x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Ubezpieczenie OC Warta

10.09.2013, 12:13 przez marta

Ubezpieczenie OC Warta to prosty produkt, z Assistance ale bez Zielonej Karty. Co ważne - nie do kupienia przez internet!


Specjalnie dla użytkowników FURORA.TV
Ubezpieczenie OC od 313 zł na rok! 

Kalkulator OC AXA

Ubezpieczenie OC Warta warto wziąć pod uwagę, jeśli szybko chcemy wypracować zniżki za bezszkodową jazdę. Jak można przeczytać na stronie Warty, u innych ubezpieczycieli zwykle po trzech latach bezszkodowej jazdy można liczyć na 30% zniżki w ubezpieczeniu auta. Przychodzący do Warty klienci, już po 3 latach jazdy bez wypadku, mogą liczyć na 60% zniżki OC. Ponadto, osoby w wieku powyżej 35 lat nie muszą spełniać warunku wcześniejszego posiadania umów OC. Oznacza to, że wystarczy legitymować się bezszkodowym doświadczeniem w jeździe np. autem służbowym, żeby mniej płacić ubezpieczając auto prywatne.

Warta OC to, prócz spełnienia ustawowego obowiązku, także pomoc Assistance. W jej ramach telefoniczny konsultant krok po kroku wyjaśni, co należy zrobić po wypadku oraz zorganizuje holowanie auta, ale tylko do 100 km. Dopłacając 82 zł za szerszy wariant assistance „Złoty", można wydłużyć ten limit do 200 km i liczyć na pomoc nie tylko po wypadku, ale też awarii, w przypadku braku paliwa czy przedziurawienia opony. Wariant Złoty można dokupić do OC Warta bez względu na wiek samochodu. Trzeba pamiętać także o tym, że – jak wynika z informacji na stronie ubezpieczyciela - Zieloną Kartę należy dokupić osobno (zwykle u innych ubezpieczycieli jest ona dodawana gratis do ubezpieczenia OC).

Czy można kupić ubezpieczenie OC Warta na raty?

UbezpieczenieOC Warta można kupić na raty. Jest możliwy zakup OC Warta na 2 raty albo na 4 raty. Pamiętać jednak trzeba, że płacąc za Warta OC jednorazowo, można otrzymać dodatkowe 5% zniżki.

Kalkulator OC Warta

Niestety, Warta nie działa w systemie direct – znaczy to, że nie sprzedaje ubezpieczeń komunikacyjnych przez Internet i, co się z tym wiąże, nie udostępnia narzędzia takiego jak kalkulator OC Warta. Szkoda, bo możliwość samodzielnego wyliczenia swojej składki ubezpieczenia OC Warta, choćby po to, by porównać z cenami innych ubezpieczycieli, jest dla wielu kierowców bardzo cenna. Ceny OC Warta możemy poznać jedynie kontaktując się z agentem ubezpieczeniowym.

Do ubezpieczenia OC Warta można dokupić następujące ubezpieczenia komunikacyjne:

Warta Opony - to oferta tylko dla klientów, przedłużających Warta OC komunikacyjne na kolejny rok. Ubezpieczenie gwarantuje zorganizowanie i pokrycie kosztów pomocy np. w razie przedziurawienia koła w czasie jazdy. Pomoc jest udzielana bez względów na liczbę zgłoszeń w ciągu roku

Proste ubezpieczenie na wypadek kradzieży – to również ubezpieczenie Warta przeznaczone tylko dla stałych Klientów, przedłużających Warta OC komunikacyjne na kolejny rok. Jest to proste ubezpieczenie, zapewniające wypłatę z góry określonej kwoty w razie kradzieży samochodu. Co ważne, ubezpieczenie działa nie tylko w Polsce, ale też na całym terytorium Europy.

Pakiet OC AC Warta

Ubezpieczenie AC Warta można kupić w jednym z dwóch wariantów: Warta AC Stadard i Warta AC Komfort. W wariancie Warta AC Standard, ubezpieczenie można łatwo dostosować do potrzeb i zasobności portfela. Warta Autocasco Komfort to najszerszy zakres ubezpieczenia auta: bez udziałów własnych, z naprawą w ASO czy ubezpieczeniem bagażu w cenie. Idealne dla posiadaczy stosunkowo nowych, zadbanych aut.

Podobne artykuły

Finanse
Ubezpieczenie OC Axa Direct
brak komentarzy
Aktualności
Ile naprawdę można zaoszczędzić na OC i AC - 400 zł czy 4 000 zł?
5 komentarze

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.