Tom Cruise Loppied Studios w SAG-AFTRA Stunt i AI Positions – The Hollywood Reporter

Jak ważna jest kwestia AI dla członków SAG-AFTRA? Co istotne, Tom Cruise zbliżył się do rozprawy przetargowej w czerwcu, aby wezwać Sojusz Producentów Filmowych i Telewizyjnych do wysłuchania obaw związku w tej sprawie, Reporter z Hollywood uczyć się.

To nie jest to Niewykonalna misja Jedyne zmartwienie gwiazdy. Chciał również wezwać AMPTP do poparcia stanowiska związku w sprawie wykonawców.

Cruz skierował również kilka słów do przedstawicieli SAG-AFTRA w związku z delikatną popandemiczną sytuacją w kinach.

SAG-AFTRA czasami wzywa wykonawców podczas sesji negocjacyjnych, aby przedyskutowali kwestie, w których są ekspertami. Każdy członek może poprosić o sesję negocjacyjną dotyczącą leczenia, a związek może ocenić wartość jego udziału. Wydaje się, że związek doszedł do wniosku, że punkt Cruz był wart zachodu. Rozumie się, że żadna inna gwiazda jego kalibru nie była zaangażowana w negocjacje w tym charakterze.

SAG-AFTRA przedstawiła kilka propozycji dotyczących specjalistów od kaskaderów, w tym koordynatorów kaskaderów i wykonawców, których reprezentuje 160-tysięczny związek zawodowy. Związek starał się również stworzyć więcej barier wokół wykorzystania generatywnej sztucznej inteligencji w rozrywce w rozmowach ze studiami i ekranami telewizyjnymi w 2023 r., koncentrując się na zapewnieniu, że wykonawcy otrzymają zgodę i otrzymają odpowiednią rekompensatę, gdy ich występy zostaną wchłonięte przez technologię.

Oczywiście, mimo że Cruz był zaangażowany w rozmowy, po około pięciu tygodniach, Performers Union i AMPTP nie osiągnęły porozumienia przed wygaśnięciem pakietu kontraktów filmowych i telewizyjnych związku w środę wieczorem. Począwszy od 14 lipca wykonawcy zaczęli strajkować w stoczniach studia i siedzibie firmy w Nowym Jorku i Los Angeles i wstrzymywać pracę, co następnie doprowadziło do zamknięć i opóźnień w produkcjach, m.in. Misja niemożliwa 8.

Oprócz lobbowania w studio i wywieszania banerów w imieniu SAG-AFTRA, Cruz zwrócił się podobno do związku o rozważenie zezwolenia aktorom na promowanie filmów podczas strajku, biorąc pod uwagę niestabilny stan kin, oraz o przypomnienie swojemu związkowi, że merchandising jest ważny dla aktorów , zbyt. Czuł się „nieswojo”, mówi źródło, które było obecne.

READ  Royals na żywo: serial Netflix Harry'ego i Meghan zostanie wyemitowany „w przyszłym miesiącu” w wielkim hicie | Królewski | Aktualności

SAG-AFTRA aktualne zasady strajku Zachowaj, że reklama, w tym „konferencje, wywiady, wycieczki lub promocja w mediach społecznościowych jakiejkolwiek uszkodzonej firmy lub pobitych firm”, jest wyraźnie zabroniona podczas przerw w działalności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *