Zwyżka kontraktów terminowych Dow: Zwyżka rynku w kluczowym momencie; Tesla, Inviz Val

Kontrakty terminowe Dow nieznacznie wzrosły w ciągu nocy, podobnie jak kontrakty terminowe na S&P 500 i kontrakty terminowe Nasdaq. Uparty próba giełdy wykazała w środę odporność. Główne indeksy gwałtownie spadły w środę rano, przy odbiciu rentowności obligacji skarbowych i dolara, ale indeksy giełdowe odbiły, zamykając się tylko nieznacznie niżej.
XZwyżka na rynku jeszcze się nie ustabilizowała, choć może się to niedługo stać. Cierpliwość i pieniądze są nadal kluczowe.

Tesla (TSLAŚlizgaj się dalej, z Elonem Muskiem-Świergot (TWTRSaga przejęć jeszcze się nie skończyła. Enfaza energii (ENPH) spadła, przebijając ostatnie dołki w zły dzień dla gry w energię słoneczną.

Nazwy medyczne są dobrze wychowane, w tym Vertex Pharmaceuticals (VRTX), Cigna (CI), Medycyna fali uderzeniowej (SWAV), Zabiegi Sarepta (SRPT), Zdrowie Kardynała (CAH), Opcjonalna opieka zdrowotna (otworzyć) A Nauki neurobiologiczne (NBIX). podczas gdy, na półprzewodnikach (na mnie), Imping (Liczba Pi) A Arista Networks (Sieć) to odporne nazwy techniczne.

Zapasy ropy były silne z OPEC + zgadza się na znaczne ograniczenie produkcji na spotkaniu w środę. ExxonMobil (XOM) wskazał również na dobre wyniki w trzecim kwartale. Akcje XOM migają w środę sygnałem kupna.

Zapasy VRTX i Neurobiological Sciences dostępne pod adresem Tabela liderów IBD, z zapasem PCTY i Shockwave na liście obserwacyjnej. Akcje SWAV, Vertex, Paylocity, Sarepta i Onsemi są w asortymencie wada 50. Akcje Arista Networks, Vertex, On Semiconductor i ENPH są zlokalizowane w IBD Big Cap 20. W połowie była środa Akcje IBD dzisiajz typami akcji Paylocity, Enphase i ANET.

Kontrakty terminowe Dow Jones dzisiaj

Kontrakty terminowe Dow wzrosły o 0,4% w stosunku do wartości godziwej. Kontrakty na S&P 500 wzrosły o 0,45%, a kontrakty na Nasdaq 100 o 0,6%.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych spadła o 2 punkty bazowe do 3,74%.

Pamiętaj, aby pracować przez noc w Kontrakty terminowe Dow Jones i gdzie indziej, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty nakład w kolejnej sesji regularnej Giełda Papierów Wartościowych sesja.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują możliwe do działania akcje giełdowe na IBD Live


Giełda w środę

Bycza oferta giełdy spadła w środę rano, ale główne indeksy oddaliły się od sesyjnych minimów, na krótko osiągając dodatni wynik, po czym wygasły z minimalnymi stratami.

Dow Jones Industrial Average spadł w środę o 0,1% handel na giełdzie. S&P 500 spadł o 0,2%. Indeks Nasdaq Composite spadł o 0,25%. Small cap Russell 2000 strata 0,6%

READ  S&P Case-Shiller uważa, że ​​spadek cen domów może się skończyć

Ceny ropy naftowej w USA wzrosły o 1,4% do 87,76 USD za baryłkę, co oznacza silny tygodniowy wzrost. OPEC+ zgodził się na obniżenie kwot produkcyjnych o dwa miliony baryłek, pod koniec oczekiwań przed środowym spotkaniem.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła o 14 punktów bazowych do 3,76%, niwelując większość strat z tego tygodnia.

ETF-y

pomiędzy Najlepsze ETF-yInnowator IBD 50 ETF (pięćdziesiąt(spadek o 1%, podczas gdy fundusz ETF Innovator IBD Breakout Opportunities)pasować) spadła o 0,4%. iShares Rozszerzony Fundusz Technologii i Oprogramowania (ETF)IGV) wzrosła o 0,45%. VanEck Vectors Semiconductor Corporation (SMH) zyskał 1%.

SPDR S&P Metals & Mining ETF-y (XME) spadła o 0,3%. Fundusz Energetyczny SPDR (SPDR ETF)XLE) o 2,1%, przy czym większość akcji XOM jest w posiadaniu. Fundusz Wyboru Sektora Opieki Zdrowotnej SPDR (XLV) wzrósł o 0,3%.

Akcje odzwierciedlają bardziej spekulacyjne historie, ARK Innovation ETF (do zobaczenia) Tonący 1,8% i ETF ARK Genomics (ARKG) 1,9%. Akcje Tesli nadal dominują wśród funduszy ETF Ark Invest.


5 najlepszych chińskich akcji do obejrzenia teraz


Akcje Exxona

Akcje XOM wzrosły o 4% do 99,12, przedłużając ruch powyżej linii 50-dniowej, a teraz wzrosły o 14% w ciągu tygodnia. Akcje Exxona przełamały trend spadkowy w czteromiesięcznym procesie konsolidacji. Inwestorzy mogą użyć 101,66 jako kolejnego wczesnego wejścia, z 105,67 jako oficjalnym punktem kupna. The siła względna linii Akcje XOM osiągnęły już nowy rekord.

Wyższe ceny energii napędzają niedawne ożywienie akcji Exxon. późno we wtorek, Exxon odnotował dobre wyniki w trzecim kwartale.

Zapasy są solidne

Zapasy VRTX, Neurocrine Bio i Option Care Health są zbliżone do punktów kupna i prawdopodobnie są teraz wykonalne. Akcje SWAV, Cigna i Sarepta są bardzo bliskie możliwości działania na podstawie wpisów w linii trendów. Podobnie jak akcje ANET i On Semiconductor, które mimo niewielkiego wolumenu wysyłały sygnały wczesnego kupna. Akcje PI są blisko.

Strzałka Enfazy

Akcje Enphase spadły o 9,25% do 261,60, przebijając ostatnie minima w największym wolumenie od czasu podwyżki luki dochodowej 27 lipca. Akcje ENPH, które wyjrzały powyżej 50-dniowej linii i we wtorek błysnęły sygnałem kupna, są teraz zdecydowanie poniżej tego kluczowego poziomu, według Analiza MarketSmith.

Pierwszy Solar (FSLR), która przewyższyła krótką konsolidację we wtorek, spadła w środę o 5,9%, a kilka innych zabawek solarnych zostało wyprzedanych.

Tesla Stock

Akcje Tesli spadły o 3,5% do 240,81, ale spadły z najniższego poziomu w ciągu dnia wynoszącego 233,27. W ciągu tygodnia akcje TSLA spadły o 9,2%, powiększając swoje znaczne straty od powrotu do niższego poziomu 21 września. Akcje wciąż chwieją się po słabych dostawach w trzecim kwartale w niedzielę, odzwierciedlając słaby popyt w Chinach.

READ  Eddie Wu przygotowuje się do kierowania imperium Alibaba, które zostało zbudowane z mentorem Jackiem Ma

Tymczasem deklarowany zamiar dyrektora generalnego Elona Muska, aby przejść do przodu z umową o wartości 44 miliardów dolarów, budzi obawy, że sprzeda więcej akcji TSLA, aby za to zapłacić.

Saga przejęcia Musk-Twittera jeszcze się nie skończyła. Podczas gdy Musk mówi, że jest gotów kontynuować oryginalną umowę o wartości 54,20 USD za akcję, Twitter nie tylko uwierzy mu na słowo i zgodzi się przerwać postępowanie sądowe. Obie strony prowadzą rozmowy w celu uzgodnienia warunków dających realne gwarancje.

Za kilka dni Musk może mieć Twittera.

Ale na razie proces przejęcia Musk-Twittera ma się rozpocząć 17 października. Prawnicy Twittera zwolnią Muska od czwartku, choć kwestią otwartą pozostaje, czy rzeczywiście się pojawi.

Akcje Twittera spadły o 1,35% do 51,30. To po 22% wzroście do 52 we wtorek, po wycofaniu się Muska.


Tesla kontra BYD: Którego giganta EV najlepiej kupić?


Analiza wzrostu rynku

Próba rajdu na giełdzie osiągnęła ważny punkt zwrotny. Czy to początek znaczącego trendu wzrostowego, czy tylko krótkotrwałe odbicie od warunków wyprzedaży?

Środowa procedura nie odpowiadała na te pytania, ale była zachęcająca.

Rynek zanotował znaczne wzrosty w poniedziałek i wtorek. W środę byki pokazały, że nie poddadzą się przy pierwszych oznakach kłopotów.

Wszystkie indeksy Dow Jones, S&P 500 i Nasdaq spadły na otwarciu do swoich 21-dniowych średnich kroczących i szybko zrezygnowały z większości wtorkowych wzrostów. Ale systematycznie odrabiali straty i osiągnęli dodatni wynik, zanim w ostatniej chwili wrócili do czerwonego.

Indeksy Dow Jones i S&P 500 na krótko pojawiły się powyżej swoich 21-dniowych linii, podczas gdy zbliżał się indeks Nasdaq Composite.

Russell 2000 udaje się utrzymać go przez 21 dni, co zapowiada się na kluczowy poziom krótkoterminowy dla wszystkich wskaźników.

W środę przegrani z łatwością pokonali zwycięzców, ponieważ szerokość rynku była słabsza, niż mogłyby to sugerować indeksy zamknięcia.

Tymczasem niższa rentowność 10-letnich i słabszy dolar były głównymi katalizatorami wzrostu na rynku w poniedziałek i wtorek. Nie jest więc niespodzianką, że akcje wyprzedały się w środę rano przy rentowności obligacji skarbowych i zwrotu dolara.

READ  5 rozszerzeń ChatGPT, które robią to, co obiecują

Główne indeksy odrobiły straty, choć rentowności pozostały blisko sesyjnych maksimów. Może się to zdarzyć w konkretnym dniu. Jednak w miarę upływu czasu akcje raczej nie wzrosną, a nawet utrzymają się w górę, jeśli rentowności obligacji skarbowych wzrosną.

Główne sektory

Akcje ropy, gazu i węgla, takie jak Exxon, rosną dzięki odbiciu cen energii.

Nazwy medyczne, takie jak Vertex i Option Care Health, utrzymują się stosunkowo dobrze, nawet na najniższych poziomach rynku dnia bieżącego. Podobnie jak akcje Arista, PCTY i ON. Powstaje kilka zabaw rolniczych i mineralnych.

Wiele akcji blue chipów gwałtownie spadło, przynajmniej w ciągu dnia. Niektóre nadal mają dobre wykresy, podczas gdy inne, takie jak akcje ENPH, poniosły poważne szkody.

Inwestorzy mogą teraz wyszukiwać plik Dzień kontynuacji Aby potwierdzić nowy marsz. Piątkowy raport o zatrudnieniu może być katalizatorem silnego wzrostu na rynku lub intensywnej sprzedaży.

Kolejny dzień będzie pozytywnym znakiem, ale nie jest gwarancją. W tej chwili próba rajdu na giełdzie wciąż trwa w warunkach ostrej bessy.


Czas na rynek dzięki strategii rynkowej ETF firmy IBD


Co teraz robisz

Inwestorzy muszą być cierpliwi. Próba zwyżek na rynku przyniosła w tym tygodniu znaczne wzrosty, ponieważ pewna liczba wiodących spółek zrealizowała lub zbliżyła się do punktów kupna. Ale nic nie wskazywało na to, że pozostała u władzy.

Pozostaje być w pełni pieniężną lub przy minimalnej ekspozycji, rozsądną strategią. Jeśli okaże się to znaczącym wzrostem na rynku, po kolejnym dniu będzie mnóstwo okazji.

Inwestorzy, którzy w tym tygodniu dostali obiecujące nazwiska, powinni być przygotowani na wyjście, jeśli transakcje obrócą się przeciwko nim.

Biorąc to pod uwagę, pewny wzrost na giełdzie może nastąpić w każdej chwili. Wiele akcji wykazuje siłę i prawdopodobnie będzie to możliwe przy większej sile rynkowej. Dlatego inwestorzy muszą pozostać w kontakcie i pracować nad swoimi listami obserwacyjnymi.

Czytać Wielkie zdjęcie Codziennie nadążać za trendami na rynku, akcjami i wiodącymi sektorami.

Proszę śledzić Eda Carsona na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Aktualizacje giełdowe i nie tylko.

Może Ci się spodobać:

Chcesz szybko zyskać i uniknąć dużych strat? Wypróbuj SwingTrader

Najlepsze akcje wzrostowe do kupowania i oglądania

IBD Digital: odblokuj notowania giełdowe IBD Premium, narzędzia i analizy już dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *