, możemy otrzymać niewielką prowizję od sprzedaży.

Nowy biuletyn rozrywkowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *