C-Aircross Concept - Kompaktowy SUV Citroena

07.02.2017, 10:51 przez Dawid

Citroën prezentuje C-Aircross Concept - samochód koncepcyjny o silnej osobowości – ukazujący wizję kompaktowego SUV-a. Nowy model jest dowodem zdolności Citroëna do wyróżniania na tle rynkowej oferty. Oryginalna stylistyka i koncept nadwozia wnosi do typowej dla SUV-a dynamiki, płynną aerodynamiczną linię i świeżość kolorów.

Wnętrze C-Aircross Concept, niezwykle przestronne i wręcz skąpane w świetle, z ciepłymi materiałami wykończeniowymi oraz ułatwiającymi życie technologiami jest kolejnym przykładem wdrażania programu Citroën Advanced Comfort®.Zaprezentowany w ramach światowej premiery podczas Salonu Samochodowego w Genewie 7 marca br. C-Aircross Concept stanowi zapowiedź ofensywy Citroëna w segmencie SUV-ów.

Citroën prezentuje w ramach światowej premiery niezwykle śmiały samochód koncepcyjny o wyrazistej osobowości. C-Aircross Concept pokazuje jak francuska marka interpretuje kompaktowego SUV-a z segmentu B a nowy concept car rozpoczyna nowy etap we wdrażaniu strategii produktowej. Sylwetka modelu, zaprojektowana z myślą o sprzedaży na różnych rynkach, stanowi zapowiedź ofensywy w segmencie SUV-ów. Jego jedyna w swoim rodzaju osobowość nawiązuje do stylu nowego Citroëna C3.

- Wyrazista STYLISTYKA SUV-a: C-Aircross Concept zdecydowanie wyróżnia się w świecie SUV-ów dzięki energetycznemu, oryginalnemu i świeżemu stylowi. Oryginalna bryła zwraca uwagę równowagą między elementami ochronnymi a płynnością kształtów. Śmiałe, obszerne przetłoczenia nowoczesnej sylwetki nadwozia kontrastują z mocnymi akcentami graficznymi i barwnymi detalami. Sylwetka auta zapowiada przestronne wnętrze, w którym oszczędna stylistyka, użyte kolory i materiały tworzą odprężającą atmosferę z nutą high tech.
- KOMFORT nowoczesnego SUV-a: przeciwstawne drzwi Citroëna C-Aircross Concept otwierają się na minimalistycznie zaaranżowaną kabinę, wprost zapraszając do beztroskiego wyruszenia na spotkanie przygody. Samochód oferuje dużą ilość miejsca, obszerne, oryginalnie tapicerowane siedzenia i mnóstwo światła dzięki otwieranemu, panoramicznemu dachowi. We wnętrzu znajdziemy wszystkie kluczowe elementy programu Citroën Advanced Comfort®  z szeregiem zaawansowanych technologii ułatwiających codzienne użytkowanie samochodu, takich jak : wyświetlacz Head-Up Display, nawiązujący estetyką do zestawu wskaźników, jednoramienna kierownica z intuicyjnymi przełącznikami, kamera cofania czy indukcyjna ładowarka do smartfonów.

„Model koncepcyjny C-Aircross stanowi zapowiedź kontynuacji ofensywy produktowej Citroëna na rynkach całego świata. Stylem nawiązuje do Nowego C3 i proponuje nową wizję kompaktowych SUV-ów, bezpiecznych i przebojowych. Spełnia również założenia programu Citroën Advanced Comfort®, a jego przestronne wnętrze kusi obietnicą relaksującego komfortu.”

Linda JACKSON - Dyrektor Generalny Marki Citroën

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Premiery

Aktualności

Copyright © 2019 CR PLUS Sp. z o.o.