Renault Trezor

03.02.2017, 11:26 przez Dawid

Jury Międzynarodowego Festiwalu Motoryzacji nagrodziło Renault TREZOR tytułem Najpiękniejszego Samochodu Koncepcyjnego roku 2016. Renault TREZOR jest elektrycznym samochodem klasy GT, stanowiącym ucieleśnienie designu i technologii przyszłych modeli Renault.

NAGRODA DLA RENAULT TREZOR
Paryż - Podczas oficjalnej gali 32. Międzynarodowego Festiwalu Motoryzacji w Pałacu Inwalidów model Renault TREZOR został uhonorowany nagrodą dla najpiękniejszego samochodu koncepcyjnego roku 2016.

Pragnę niniejszym podziękować jury za tę nagrodę, która będzie dla nas zachętą do kontynuowania naszej strategii w zakresie designu - powiedział Laurens van den Acker, dyrektor ds. designu przemysłowego Renault. – TREZOR ze swym pełnym mocy i zmysłowości stylem wskazuje kierunek rozwoju designu i technologii w naszych przyszłych modelach. TREZOR inauguruje także cały cykl nowych samochodów koncepcyjnych. Jury przyznało Renault TREZOR nagrodę za jego wyjątkowe, przesycone zmysłowością i elegancją piękno. To samochód koncepcyjny w pełnym tego słowa znaczeniu. Największe wrażenie zrobiła na nas spójność tego auta jako całości, jak również dbałość o stylistyczne detale. Jest to piękny przejaw kreatywności, który – mamy nadzieję – stanie się inspiracją dla przyszłych modeli marki Renault – podkreślił Rémi Depoix, dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Motoryzacji.

RENAULT TREZOR – ZWIASTUN STYLISTYCZNYCH TRENDÓW W PRZYSZŁYCH MODELACH RENAULT
Renault TREZOR jest autem o prostych, ciepłych i zmysłowych kształtach, którego charakterystyczny dla marki przód przyciąga uwagę światłami w kształcie litery „C”. To „stylistyczne DNA” będzie służyć za źródło inspiracji przy tworzeniu jeszcze płynniejszego i dojrzalszego designu przyszłych modeli Renault.

Design wnętrza Renault TREZOR jest skoncentrowany na przyjemności prowadzenia, zwłaszcza dzięki dużemu dotykowemu ekranowi, który „otacza” kierowcę, potęgując efekt kokpitu. Ten dotykowy interfejs, personalizowalny i zapewniający dostęp do mobilnych technologii, harmonijnie łączy się ze szlachetnymi i ciepłymi materiałami, takimi jak drewno i skóra. Wnętrza przyszłych modeli Renault będą też inspirowane aktualnymi trendami stylistycznymi i technologicznymi, ze szczególnym naciskiem na czystość linii, wyrafinowanie i mobilne technologie. W ramach Międzynarodowego Festiwalu Motoryzacji Renault TREZOR będzie pokazywane przed Pałacem Inwalidów, obok innych samochodów koncepcyjnych wybranych przez jury. Ekspozycja ta, otwarta dla publiczności, jest czynna od 1 do 5 lutego br. Więcej informacji można uzyskać pod adresem: 
www.festivalautomobile.com

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Premiery


Aktualności

Copyright © 2018 CR PLUS Sp. z o.o.