x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Ubezpieczenie OC Liberty Direct

19.08.2013, 13:56 przez marta

Ubezpieczenie OC Liberty Direct wyróżnia się najwyższymi na rynku limitami holowania pojazdów biorących udział w wypadku. Liberty OC sprzedaje z gratisowym ubezpieczeniem assistance – w wariancie Mini Assistance, gwarantującym pełną pomoc informacyjną, a także pomoc serwisową w razie kolizji na drodze: w jego ramach Liberty Direct zorganizuje oraz pokryje koszty naprawy pojazdu na miejscu zdarzenia oraz holowania pojazdu ubezpieczonego oraz poszkodowanego.


Sprawdź składkę u konsultanta Liberty Direct

Kalkulator OC Liberty Direct

Specjalnie dla użytkowników FURORA.TV
Ubezpieczenie OC od 313 zł na rok! 

Kalkulator OC AXA


Do zalet OC Liberty należy niewątpliwie, jak zapewnia na swojej stronie ubezpieczyciel, składka nawet do 50% niższa niż o tradycyjnych ubezpieczycieli oraz korzystne warunki dla pojazdów biorących udział w wypadku.

Czy można kupić ubezpieczenie OC Liberty Direct na raty?

Ubezpieczenie OC Liberty Direct można kupić na raty. Liberty akceptuje płatność w dwóch ratach.

Kalkulator OC Liberty Direct

Kalkulator OC Liberty pozwala na wyliczenie składki OC Liberty oraz składki AC Liberty w mniej niż 2 minuty. Przed rozpoczęciem obliczeń, można przeczytać, jakie dokumenty będą nam potrzebne. Liberty kalkulator OC jest wygodny w użyciu, pytania są jasne, wszystkie pola znajdują się na jednej stronie. Jednak ilość danych niezbędnych do wyliczenia składki Liberty jest większa niż np w kalkulatorze OC PZU.

Po wypełnieniu wszystkich pól otrzymujemy ceny OC Liberty, a także ceny Autocasco Liberty, które możemy przeliczać dowolnie, w zależności od płatności na raty oraz wybranych dodatkowych opcji. Otrzymaną kalkulację możemy zapisać.

Do ubezpieczenia OC Liberty Direct można dokupić następujące dodatkowe ubezpieczenia:

- Ubezpieczenie Premium Assistance Liberty Direct: działające na terenie Polski oraz całej Europy ubezpieczenie zapewniające pomoc w razie nieprzewidzianych sytuacji na drodze, takich jka brak paliwa czy awaria. W jego ramach Liberty Direct organizuje i pokrywa koszty naprawy samochodu na miejscu zdarzenia, w razie potrzeby odholuje pojazd do wskazanego warsztatu, pomoże w wymianie koła, przy zatrzaśnięciu kluczyków, awarii oświetlenia czy akumulatora. Liberty Oferuje auto zastępcze, opiekę nad dziećmi oraz opłaca nocleg, przewóz medyczny i hospitalizację.

- Ubezpieczenie NNW Liberty Direct: to ochrona ubezpieczeniowa dla kierowcy i pasażerów, działająca nie tylko w czasie korzystania z samochodu, lecz również w trakcie wysiadania z niego i wsiadania oraz naprawy pojazdu w trasie. Maksymalna suma ubezpieczenia to 20 000 zł na osobę.

- Ubezpieczenie Opony Assistance Liberty Direct: to ubezpieczenie zapewniające pomoc w razie uszkodzenia lub przebicia opon. Ochrona ubezpieczeniowa działa na Tereni Polski i Europy i obejmuje zorganizowanie i pokrycie kosztów naprawy opon, odholowanie pojazdu w przypadku uszkodzenia więcej niż 1 koła, pomoc w wymianie oraz pomoc informacyjną.

Pakiet OC AC Liberty Direct

Pakiet OC i AC w Liberty Direct to kompleksowe ubezpieczenie samochodu, od szkód takich jak: zniszczenie, utrata pojazdu i jego wyposażenia (w tym szyb) na skutek wypadku, zniszczenia pojazdu przez osoby trzecie, a także od szkód powstałych wskutek działania nieprzewidzianych warunków atmosferycznych: gradu, huraganu, pożaru. Autocasco Liberty Direct chroni także przed finansowymi skutkami kradzieży pojazdu. Ochroną ubezpieczeniową objęte są szkody powstałe na terenie Europy. Do pakietu OC AC Liberty Direct gratis dodaje ubezpieczenie Mini Assistance, obejmujące pełną pomoc informacyjną oraz pomoc serwisową.

Do zalet ubezpieczenia OC i Autocasco Liberty należy ubezpieczenie szyb i kradzieży w ramach AC Standard, swobodny wybór warsztatu naprawczego, a także szeroki zakres terytorialny – Polska i Europa, bez żadnych dopłat. Ubezpieczający ma wybór opcji: Warsztat Plus naprawa auta z zastosowaniem oryginalnych części w ASO lub też warsztat rozliczenie części bez potrącenia amortyzacji.

Przykładowe składki OC AC Liberty Direct

Obliczyliśmy, wykorzystując licznik OC Liberty Direct, ceny ubezpieczeń komunikacyjnych dla przykładowego kierowcy.

Jest nim urodzony w 1986 roku mieszkaniec Piły, kawaler z prawem jazdy od 2009 roku i 30% zniżką na oc i ac. Chce ubezpieczyć Opla Corsę 1.2 D z 2007  roku, który napędzany benzyną przejechał 60 000 km. 

Za ubezpieczenie OC Liberty Direct zapłaci on 643,95 zł. Jeśli zdecyduje zapłacić za OC Liberty na dwie raty, będzie go to kosztować 745,62 zł.

Za ubezpieczenie OC i AC Optymalny wraz z NNW oraz Opony Assistance kierowca ten zapłaci 1 227,75 zł. Jeśli zadecyduje się na kupno OC AC Liberty na dwie raty, zapłaci łącznie 1421,62 zł.

Podobne artykuły

Finanse
Ubezpieczenie OC PZU
brak komentarzy
Aktualności
Ile naprawdę można zaoszczędzić na OC i AC - 400 zł czy 4 000 zł?
5 komentarze

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.