Giannis zdobywa 35 punktów, ale Bucks nie są w stanie zatrzymać Grizzlies i przegrywają 113-110

On gra

MEMPHIS — Damian Lillard wziął głęboki oddech z rezygnacją po tym, jak kolejny układ nie trafił do siatki na nieco ponad siedem minut przed końcem meczu.

Brook Lopez zacisnął usta, gdy około minuty później układ się rozkręcił.

Następnie Lillard podniósł ręce do góry po tym, jak jego wysoka próba na Giannisie Antetokounmpo na 2:52 przed końcem nie była wystarczająco wysoka i został wyczyszczony, co doprowadziło do zdobycia trzech punktów w drugą stronę.

To był ten wieczór dla Milwaukee Bucks, którzy w czwartkowy wieczór na FedExForum przegrali z Memphis Grizzlies 113:110. Bucks przełamywali się i nie stracili za trzy punkty, podczas gdy słabsi Grizzlies pokonali sygnalizator zegara akcji i zdobyli noce w karierze od JJ Jacksona II (27 punktów) i Zaire'a Williamsa (27 punktów), pokonując trudności i unieważniając własne . Sposób na przygnębiające zwycięstwo nad pretendentami z Konferencji Wschodniej w telewizji ogólnokrajowej.

Wynik kwadratowy: Grizzlies 113, Bucks 110

Na początku tygodnia wydawało się, że Bucks są na skraju passy zwycięstw, ale po przerwie wrócili z kolejnymi porażkami z Miami i Memphis, pozbawieni gwiazdorskiej mocy, ale pełni pragnienia, aby tak się stało. Ich bilans pod wodzą nowego trenera Doca Riversa wynosi obecnie 35-21 i 3-7. Memphis poprawiło się do 20-36.

Następny mecz Milwaukee odbędzie się 23 lutego w Minneapolis.

W czwartej kwarcie Bucks nie byli w stanie utrzymać Grizzlies

Bucks odrobili 10-punktową stratę w trzeciej kwarcie dzięki pięciu punktom Lillarda na początku czwartej kwarty, dwóm koszom Antetokounmpo i asyście Jae Crowdera, którzy wyszli na prowadzenie 102-101 na 3:30 przed końcem. Jednak Bucks zdobyli tylko dwa punkty więcej i nie zdobyli żadnego gola z gry, gdy mecz był jeszcze do wygrania, a Grizzlies na niecałą minutę przed końcem powiększyli prowadzenie do 113-104.

READ  Potencjalni kandydaci do zastąpienia Grega Romana na stanowisku koordynatora ofensywy Ravens

Malikowi Beasleyowi udało się zmniejszyć dwa niecelne rzuty wolne Lamara Stevensa, zdobywając trzy punkty z rzędu na 45 i 29 sekund przed końcem meczu, a Bucks zmniejszyli przewagę do 113-110. Następnie Jae Crowder zaatakował Vince’a Williamsa Jr. na 11,2 sekundy przed końcem i ustalił potencjalne posiadanie zwycięskiego meczu, ale środek kortu zaciął się, gdy Grizzlies zbombardowali zasłonę Lopeza dla Lillarda, powalając Lillarda na podłogę. Odzyskał piłkę, kopnął ją do Lopeza, który strzelił prosto w bramkarza, ale Lillard był zmuszony oddać strzał z 35 stóp, który chybił.

Lillard zdobył 24 punkty, trafiając 7 z 21 celnych rzutów, w tym 3 z 13 zza linii trzech punktów. Beasley miał 3 na 10 punktów za trzema punktami i zdobył dziewięć punktów, a Lopez zdobył 14 punktów i zebrał 11 zbiórek. Bobby Portis dodał dla Bucks 15 punktów.

Giannis Antetokounmpo kontynuuje grę z powodu zapalenia ścięgna mięśnia podkolanowego

Antetokounmpo grał w wieku 15 laty W czwartek kolejne mecze, po tym jak jego ocena z prawdopodobnej stała się wątpliwa po porannej strzelaninie w Memphis z powodu zapalenia ścięgna prawej rzepki.

Dwumetrowy zawodnik nie wyglądał gorzej pod względem zużycia, gdy nieustannie bombardował wnętrze mniejszej obrony Memphis, zdobywając 35 punktów. Jego jedyny niecelny strzał padł po oddaniu skoczków ze średniego dystansu, a Antetokounmpo w strefie ograniczonej trafił perfekcyjnie 15 z 15. Kiedy Grizzlies próbowali go zatrzymać, Antetokounmpo podał piłkę i zaliczył 12 asyst.

Po raz pierwszy o sprawie zgłoszono 4 lutego w stanie Utah, po 48-punktowym i 40-minutowym meczu z Dallas, który odbył się 3 lutego.

Chociaż Antetokounmpo nie opuścił żadnego meczu, odkąd przed grą w Jazz nabawił się zapalenia ścięgien, jego minuty w ostatnich sześciu meczach spadły do ​​32,2 (chociaż pomogły w tym pewne mocne uderzenia), a jego średnie notowania to 26,3 punktu i 10,5 zbiórek na mecz. mecz. – Obydwa są poniżej średnich sezonowych wynoszących 30,7 i 11,4.

READ  Chargers prowadzą 27 punktami, a Jaguary awansują w azjatyckich play-offach

W tym okresie jego łączna liczba asyst wzrosła do 7,0 na mecz.

Oczekuje się, że Antetokounmpo wystąpi w niedzielę w meczu gwiazd NBA.

Zdobył najwięcej głosów w lidze i był liderem drużyny Konferencji Wschodniej, w skład której wchodzi także kolega z drużyny Lillard, a której trenerem będzie Rivers.

Po pozasezonowej operacji lewego kolana Antetokounmpo po raz pierwszy od lat regularnie występuje w drużynie Bucks. Opuścił tylko dwa mecze (15 listopada i 17 stycznia) – bez niego zespół ma bilans 1:1 – i jest na dobrej drodze, aby rozegrać największą liczbę meczów od czasu, gdy wystąpił w 72 meczach w swoim pierwszym sezonie MVP w sezonie 2018–19, w którym wystąpił w 72 meczach.

Czy zauważyłeś?

Po ostatnim posiadaniu Memphis w pierwszej kwarcie pozwolili zegarowi biec do ostatnich sekund, a nowy rozgrywający Bucks, Patrick Beverley, podniósł ręce nad głowę i zaczął wykonywać palcami ruch „mówiący”, aby zaprowadzić kolegów z drużyny za sobą. jego. Mów więcej. Jedną z pierwszych rzeczy, które Doc Rivers powiedział na temat obrony Bucksów, było to, że nie rozmawiali na wystarczająco wysokim poziomie, a Beverley pomoże wnieść ten element do tej jednostki.

Andre Jackson Jr. otrzymuje telefon, aby ożywić Bucks

W trzeciej kwarcie Bucks mieli ogromne trudności z zatrzymaniem się w defensywie, a młoda, głodna drużyna Grizzlies, składająca się z dwustronnych zawodników i zawodnika z 10-dniowym kontraktem, była na dobrej drodze, aby wyrobić sobie markę na arenie krajowej. mecz telewizyjny. Mecz z jedną z najlepszych drużyn w lidze. Tak więc na 2 minuty i 59 sekund przed końcem meczu, a Bucks przegrywali 82-77, Doc Rivers zwrócił się do Andre Jacksona Jr. o podniesienie piłki. To była pierwsza minuta debiutanta, odkąd Rivers objął stanowisko trenera, ale na nieszczęście dla Jacksona Jr. i Bucksów został odgwizdany za trzy faule i nie trafił w strzał z ponad dwóch metrów, a Grizzlies powiększyli przewagę do 10.

READ  Miles Mikolas wyrównał swój rekordowy w karierze 10 000 zwycięstw w Cardinals

pięć Przygotowanie

4:05 Pozostały czas miał miejsce, gdy piłka meczowa została zamieniona na kopię zapasową, ponieważ piłka używana przez cały mecz wpadła do napoju widza.

4-5 Memphis zostało ukarane faulami w pierwszej połowie, następnie Grizzlies zostali ukarani faulami w trzeciej kwarcie, gdy Antetokounmpo i Lillard próbowali bardziej agresywnie dostać się do obręczy. Ten ostatni dał Bucksom premię w ostatnich dwóch minutach kadru.

9 Gracze dostępni dla Grizzlies, jeden powyżej minimum ligowego wymaganego do rozpoczęcia meczu.

12-14 Bucks strzelili gola na wyjeździe. W zeszłym sezonie przegrali 15 meczów na wyjeździe.

47 Kilka sekund po rozpoczęciu drugiej kwarty Rivers ogłosił przerwę na żądanie. Williams z Grizzlies trafił w otwarte ustawienie pod koniec zegara akcji, rozpoczynając kwartę prowadząc 60-57, ale po tym, jak Beasley nie trafił za trzy punkty, nikt nie był w stanie wrócić do obrony w fazie przejściowej, a Williams miał łatwy układ dla układ. Niech będzie 62-57. Grizzlies zdobyli w kwarcie 37 punktów i prowadzili aż 10, a następnie w czwartej kwarcie objęli prowadzenie 94-85.