Zagraj z orkiestrą i Renault o rajdową przygodę z Krzysztofem Hołowczycem

11.01.2017, 11:47 przez Dawid

Krzysztof Hołowczyc, ambasador rajdowego cyklu Dacia Duster Cup, może zostać Twoim kierowcą! Osoby, które wezmą udział w tegorocznej charytatywnej aukcji internetowej WOŚP, mogą wylicytować specjalny przejazd samochodem Dacia Duster Cup z Krzysztofem Hołowczycem po torze off-roadowym. Renault Polska przekazało na licytację rajdową przygodę z Krzysztofem Hołowczycem specjalną wersją samochodu Dacia Duster Cup. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w tym roku po raz 25. Zebrane fundusze zostaną przekazane dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

To już kolejny nasz udział w tej wspaniałej inicjatywie. Cieszymy się, że mamy szansę przekazać na licytację atrakcyjną nagrodę, przejażdżkę z mistrzem rajdowym i ambasadorem naszego nowego cyklu rajdowego Dacia Duster Cup – mówi Grzegorz Zalewski, dyrektor generalny Terytorium East. – Mam nadzieję, że aukcja spotka się z dużym zainteresowaniem i będziemy mogli przekazać na tegoroczne cele Wielkiej Orkiestry jak największą kwotę. 
Zainteresowani licytacją mogą wziąć udział w charytatywnej aukcji internetowej WOŚP na Allegro, pod adresem:

http://aukcje.wosp.org.pl/rajdowe-emocje-dacia-duster-cup-z-holowczycem-i4075198

Przejazd odbędzie się po torze off-roadowym, znajdującym się na terenie Szkoły Bezpiecznej Jazdy Renault w Warszawie, w terminie dogodnym dla obu stron.


Biorąc udział w tej licytacji, dajemy szansę innym na lepsze życie. Myślę, że ta rajdowa przygoda będzie bardzo ekscytującym przeżyciem, nawet dla osób, które na co dzień nie mają związku ze sportem – mówi Krzysztof Hołowczyc.


Krzysztof Hołowczyc jest ambasadorem cyklu rajdowego Dacia Duster Cup.

Dacia Duster Cup to auto, które zostało wyposażone w rajdowy pakiet startowy (m.in.: homologowaną klatkę bezpieczeństwa, sportowe kubełkowe fotele, 6-punktowe pasy bezpieczeństwa, sportową kierownicę i system gaśniczy). Z wnętrza usunięto wszelkie zbędne wyposażenie i wygłuszenia w celu obniżenia wagi auta. Cała karoseria została wzmocniona, aby zniosła pokonywanie trudnych rajdowych tras. Podwozie zostało zabezpieczone płytami aluminiowymi przed możliwymi uszkodzeniami podczas jazdy w terenie. Zastosowano większe i agresywniejsze koła, gumowe chlapacze i sportowy układ sterowania załączenia tylnego napędu. Zawieszenie zostało zmodyfikowane, zamontowano wzmocnione wahacze oraz sportowe, dedykowane amortyzatory Reiger. Silnik wyposażony został w nowy program sterowania wtryskiem i wydajniejszy filtr powietrza wraz z całym układem dolotowym.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Premiery


Aktualności

Copyright © 2018 CR PLUS Sp. z o.o.