Pulsar - Nissan z charakterkiem

03.09.2014, 20:02 przez Bogusław Korzeniowski

Zaangażowanie Nissana w innowacyjność i rozwój technologii sprawiły, że w ciągu ostatnich siedmiu lat marka zmieniła oblicze segmentu samochodów rodzinnych. Teraz, wykorzystując to samo podejście do stylistyki oraz oryginalny sposób myślenia, którego owocem była cała gama crossoverów, Nissan poszerza swoje portfolio produktów o kolejny model – atrakcyjnego i zupełnie nowego rodzinnego hatchbacka o nazwie Pulsar.

Odważne wzornictwo, innowacyjne rozwiązania techniczne oraz najobszerniejsze w tej klasie wnętrze nowego Nissana Pulsar nadadzą segmentowi C nowy wymiar. Nabywcy mogą spodziewać się wszystkich znanych już atutów marki w nowym, eleganckim opakowaniu.

Wprowadzając model Pulsar, Nissan potwierdza swoje śmiałe ambicje oferowania przemyślanych rozwiązań stylistycznych oraz innowacji technicznych możliwie najszerszemu gronu użytkowników. Model został zaprojektowany tak, aby trafić w gusta różnych nabywców – od osób, które pragną zamienić pojazd segmentu D na samochód o nieco mniejszych wymiarach, po rodziny, które nie mieszczą się już w autach segmentu B. Pulsar jest doskonałym przykładem kompetencji Nissana w dziedzinie projektowania i oferuje wiele ciekawych rozwiązań technicznych. Dzięki bardzo wysokiej jakości zastosowanych materiałów oraz precyzji montażu Pulsar zapewnia swoim użytkownikom wrażenia z jazdy zarezerwowane wcześniej dla właścicieli modeli z wyższych segmentów, w dodatku w przystępnej ceni.

Pulsar, którego można natychmiast rozpoznać po typowym dla marki Nissan motywie litery V na kracie wlotu powietrza, światłach do jazdy dziennej w kształcie bumerangu oraz odważnie zarysowanych, muskularnych krągłościach, został zaprojektowany i skonstruowany specjalnie dla europejskich klientów i będzie produkowany w zakładach Nissana w Barcelonie. 

czytaj dalej »

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Premiery

Aktualności

Copyright © 2020 CR PLUS Sp. z o.o.