Labriola o porażce z Billsem

W ciągu trzech zwycięstw z rzędu na koniec sezonu zasadniczego, które zapewniły im awans do play-offów, stało się to ich tożsamością. Lub, jeśli wolisz, stało się to ich receptą na zwycięstwo, receptą, która, jeśli będzie przestrzegana, doprowadzi do pożądanego rezultatu. W poniedziałkowy wieczór w Buffalo Steelersi dowiedzieli się, co się dzieje, gdy nie przestrzegają przepisu lub nie mogą.

Ten przepis zaczął się od zdrowej dawki fizycznej gry biegowej połączonej z terminowym i agresywnym atakiem podań, a także brakiem strat w ataku, co dało punkty i znaczącą przewagę w czasie posiadania piłki, pozwalając na margines błędu w miękkiej obronie. Jest numerem 1 po serii kontuzji, zarówno jeśli chodzi o środkowego obrońcę, jak i obrońcę.

The Bills zakończyli pobyt Steelers w play-offach zwycięstwem w grze Wild Card Round, która została opóźniona o około 27 godzin od 13:00 w niedzielę do 16:30 w poniedziałek z powodu pogody na tyle surowej, że gubernator Nowego Jorku Kathy Hochul ogłosiła stan wyjątkowy i wydać całkowity zakaz podróżowania do hrabstwa Erie począwszy od soboty wieczorem.

Ponad trzy godziny po rozpoczęciu świętowania zwycięstwa Buffalo rzutem monetą i decyzją o przełożeniu na później, pierwsza połowa meczu Steelers charakteryzowała się szybkością wynoszącą 58 jardów, co oznaczało 5-minutową przewagę w posiadaniu piłki po poprawionym 1-za -5 konwersji po trzecich upadkach i dwie straty, a wszystko to doprowadziło do deficytu A 21-7, który ostatecznie przekształcił się w 34-17. W ataku nie wydarzyło się nic, co zadecydowało o passie trzech zwycięstw z rzędu, a rozgrywający Buffalo Josh Allen mógł swobodnie pracować nad obroną osłabioną przez nieobecność zwolnionego lidera NFL, który powinien być zawodnikiem defensywy. Rok TJ Watt.

Zakończyło się sześć pierwszych serii ofensywnych Steelers: punt, punt, fumble, punt, przechwyt, punt. Najee Harris i Jaylen Warren zostali uwięzieni w defensywie Billsa, w wyniku której ósmy zawodnik znalazł się w polu karnym, aby gra Steelers nie wywołała negatywnej passy. Kiedy inne drużyny doszły do ​​tego samego wniosku, Steelers wykorzystali Masona Rudolpha, który rzucił piłkę do George'a Pickensa, Diontae Johnsona i Pata Freiermutha.

READ  Dane Jacksona z Buffalo Bills unika poważnego urazu szyi lub rdzenia kręgowego i zostaje wypisany ze szpitala

W pierwszej połowie zwycięstw w sezonie zasadniczym nad Cincinnati, Seattle i Baltimore, atakujący dysponowali podaniami na poziomie 86, 44, 37, 25, 23, 23 i 23 jardów oraz 48 punktów; W pierwszej połowie w Buffalo doszło tylko do jednego złapania – dośrodkował z 33 jardów do Freiermutha – i miało to miejsce po posiadaniu piłki, które zakończyło się posiadaniem piłki, a narożnik Billsa, Kyre Elam, przechwycił podanie Rudolpha do Johnsona w polu punktowym.

Rudolph podał do Johnsona po przyziemieniu z 10 jardów na 1:39 przed końcem drugiej kwarty, ale do tego czasu Allen wyrządził poważne szkody.

Po pierwszym posiadaniu Buffalo Allen napiął mięśnie, przygotowując się do pierwszej próby, wykorzystując trzecią i 1 piłkę z 29 jardów Billsów, aby utrzymać gracza na linii bocznej, a następnie trafił 5 z 5 na 56 jardów i przyłożenie z 9 jardów . . Bills rozegrali 4 akcje na ponad 10 jardów i stracili 5:33 czasu gry. 7-0.

Po wymianie puntów, atakujący popełnił stratę nr 1, gdy Pickens przegrał fumble pod koniec chwytu z 8 jardów. Linebacker Terrel Bernard doszedł do siebie na 29 jardach Steelers. W następnej akcji Allen umieścił piłkę w polu końcowym idealnym rzutem z 29 jardów do Daltona Kincaida w akcji, która krzyczała o nieporozumieniu, ponieważ nie było mowy, aby środkowy obrońca Myles Jack mógł znaleźć się w defensywie przez 73- złapać ciasną końcówkę w środku pola. 14-0.

Desperacko potrzebując pomocy w ataku, Steelers zamiast tego mieli trzy auty, a przy kolejnym posiadaniu było to uderzenie trwające 9 zagrań, które przeniosło piłkę z 8-jardowej linii Pittsburgha na 4-jardową linię Buffalo, zanim zakończył się stratą nr 2 – przechwytem Elama, który wydawał się być. Rzut ramieniem w tył do Johnsona wzdłuż linii bocznej, tuż za pylonem.

Następnie Allen przedstawił coś, co wyglądało jak sztylet. Po Bills-and-dimed Steelers zaliczyli dwa pierwsze upadki na trzeciej i siódmej pozycji z własnej linii 48 jardów. Po krótkiej ankiecie wśród uprawnionych odbiorców Allen dostrzegł zmarszczkę i ruszył środkiem pola. Damontae Kazee w swoim pierwszym meczu po przerwie po trzech meczach zawieszenia wykonał otwarty wślizg, a kiedy Allen przekroczył linię bramkową 52 jardy później, było to drugie najdłuższe przyłożenie rozgrywającego w historii play-offów NFL. 21-0.

Po raz kolejny atakujący Steelers zareagowali trójką i autem i zanim się zorientowali, Bills ustawiali się w kolejce do rzutu z gry z 49 jardów, który, jak sugerował analityk CBS Tony Romo, był nieco zachłanny, biorąc pod uwagę okoliczności, naprawdę duży prowadzenie, a już blisko przerwy. Próbując wypchnąć piłkę pod wiatr, próba Tylera Bassa wyglądała słabo i zakończyła się blokiem przyznanym Montraviusowi Adamsowi.

Pięć zagrań po wyzdrowieniu Nicka Herbiga Rudolph połączył się z Johnsonem, aby uzyskać 10-jardowe przyłożenie, które doprowadziło do wyzdrowienia. 21-7.

Steelers pokazali swoją charakterystyczną bitwę i na 10:32 do końca czwartej kwarty zmniejszyli deficyt o jeden wynik po podaniu z 7 jardów do Calvina Austina III, który po 12 zagraniach i 75 jardach zdobył bramkę 24-17. Ale potem pojawiły się niepotrzebnie surowe kary w niewłaściwym czasie.

W dodatkowym punkcie po przyziemieniu Austina Dan Moore Jr. został ukarany flagą w ramach czegoś, co wyglądało na odwet, gdy chwycił maskę na twarz, a Chris Boswell został kopnięty z linii 20 jardów. Następnie na drugim i piątym miejscu z linii 35 jardów Steelers Myles Jack został oznaczony flagą za trafienie Allena po zdobyciu dwóch jardów i uplasował się na pierwszej i 10 pozycji z linii 18 jardów. Dwie sztuki później Allen podał pozornie nieszkodliwe podanie do Khalila Shakira, który zrobił sałatkę z kurczakiem, utrzymując równowagę podczas próby wślizgu Minkah Fitzpatricka i mijając Mychala Walkera, aby wykonać 17-jardowy atak typu catch-and-run. 31-17. piłka nożna.

READ  Philadelphia Phillies przegrała z Miami Marlins. Luis Araz trafia na cykl

„Doceniam wysiłek naszych chłopaków” – powiedział trener Mike Tomlin. „Właśnie im to powiedziałem, ale wysiłki nie przyniosły skutku. Porozmawiajmy więc konkretnie o tym, dlaczego nie pracujemy. Dostrzegamy ich na początku meczu piłkarskiego po stratach. Nie możemy stworzyć takiej atmosfery przeciwko ich.” Zespół kalibru play-off, który tak odwraca piłkę i spodziewamy się, że będziemy konkurencyjni. Walczyliśmy przez cały mecz. Obcięliśmy go do (24-17) i byliśmy tym podekscytowani. „Potem daliśmy sobie spokój. Kiedy dostaje się dużą karę za szybką obronę, zwykle kończy się to punktami. Tak było i dzięki temu zdobyli 14 punktów, a reszta jest już akademicka. Doceniam wysiłek , ale „to nie jest tajemnicze”. Nie zrobiliśmy tego, co było potrzebne, aby dziś wygrać.”