x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Ubezpieczenie OC Gothaer

18.09.2013, 13:31 przez marta

Gothaer to stosunkowo młody gracz na polskim rynku ubezpieczeń komunikacyjnych, a już zdążył zostać doceniony za szeroki pakiet OC Gothaer.


Specjalnie dla użytkowników FURORA.TV
Ubezpieczenie OC od 313 zł na rok! 

Kalkulator OC AXA

Ubezpieczenie OC Gothaer zostało uwzględnione na trzecim miejscu w rankingu Polskiej Izby Motoryzacji najlepszych pakietów OC na rynku (listopad 2012 r.). OC Gothaer zostało docenione za szeroką ofertę pakietu OC - bez dodatkowych opłat (na przykład Assistance).

Każdy pakiet Gothaer OC zawiera dodatkowe darmowe ubezpieczenie Gothaer Assistance Podstawowy, zapewniające holowanie pojazdu po wypadku, (również i pojazdu uszkodzonego przez samochód sprawcy) lub drobną naprawę na miejscu zdarzenia, a także szeroką pomoc informacyjną. Skorzystanie z ww. usługi nie obciąży umowy ubezpieczenia OC.

Jakie zniżki oferuje OC Gothaer?

Gothaer OC to także możliwość skorzystania z wielu zniżek przy naliczaniu składki, między innymi: za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia w ogóle, za jednorazową opłatę składki, za wiek posiadacza pojazdu powyżej 30 lat, za wiek pojazdu. Gothaer honoruje zniżki za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia wypracowane w innych zakładach ubezpieczeń.

Ubezpieczenie Gothaer OC obowiązuje nie tylko na terenie Polski, ale również we wszystkich krajach Unii Europejskiej, a także na terenie Norwegii, Lichtensteinu, Islandii, Szwajcarii, Chorwacji, Andory i Serbii.

Czy można kupić OC Gothaer na raty?

Tak, składki OC Gothaer można opłacić w ratach.

Kalkulator OC Gothaer

Niestety, Gothaer nie sprzedaje swoich ubezpieczeń przez Internet, dlatego też próżno szukać w sieci czegoś takiego jak kalkulator OC Gothaer. By obliczyć swoje składki OC Gothaer i poznać ceny OC Gothaer, należy skontaktować się agentem Gothaer.

Pozostałe ubezpieczenia komunikacyjne Gothaer

Gothaer TU SA oferuje, prócz obowiązkowego dla każdego posiadacza samochodu ubezpieczenia OC, także wiele innych ubezpieczeń komunikacyjnych. Oto ich krótkie zestawienie:

Ubezpieczenie AC Gothaer: chroni ubezpieczony samochód przed kradzieżą, zniszczeniem lub uszkodzeniem. Kupując ubezpieczenie Autocasco Gothaer można samodzielnie określić zakres ochrony ubezpieczenia. Konstruując ubezpieczenie Gothaer AC można uwzględnić:

- odstąpienie od zmniejszania sumy ubezpieczenia o wypłacone odszkodowania,

- zniesienie amortyzacji części zamiennych i zespołów przeznaczonych do wymiany;

- opcję „szkody drobnej”, jej wykupienie której daje podwójną korzyść. Z jednej strony chroni zniżkę AC w kolejnym okresie ubezpieczenia w przypadku szkody zgłoszonej z ubezpieczenia AC, o wartości poniżej 1 500 zł. Z drugiej strony, gwarantuje szybszą, uproszczoną likwidację szkody,

- zniesienie udziału własnego w szkodzie;

- opcję „utraty kluczyków

- opcję „gwarantowanej sumy ubezpieczenia”, polegającą na utrzymaniu wartości pojazdu z dnia zawarcia umowy ubezpieczenia przez cały okres trwania umowy.

Ponadto, Gothaer AC to dodawane bezpłatnie do Autocasco Gothaer ubezpieczenie Assistance Podstawowy, zapewniające holowanie pojazdu po wypadku lub drobną naprawę na miejscu zdarzenia oraz pomoc informacyjną. Gothaer wyróżnia się najwyższymi na rynku zniżkami za lojalność: nawet do 20% - w ten sposób promowani są długoletni klienci za kontynuowanie ubezpieczenia AC w Gothaer TU S.A. Dodatkowe zniżki AC Gothaer można dostać za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia (już po pierwszym roku), za jednorazową opłatę składki, za wiek posiadacza pojazdu powyżej 36 lat, za wiek pojazdu, za kontynuację umowy. Ubezpieczenie Gothaer Autocasco dostępne jest w różnych wariantach: zakres ograniczony (zabezpiecza pojazd przed uszkodzeniem zniszczeniem, ale nie przed kradzieżą), zakres pełny (kompleksowa ochrona ubezpieczeniowa) oraz wariant Serwis albo wariant. By poznać ceny AC Gothaer, niestety nie da się skorzystać z narzędzia, jakim jest kalkulator OC Gothaer, trzeba udać się do agenta.

Ubezpieczenie Gothaer Assistance Podstawowy: to ubezpieczenie dodawane jest bezpłatnie do AC Gothaer lub OC w Gothaer TU S.A. Zapewnia organizację oraz pokrycie kosztów pomocy niezbędnej z powodu wypadku ubezpieczonego pojazdu.

Ubezpieczenie Gothaer Assistance Plus: ochrona ubezpieczeniowa obejmuje organizację i pokrycie kosztów pomocy niezbędnej z powodu wypadku, awarii lub kradzieży ubezpieczonego samochodu. Ubezpieczenie Gothaer Assistance Plus jest dostępne w wersji STANDARD oraz wersji LUX, których zakres jest identyczny, różnią się jedynie limitami przypadającymi na poszczególne usługi. Zakres ubezpieczenia Gothaer Assistance Plus obejmuje pomoc informacyjną, techniczną, finansową i prawną, pomoc w podróży, pomoc medyczną w RP oraz za granicą, a także pomoc dla zwierząt. Gothaer oferuje możliwość ubezpieczenia krótkoterminowego - wykupienie polisy Assistance na 30 dni lub więcej, np. na czas urlopu.

Ubezpieczenie Szyb: ubezpieczenie to obejmuje przednie, tylne i boczne szyby pojazdów i chroni je na wypadek stłuczenia lub uszkodzenia. Zakres ubezpieczenia obejmuje organizację naprawy lub wymiany uszkodzonych szyb oraz pokrycie kosztów naprawy lub wymiany szyb. Naprawy wykonywane są przez firmę "NordGlass Serwis Szyb Samochodowych".

NNW Kierowcy i pasażerów: zabezpiecza w takich sytuacjach jak: wypadek drogowy, wsiadanie i wysiadanie z samochodu, załadunek i rozładunek, wybuch lub pożar pojazdu. Zakres ubezpieczenia obejmuje świadczenie z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu spowodowanego nieszczęśliwym wypadkiem; świadczenie z tytułu śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku oraz zwrot udokumentowanych kosztów nabycia środków pomocniczych. Ubezpieczenie NNW Gothaer zapewnia ochronę obowiązującą na całym świecie. Można je kupić jako samodzielny produkt, bez konieczności posiadania innego ubezpieczenia w Gothaer TU S.A., a także zawrzeć umowę krótkoterminową.

Podobne artykuły

Finanse
Ubezpieczenie OC Axa Direct
brak komentarzy
Aktualności
Ile naprawdę można zaoszczędzić na OC i AC - 400 zł czy 4 000 zł?
5 komentarze

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.