Spojrzenie na interfejs użytkownika tabletu Pixel: Android, Google Camera [Gallery]

Oprócz udostępniania tego tabletu Pixel jest Zasilany przez Tensor G2 I ma stację dokującą do ładowania głośników, Google zaprezentował więcej interfejsu użytkownika Androida i wiele inteligentnych ekranów inspirowanych wyświetlaczem.

Android na tablet

Google wyraźnie stwierdza, że ​​„podstawą tabletu Pixel jest Android, w tym Material You”.

I tak jak telefony Pixel zawsze były najlepszym i najczystszym wyrazem Androida, tablet Pixel to najlepszy sposób na poznanie Androida na tablecie.

W tym celu widzimy, jak wygląda ekran główny Pixela na tabletach. Szybki przegląd, który już dostaje plik Kilka ulepszeń z Pixel 7, pojawia się w górnym rogu i ponownie wyrównany do lewej, pomimo całej dostępnej przestrzeni poziomej. Oprócz aplikacji stacja dokująca zawiera pasek wyszukiwania z głosem / asystentem i dostępem do Google Lens. Główny ekran wydaje się być w konfiguracji 6×4.

Interesujące są aplikacje, które Google zdecydowało się umieścić i podświetlić na ekranie głównym tabletu Pixel. widzimy zarejestrowany Wskazuje, że Google zaktualizuje interfejs użytkownika tabletów, który może wyglądać jak plik Istniejący projekt krajobrazu. Wraz z Gmailem, Dyskiem, Dokumentami, Arkuszami i Keepem obecność rejestratora odzwierciedla to, jak Google powiedział nam, że chce, aby tablet Pixel zapewniał dobrą produktywność, szczególnie dzięki pakietowi aplikacji Workspace.

Tymczasem aspekt konsumpcji treści z tabletu znajduje odzwierciedlenie w Google TV i YouTube, a także zdjęciach, choć oznacza to również, że edycja zdjęć byłaby przyjemniejsza na większym ekranie. Jednym z ciekawszych dodatków jest aplikacja Personal Security. Nie jest jasne, jak dokładnie to będzie działać.

Ponownie przyjrzymy się dwukolumnowej aplikacji Ustawienia, która ponownie jest ustawiona na Tapeta i styl. Widzimy, że ekran blokady bez żadnych powiadomień centruje zegar dwuwierszowy. Poza tym alerty pojawiają się po prawej stronie z maksymalnie pięcioma liniami i ikonami dla wszystkiego innego w zasobniku. W mgnieniu oka widzimy większy odtwarzacz multimedialny.

READ  Microsoft dał wgląd w to, ile już zarabia Xbox Game Pass

Wreszcie na ekranie blokady mamy skrót Home, który przeniesie Cię do elementów sterujących urządzenia inteligentnego. Główny interfejs użytkownika pozostaje niezmieniony i jest tylko siatką, ale kliknięcie pokazuje, jak elementy sterujące są wyświetlane jako wyskakujące okienko dla termostatu Nest. Ten interfejs użytkownika zachowuje kontekst i fajnie by było, gdyby ten element był bardziej widoczny na Androidzie.

Inteligentny interfejs wyświetlacza na tablecie Pixel

Gdy tablet Pixel jest podłączony do podstawy głośnika w celu ładowania i wyświetlania pokazów slajdów, w rogu pojawia się godzina i spojrzenie, a ikona Cast w prawym górnym rogu pokazuje „ten tablet”.

Dostęp do Asystenta Google po zadokowaniu ładuje interfejs użytkownika dolnego arkusza, który obejmuje całą szerokość ekranu. (Nieznaczne zawężenie nie zaszkodzi.) Jest to przeciwieństwo Nest Hub, który wyświetla skrypty poleceń na górze, podczas gdy Google czerpie inspirację z zakotwiczonych elementów sterujących muzyką. Ekran Teraz odtwarzane jest bardzo podobny do wersji Smart View z dużym obrazem okładki, suwakiem, odtwarzaniem/wstrzymywaniem, odtwarzaniem losowym, przewijaniem do tyłu, a nawet sterowaniem przesyłaniem.

Aplikacje na tablety z Androidem

Google udostępnił również garść plików Nowe aplikacje zoptymalizowane pod kątem tabletówi zauważył, że „ściśle współpracowali z programistami, aby zapewnić, że aplikacje wykorzystują funkcje dużego ekranu, takie jak podzielony ekran i obsługa rysika”.

  • Strona główna Google: Projekt opisany w I/O został oparty na poprzedniej iteracji. to jest Nowy Nadal korzysta z szyny nawigacyjnej, ale wygląda znacznie lepiej z pięcioma zakładkami zamiast tylko dwóch. Widzimy, że ekran Ulubione wykorzystuje dodatkowe miejsce na to, co powinno być świetnym doświadczeniem na tablecie. Przyjrzymy się również interfejsowi użytkownika strumienia kamery.
  • kamera google: Biorąc wskazówki z wersji 8.7 na Pixel 7 i 7 Pro, mamy elementy sterujące aplikacji znajdujące się po lewej stronie. Obejmuje to rozwijane menu dla ustawień w lewym górnym rogu i konsolę w kształcie pigułki.
  • google jeden: Kolejne spojrzenie na aplikację, która jest podobna do strony internetowej i nie została jeszcze opublikowana.
READ  Miyamoto nie był fanem stylu artystycznego Zelda: Wind Waker

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.