Wygląda na to, że Jennifer Lopez używa zaimków neutralnych płciowo, by przedstawić swojego syna

a Film krążący w TikTok zaczyna wzbudzać zainteresowanie Jennifer LopezAby odkryć fanów, dlaczego zdecydowała się przedstawić swoją córkę, Amy Muniz, używając zaimków neutralnych pod względem płci, a nie w tradycyjny sposób.

Niezwykłe wprowadzenie

Kontrowersje pojawiły się w zeszły czwartek, kiedy piosenkarka wykonała niektóre ze swoich piosenek na stadionie Dodger, aby zabawiać szóstą doroczną galę Blue Diamond, organizowaną przez Los Angeles Dodgers.

W pewnym momencie podczas swojego koncertu 52-letnia piosenkarka zaprosiła swoją 14-letnią córkę Amy Maribel dzielić z nią scenę. Jednak, aby przedstawić ją swoim fanom, wielokrotnie używała zaimków „oni” i „oni”.

„(Ostatni raz) występowaliśmy razem na takim dużym stadionie, jak ten i zawsze proszę ich, żeby ze mną zaśpiewali, ale oni nie chcą. To bardzo szczególna okazja, ponieważ są zajęci, powściągliwi i kosztowni. Kosztują mnie, kiedy wychodzą, ale są warte każdego grosza. Ponieważ są moim ulubionym duetem wszechczasów. Więc jeśli mogę, wspomniałem: „Piosenkarz z Bronxu.

W ten sposób również córka śpiewaczki salsy Marka Antoniusza, Dołączył do show i zachwycił publiczność śpiewając piosenkę Christiny Perry „A Thousand Years”.

Reakcja pojedynczego użytkownika

Po zauważeniu niezwykłego wydarzenia, użytkownik mediów społecznościowych pochwalił inicjatywę piosenkarki, która jest dla niego aktem solidarności na rzecz dziewczyny z powodu jej preferencji seksualnych, które różnią się od większości jej pokolenia.

Tak przedstawia się Amy. To Ji Lou dzielił się tymi informacjami. Miło widzieć, jak wspiera swoją córkę” – powiedziała.

Jak dotąd nikt z zespołu Jennifer Lopez nie zrobił żadnych komentarzy, które popierałyby lub odrzucały wyjaśnienia fanów.

READ  Britney Spears ujawnia surowe wokale w nowej wersji „Baby One More Time”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *