World Cup Daily: Brazylia i Chorwacja podążają różnymi drogami do ćwierćfinału

Mimo że Brazylia vs. nie łamiąc potu Korea Południowa w poniedziałek, Chorwacja Musiał iść na karę z Japonia aby zachować swoje miejsce Mistrzostwa Świata ćwierćfinał.

Dwie zwycięskie drużyny spotkają się w piątek (piątek).10:00 ET w FOX i aplikacji FOX Sports)

Oto wszystko, co wydarzyło się na mundialu w poniedziałek i co obejrzeć we wtorek.

Chorwacja 1 (3), Japonia 1 (1)

W 90 minutach regulaminowego czasu gry i 30 minutach dogrywki Japonia okazała się groźnym przeciwnikiem dla Chorwacji.

Jednak kiedy przyszedł czas na wykonanie rzutów karnych, Japonia wydawała się być poza swoją strefą komfortu, ponieważ spudłowała trzy z czterech prób. To było łamiące serce zakończenie Niebieski samurajNiesamowity przepływ

Najważniejsze wydarzenia Japonia-Chorwacja

Chorwacja pokonała Japonię po rzutach karnych.

Brazylia 4, Korea Południowa 1

Korea Południowa nie była najlepszym papierkiem lakmusowym dla Brazylii w 1/8 finału. Ale nie popełnij błędu: występ Brazylii w czterech meczach niczego nie zdradził, zwłaszcza jej zdolności do utrzymania dominacji. Neymara Z powrotem na kolanach.

Chorwacja będzie musiała być lepsza niż w meczu z Japonią, jeśli nie chce być ostatnim gościem brazylijskiego karnawału.

Najciekawsze mecze Brazylia-Korea Południowa

Brazylia strzeliła cztery gole i była niesamowita.

Ocal ten dzień

Japonia tak naprawdę nie testowała chorwackiego bramkarza Dominika LivakoviciaAle możesz obronić tylko te strzały, które padają w twoją stronę, a Livakovic miał udział w trzech z czterech rzutów karnych Japonii w poniedziałek.

Cel i pomoc na dany dzień

Richarlison Do tej pory strzelił gola w meczu i mógł mieć drugi najlepszy poniedziałek. W przeciwieństwie do jego genialnego woleja do samego siebie w fazie grupowej, gol Richarlisona przeciwko Korei Południowej był dziełem całego zespołu – Joga bonito W najlepszym wydaniu – dlatego jest celem i pomocą dnia.

READ  2022 PGA Championship Leaderboard, zwycięzca: Justin Thomas dołącza do Willa Saladorisa w play-off o drugie wielkie zwycięstwo

Moment, który trzeba zobaczyć

Nie co dzień widać, jak menedżerowie świętują ze swoim zespołem, nie mówiąc już o Sambie, ale brazylijski trener Tito nie mógł pomóc swojej drużynie prowadzić 3:0.

Maroko vs. Hiszpania10:00 czasu polskiego na kanale FOX

Maroko Nie tak sławny Hiszpania Ale bez wątpienia ma talent, by konkurować z byłymi mistrzami świata. Spodziewaj się, że będzie blisko i dużo zabawy.

Portugalia kontra Szwajcariao 14:00 ET na FOX

Portugalia Przekraczanie oczekiwań na poziomie grupy, to zabawne, ponieważ jest to lista światowej klasy graczy, ale to prawda.

Wygrana z ciasnymi końcówkami Szwajcaria Może mieć wiązanie z boku Cristiano Ronaldo & Co. W dialogu z konkurencją.

Sprawdź pełny harmonogram Mistrzostw Świata i zobacz, jak oglądać każdy mecz na żywo Tutaj.

Wykorzystaj w pełni Mistrzostwa Świata FIFA 2022 Śledź ulubione, aby otrzymywać aktualizacje dotyczące gier, wiadomości i nie tylko