Spadek ofensywy Bengalu zakończył się momentem białej flagi w porażce Browna

Cleveland – W złą noc pełną złych zabaw dla BengalskiBył w szczególności jeden, który podsumowuje daremność i niepowodzenia wieczoru. Przyszedł z 5:29, został w grze, kiedy brązowy koniec obronny Miles Jarrett A interwencja defensywna, Tavin Bryant, wyprzedziła atakujących liniowych, którym powierzono ich zatrzymanie i zakończyła się śmiertelnym upałem na mecie, który był Joe Borough.

Burrow był znakomitym artystą ucieczek przez pierwsze trzy sezony i znalazł wyjście z kłujących kieszeni, w tym dwa incydenty w poniedziałek wieczorem.

Ale w tej czterdziestej ósmej z pięćdziesięciu, w większości nieefektywnych, zagrań Boro miał tylko jeden wybór – uzbroić się i poddać.

To był piąty i ostatni raz w grze, w której największym pytaniem dotyczącym Bengalów było „Jak zrekompensują swoją nieobecność Ja’Marr Chase? na pytanie „Czy w ogóle zdobędą dziwny punkt?”, gdy osłabiona kontuzją obrona Browns rzuciła ich przez trzy czwarte w drodze do porażki 32-13 na First Energy Stadium.

„Jesteśmy lepszym obrazem niż to, co umieściliśmy tam dziś wieczorem, nawet bez (Chase)” – powiedział Burrow. „Nie ma na to wymówek”.

po zdobyciu 54 jardów od otwarcia, które zakończyło się po tym, jak Garrett przekazał niestandardowe podanie Tee Higginsowi i Brownsowi Cornerback AJ Zielony Przechwycone na 16-jardowej linii Cleveland, następne sześć silników bengalskich wyprodukowało łącznie 41 jardów i cztery pierwsze przyłożenia.

Ten odcinek obejmował trzy worki – z których jeden dał ciemnobrązowego pomocnika Seon Taketake Burrow zdejmuje piłkę w drugiej połowie gry – kombinacja szachów i braku zainteresowania uderzeniem piłką przeciwko obrońcom Cleveland, którzy próbują ją zatrzymać.

Brown został ukarany za posiadanie 12 graczy na boisku w pierwszym meczu. W każdym kolejnym meczu wyglądało na to, że nadal to robili, ponieważ odbierający mieli problemy z otwarciem ich na coś więcej niż czekanie, a linia ofensywna wielokrotnie nie zdołała utrzymać presji z Burrow.

READ  Allen Lazard z radością dołącza do Jets; Aaron Rodgers ma dostęp do oczu

„Za to nam płacą”, właściwa obsługa Lyle Collins Powiedział po meczu. „Nie ma od tego wyjątku. Musimy chronić pomocnika, dać mu czas na przejrzenie odczytów i utrzymać go w pozycji pionowej. Musimy wrócić do pracy i wykonywać lepszą pracę. „

Miles Jarrett nokautuje Joe Burrowa w czwartej kwarcie, co jest jednym z pięciu przegranych wieczoru dla Browns. (David Dermer/USA dzisiaj)

Problem polega na tym, czy rzeczywiście mogą to zrobić i czy poprawa pokazana w ostatnich kilku meczach była trudnym złotem przeciwko dwóm najgorszym podaniom do pośpiechu w lidze w lidze. jastrzębie A święci.

Kiedy Bengalowie spotkali się z jakością, wydaje się, że zrobili to w poniedziałek wieczorem. Siedem worków na Steelers. Sześć w Dallas. Pięć w Cleveland.

„Mam całe zaufanie świata w tych gościach, aby tam wyjść i myślałem, że zagrali wystarczająco dobrze, aby wygrać” – powiedział Burrow po zdobyciu siedmiu uderzeń.

– Naprawdę myślałem, że w pierwszej połowie wykonaliśmy dobrą robotę – powiedział główny trener Zach Taylor. „(Garrett) zajęliśmy trzecie miejsce. Myślałem, że mamy dobry plan. Myślałem, że nasi ludzie dobrze wykonali. Najgorsze, co chcesz zrobić przeciwko Cleveland Browns, to dać im dwa lub trzy punkty przewagi i pozwolić, aby ich gra toczyła się dalej naprzód, ich sprawa w grze, niech się spieszy Zwój. To przepis na katastrofę. Niestety, to właśnie im daliśmy.

Ochrona podań nie była jedynym problemem w linii ofensywnej. Bengalczycy myśleli, że znaleźli coś w grze biegowej z większą ilością zjazdów Joe Mixon strzałów w ciągu ostatnich dziesięciu kwartałów. Pierwsze dwa oficjalne mecze w poniedziałek były rundą Mixona (ekran dla Mixona został wyeliminowany w pierwszym rzucie po 12-osobowej karze nad Cleveland).

Ale Mixon prowadził go tylko cztery razy w ciasnej pierwszej połowie. 10 prób wykroku Bengalczyków jako zespołu nie było najniższymi w erze Zacka Taylora, ale najniższymi w historii franczyzy, bijąc poprzedni rekord 11 setów w przegranej 50-34 z ładowarki w 1982 roku.

I nie było tak, że Taylor zrezygnował z wyścigu, ponieważ Higgins i Tyler Boyd Odzyskiwali luz po nieobecności Chase’a z powodu kontuzji biodra. W ciągu trzech kwartałów Higgins miał dwa chwyty na osiem jardów, a Boyd dwa na 25.

aż do Trenton IrwinJego tytuł w ostatniej grze trzeciej kwarty dał mu dwa za 27, a główny odbiornik zespołu uciekał Chris Evansktóry otrzymał 26 jardów w pierwszym meczu, szybko wrócił na ławkę i przez resztę meczu grał tylko więcej snapów.

Wciąż pełen ofensywnej broni, nawet bez Chase’a, ofensywa bengalska wynosiła łącznie 148 jardów i zero punktów, zmierzając do czwartej kwarty.

Czy to drapak do głowy jednej z tych broni?

– Absolutnie – powiedział Mixon. „Szczerze mówiąc, człowieku, potrzebowaliśmy iskry, a dzisiaj nie dostaliśmy iskry”.

W szatni panowało ponure uczucie, które wykraczało poza zwykły nastrój po stracie. Częścią tego była znajomość kapitana i górnego obrońcy Shidobi Ozzy Doznali poważnej kontuzji prawego kolana, ponieważ trenerzy i zawodnicy na zmianę wchodzili do niebieskiego namiotu medycznego, aby złożyć kondolencje.

Częściowo było to spowodowane dominacją, co rzadko zdarza się tej drużynie, a jej poprzednie trzy porażki w tym sezonie przyniosły łącznie osiem punktów, a ostatnie sześć zdobyło łącznie 19 punktów. Ale ostatnie dwie porażki z Browns, które zagrali nowicjusze, wyniosły 44 punkty, a Cleveland wyrównał swoją zwycięską passę do pięciu punktów przeciwko Bengalom.

Pojawił się również element zakłopotania w czasie największej oglądalności, a rekord franczyzy ustanowił 1-24 w nocnych grach przydrożnych, datując się na jeszcze zanim urodzili się niektórzy gracze z listy.

READ  Sztuczka z ukrytą piłką w College World Series 2023

Potem była brutalna świadomość spadku do 0-3 w Azji Północnej i co to oznacza.

„To trudne, ale tak właśnie jest” – powiedział Boyd. „Wciąż trzymamy się toru i próbujemy uzyskać dobrą passę”.

Nie możemy wracać i przerabiać rzeczy” – powiedział Mixon. „Jedyne, co możemy zrobić, to iść naprzód i atakować przez tydzień. Przed nami wielki tydzień KarolinaI będzie się powiększał co tydzień”.

W tym tkwi wiele obaw. To nie był zły dzień w BlackRock, który można by uznać za jedną z tych gier. Nastąpił regres i odrodzenie problemów – wśród nich przechodzą ochrona – które mogą wykoleić sezon, jeśli nie zostaną rozwiązane w pośpiechu.

Utrata Ozziego wywrze większą presję na atak, podobnie jak ciągła nieobecność Chase’a przez co najmniej jeden, a być może jeszcze dwa mecze.

– Nie wpadamy w panikę – powiedział Burrow. „Wiemy, co poszło nie tak z każdym meczem. Musimy wrócić i obejrzeć film, wprowadzić poprawki na tym zdjęciu, tak jak zawsze, i wrócić do zdjęć w przyszłym tygodniu. „

(Górne zdjęcie: David Dermer/USA Today)