French Open 2023 NA ŻYWO: Najnowsze wyniki tenisowe i aktualizacje Rolanda Garrosa jako Daniil Miedwiediew i Coco Gauff w akcji

Djokovic: Uznanie dla Alexa… zajdzie daleko po pokonaniu Kovacevicha na French Open

French Open trwa nadal na Rolandzie Garrosie, gdzie po raz pierwszy rywalizują na glinie kilku znanych zawodników i znane gwiazdy, w tym Ija Świątek z numerem 1 i Koko Gauff z numerem 6 wśród kobiet.

W grze pojedynczej mężczyzn swoją kampanię rozpoczynają Casper Ruud i Holger Rune, daleko od największych faworytów, ale z pewnością dwóch graczy, którzy mogą powodować zdenerwowanie po drodze.

W poniedziałek na Roland Garros Novak Djokovic i Cameron Norrie rozpoczęli swoje występy od zwycięstw w pierwszej rundzie, podczas gdy w grze pojedynczej kobiet była faworytką na własnym terenie, a Caroline Garcia, rozstawiona z numerem 5, rozpoczęła od zwycięstwa.

Śledź wyniki na żywo i aktualizacje z French Open poniżej:

1685452743

Thiago Siput Wild 7-6, 4-4 Daniił Miedwiediew

Ale czy jakaś intensywność dopiero zaczyna wychodzić z Seyboth Wild? Dwa błędy, które do tej pory nie trafiły w jego grę w tym meczu, dają Miedwiediewowi szansę na przełamanie.

Czy Brazylijczyk może mieć firmę? Tak, sprytny ruch do siatki, aby zabić punkt cichym bekhendem w powierzchnię. Idziemy.

Harry’ego Lathama Coyle’a30 maja 2023 14:19

1685452382

Thiago Siput Wild 7-6, 3-4 Daniił Miedwiediew

Ten forhend jest naprawdę wart uwagi, wielki młot czegoś, co wielokrotnie zmusza Miedwiediewa do desperackiego rzucania kończynami, aby utrzymać punkty przy życiu. Wszystko w serwisie.

Alexander Zverev podwoił swoje prowadzenie w starciu z Lloydem Harrisem i ponownie zrobił sobie przerwę, by w drugiej rundzie wyprzedzić jednego seta. Republika Południowej Afryki również otrzymała trochę pomocy medycznej.

Harry’ego Lathama Coyle’a30 maja 2023 14:13

1685451797

Thiago Siput Wild 7-6, 2-2 Daniił Miedwiediew

Thiago Seyboth Wild nie wydaje się mieć zbyt wielu słabości. Nawet dobry obrońca, taki jak Miedwiediew, musi dać się ponieść swojej kombinacji siły pierwszego serwisu i forhendu.

Harry’ego Lathama Coyle’a30 maja 2023 14:03

1685451421

Thiago Siput Wild 7-6, 1-2 Daniil Miedwiediew

Wszystko w transmisji do tej pory za sekundę.

Harry’ego Lathama Coyle’a30 maja 2023 13:57

1685451389

Najważniejsze wydarzenia French Open: Jabeur łatwo pokonał Lucię Bronzetti 6-4, 6-1

Oglądaj każdą chwilę meczu Roland-Garros na żywo i wyłącznie w YouTube Odkryj +Oraz Eurosportu i Eurosportu

Jimmy’ego Braidwooda30 maja 2023 13:56

1685450841

Thiago Siput Wild 7-6, 0-1 Daniił Miedwiediew

Ta pauza mogła zdenerwować Sibotha Wilda, który dość łatwo zrezygnował z pierwszego gema po serwisie Miedwiediewa.

W międzyczasie Coco Gauff wyprostowała statek, remisując z Rebeką Masarovą wygrywając drugiego seta 6:1. w decyzji.

Harry’ego Lathama Coyle’a30 maja 2023 13:47

1685450704

Thiago Siput Wild 7-6 Daniił Miedwiediew

Pomimo całego komfortu, jaki pokazał na glinie w ciągu ostatnich dwóch tygodni, wyglądał bardzo podobnie do Daniiła Miedwiediewa w poprzednich latach, walcząc z samym sobą i dużymi strzałami przeciwnika oraz pozornie walcząc o stabilność. Drugie ziarno jest odcinane na przerwę między seriami.

Thiago Siput Wild 6-6 Daniił Miedwiediew

Dwóch kolejnych trzyma się iw tie-breaku przyspieszamy. W zależności od dotychczasowego przebiegu meczów, może to pasować do Seybotha Wilda, który będzie serwował jako pierwszy, gdy wiatry przestaną wiać.

Harry’ego Lathama Coyle’a30 maja 2023 13:32